Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Sıcak Yolluk Rezistanslar
Sıcak Yolluk Rezistanslar
Pdf

pdf_btn.png

  • Plastik Enjeksiyon
  • Ambalaj
  • Otomotiv

Çeşitli şekil ve geometriler oluşturabilecek etkiye sahip dar ve düz ısıtma elemanlarına sıcak yolluk rezistanslar adı verilmektedir. Kısıtlı alanlar için gerekli olan yüksek derecedeki güç ihtiyaçlarına bu ürünler ile cevap verebilirsiniz.

Kimya, otomotiv ve cam endüstrisi sektörlerinde kullanılan sıcak yolluk rezistans paslanmaz çelikten üretilmektedir. Bu nedenle son derece yüksek mukavemet seviyesi sunabilmektedir. Farklı sistemlerde kullanım için ideal olan ürün modellerinin tamamını kategorimiz içerisinde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda sizlere farklı boylarda ve farklı ebatlarda üretilmiş olan sıcak yolluk rezistansları da kategorimiz içerisinde sunuyoruz.

En uygun sıcak yolluk rezistans fiyatları için ürünlerimize hemen göz atabilirsiniz. Farklı endüstriyel alanlarda kullanıma uygun olan ürün modelleri için sitemizde yer alan kategorilerimize göz atmanız yeterli olmaktadır. Yılın belirli dönemlerinde değil tüm yıl boyunca makul seviyede tutmaya özen gösterdiğimiz yolluk rezistans fiyatları sayesinde siz de kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Online Mağaza