Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Analog Termostatlar
Analog Termostatlar

Soğutucu ve ısıtıcı sistemlerinde yer alan ve dış ortam sıcaklığı göz önünde bulundurularak çalışan termostatlar, soğutucuların iç bölmelerinin sıcaklığının istenilen seviyede kalmasını sağlar. Analog termostatlar, termostat çeşitleri arasında en fazla tercih edilenlerdendir. Analog termostat modelleri ısıtma ve soğutma sistemlerinde iki ayrı şekilde görev üstlenir. Bunlardan biri ısıtıcı diğer ise soğutucu görevidir.

Analog termostatlar çeşitlerine göre farklı şekillerde çalışmaktadır. Genel olarak ısı seviyesini belirli bir değerin üzerinde olması durumunda otomatik olarak duran termostatlar aynı şekilde ısı seviyesinin düşük olduğu durumlarda da çalışmaya başlar. Ortam etkisi ile konum değiştiren röleler olarak da nitelendirilen analog termostatlar ısı etkisi sonucunda kontakların konumlarını değiştirir.

Ser Rezistans Analog Termostat Modelleri

Isı üretebilecek olan cihazlar, klimalar ve fotokopi makinelerinde ısı seviyesinin kontrolü için analog termostatlar kullanılmaktadır. Bütün termostatlar kontak uçlarına sahiptir. Isı değişimi sonrasında kontak uçları konum değiştirir ve ısıtma sistemi çalışır veya durur. Ser Rezistans tarafından sizlere sunulan analog termostatlar çevre dostu olarak tasarlanmaktadır.

  1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan analog termostat modelleri uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Herhangi bir ek bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz analog termostatlar gerilim seviyesine göre farklı şekilde üretilmektedir. Ürünler hakkında teknik bilgi ve fiyat detayları için Ser Rezistans ekibi ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.
Online Mağaza