Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Yuvarlak Teller
Yuvarlak Teller

Rezistans telleri, elektrik enerjisini kullanarak ısı enerjisine dönüştüren tellerdir. Bu teller kullanım alanlarına ve üretim şekillerine göre farklı biçimlerde tasarlanırlar. Yuvarlak teller ise en fazla kullanılan rezistans telleri arasında yer almaktadır. Değişik oranlardaki metallerden tasarlanan yuvarlak teller, yüksek elektrik akımına karşı direnç gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Nikel krom, alüminyum ve demir alaşımlarından oluşan yuvarlak teller endüstriyel uygulamalarda ön plana çıkmaktadır. Sanayi fırınları ve yüksek ısı ihtiyacının hissedildiği uygulamalarda aktif bir şekilde yer alan yuvarlak teller aynı zamanda kesme ve yapıştırma makineleri içerisinde de kullanılmaktadır.

1. Sınıf Kalitedeki Yuvarlak Tel Çeşitleri

Dayanıklı yapıları ile ön plana çıkmayı başarabilen yuvarlak teller Ser Rezistans güvencesi ile sizlere 1. sınıf kalitedeki malzemelerle tasarlanarak sunulmaktadır. Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde tasarlanan yuvarlak telleri doğru şekilde monte ettiğiniz zaman farklı mekanlarınızda uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çevre dostu yapısı ile dikkat çeken yuvarlak teller arasından seçim yapacağınız zaman kullanım alanlarınızı ve kullanacağınız sistemleri göz önünde bulundurmalısınız. Doğru seçimler yapabilme konusunda sorun yaşıyorsanız Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi doğru ürün seçimi konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Uzun yıllar boyu kullanabileceğiniz yuvarlak teller ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm bulabileceğiniz tellerdir.

Online Mağaza