Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Sıcak Yolluk Rezistanslar
Sıcak Yolluk Rezistanslar

Çeşitli şekil ve geometriler oluşturabilecek etkiye sahip dar ve düz ısıtma elemanlarına sıcak yolluk rezistanslar adı verilmektedir. Kısıtlı alanlar için gerekli olan yüksek derecedeki güç ihtiyaçlarına bu ürünler ile cevap verebilirsiniz.

Kimya, otomotiv ve cam endüstrisi sektörlerinde kullanılan sıcak yolluk rezistans paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu nedenle son derece yüksek mukavemet seviyesi sunabilmektedir. Farklı sistemlerde kullanım için ideal olan ürün modellerinin tamamını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere farklı boylarda ve farklı ebatlarda üretilmiş olan sıcak yolluk rezistansları da kategorimiz içerisinde sunuyoruz.

En uygun sıcak yolluk rezistans fiyatları için ürünlerimize hemen göz atabilirsiniz. Farklı endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olan ürün modelleri için sitemizde yer alan kategorilerimize göz atmanız yeterli olmaktadır. Yılın belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca makul seviyede tutmaya özen gösterdiğimiz yolluk rezistans fiyatları sayesinde siz de kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sıcak Yolluk Sistemi Özellikleri

Sıcak yolluk rezistansların en sık kullanım alanı plastik enjeksiyon kalıpçılığıdır. Spiral olarak da adlandırılan bu rezistanslar standart ölçülü j tip termokuplu formda üretilmektedir. Plastik enjeksiyon memelerindeki kalıplama işlemlerinde kullanılan sıcak yolluk rezistans, fonksiyonelliğiyle birlikte oldukça dayanıklı düzeyde üretilmelidir. Çalışma sıcaklığı ise maksimum 500 C’ ye kadar varan ısıya sahiptir. Sıcak yolluk sistemlerinde kullanılmak istenen hammadde akışkan hale getirilmektedir. Bu kapsamda memelerin hammaddeyi likit ya da gaz halde geçişini sağladığını söyleyebiliriz.

Sıcak yolluk sistemlerimiz ele alındığında ilk olarak üst düzey işlevselliğe sahip olduğunu bilmenizi isteriz. İhtiyaç duyulan sıcak yolluk sistemine göre farklı özelliklerde ürün çeşitliliği bulabileceğiniz Ser Rezistans, çözüm odaklı yaklaşımı ile en büyük destekçiniz oluyor. Sıcak yolluk rezistans fiyatları kapsamında ise kaçırılmayacak fırsatlar sizleri bekliyor. Ürün detayları, fiyat bilgileri ve özel üretim hakkında merak ettiklerinizi sayfamızdan bizlerle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Pdf

pdf_btn.pngpdf_btn.png

 

  • Plastik Enjeksiyon
  • Ambalaj
  • Otomotiv
Online Mağaza