Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Kalıp Rezistansları
Kalıp Rezistansları

pleytlikalip.jpg

Plastik ekstrüzyon ve şişirme işlemlerinde yoğun bir şekilde kullanılan kalıpların sıcaklıkları ürünün kalitesine etki eden önemli parametreler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kalıp rezistans çeşitlerine pek çok sistemde gereksinim duyulmaktadır. Ancak artık beklentileri karşılayabilecek düzeyde ürün çeşitleri mevcut olmakla birlikte sitemizden de temin edilebilmektedir.

İhtiyaç doğrultusunda doğru kalıp rezistansları imal edilerek bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Kalıp rezistansla çeşitli çalışma gerilimi ve güç değerleri ile birlikte pleytli ve pleytsiz olarak üretilebilmektedir. Kategorimiz içerisinde tüm kalıp rezistans çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca sizlere geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunarak farklı sistemlerde işlevsel olarak kullanılabilen ürün modellerine erişebilmenizi sağlamaktayız.

En dayanıklı ve en kaliteli malzemeler kullanılarak imal edilmiş olan kalıp rezistans fiyatları makul seviyede tutulmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda dilediğiniz adette sipariş iletebilirsiniz. Sitemizde rezistans çeşitleri fiyat noktasında ve kalite noktasında beklentileri tamamıyla karşılamaktadır.

Kalıp Rezistans Fiyatları

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz plaka rezistans fiyatları ürünlerin model, marka ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Fakat plaka rezistans fiyatlarımız genellikle her kişinin bütçesine hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz en ekonomik rezistans modelleri arasında bulunan plaka rezistanslar aynı zamanda kolay monte edilebilir özelliklere de sahiptir. Montaj konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız profesyonel destek almanız da daha iyi olabilir.

Plaka rezistans modelleri çevre dostu olarak üretilen ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile desteklenen dayanıklı ürünlerdir. Dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulan plaka rezistansları farklı çalışma alanlarınızda güvenilir bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzun yıllar ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz plaka rezistanslar enerji tasarruflu yapıları ile de ilgi görmektedir.

Enerji tüketimini kontrol altında tutabilmenizi sağlayabilecek ve minimum enerji tüketimi ile maksimum verimlilik elde edebilmenizi sağlayabilecek olan plaka rezistanslarını plaka ekstrüzyon kalıpları için de kullanabilirsiniz.

Ürün kataloglarımızda yer alan plaka rezistansları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz ve ürün teslimat tarihlerimizi öğrenmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz aynı zamanda ihtiyaçlarınıza en uygun olabilecek plaka rezistansları da sizlere tavsiye edebilmektedir.

Teknik Özellikler
 • 400 °C & 600°C  ye kadar çalışma sıcaklığı,
 • Mika ve seramik yalıtım opsiyonu,
 • 10 W/cm² ye kadar güç yoğunluğu,
 • 110, 220 ve 380 V çalışma gerilimi opsiyonu,
 • Avrupa fiş, ütü fiş, metal örgülü kablo gibi bağlantı opsiyonu,
 • Krom-Nikel, alüminize çelik, alüminyum ve galvanize çelik saçtan muhafaza seçeneği,
 • Cam elyaf ve silikon kablo opsiyonu,
 • İstenilen boyutlarda kaldırma mapası ve termokupl deliği  opsiyonu,
 • Plastik ekstrüzyon,
 • Plastik şişirme prosesi,
 • Ambalaj imalatı,
 • Plastik kaynak prosesi,    

        vb. daha bir çok endüstri ve proseste kullanılmaktadır.

Online Mağaza