Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Otoklav Fırın Rezistansı

Otoklav rezistans çeşitleri bilinen bir diğer adı ile otoklav taşları, kimyasal madde ısıtıcılarında ve benzeri olan yerlerde rezistans üretilebilmesi için önemli bir amaç üstlenmektedir. İstenilen boyutlarda üretilebilen otoklav rezistansı modellerinin boyutlarının seçimi için hangi alanlarda ihtiyaç duyulduğuna bakılması gerekir. Gerektiği zamanlarda otoklav rezistansı modelleri daha kısa ya da daha uzun boyutlarda da üretilebilmektedir.

Sistemler içerisinde ihtiyaç duyulan ve kullanılan otoklav rezistansları elektrik enerjisinin ısı enerjisine dönüşebilmesini sağlar. Günümüzde ilerleyen teknoloji ile birlikte ise çok farklı sayıdaki ısıtıcı içerisinde de bu tür rezistansları görebiliyoruz.

Otoklav Rezistans Hangi Alanlarda Kullanılıyor?

Yüksek ısıya karşı dayanıklı ve dirençli olan bu rezistanslar türleri minimum enerji tüketimi ile maksimum verimlilik elde edebileceğiniz rezistans türleridir. Ağır sanayi, tekstil, ev aletleri, plastik sanayi ve cam sanayi gibi pek çok farklı alanda otoklav rezistansı modellerine ihtiyaç duyulabiliyor. Standart ürünlerin haricin de özel üretim ihtiyaçlarınız için de bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza