Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı
Bahçe ve Balkon Elektrikli Isıtıcı

Bahçe ve balkon ısıtıcıları, dış ortamları çok severken diğer yandan kış aylarında üşümek istemeyenlerin en sık tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Açık havanın ve oksijenin tadını çıkarırken balkon, teras ve bahçelerde olumsuz hava şartlarından etkilenmemek ve anın tadını çıkarabilmek çok önemlidir. Bu amaca uygun niteliklerde tasarlanana bahçe ve balkon elektrikli ısıtıcıları, açık alanları ısıtabileceği için kullanıcılarını tatmin eder.

Isınmak, çok hayati bir ihtiyaç olduğundan akıllara ilk gelen soba, şömine vb. ürünlerdir. Nitekim sobalar, güçlü ısıtabilme özellikleri sayesinde iç ve dış mekânlarda her zaman ilk tercih edilen ısınma aracıdır. Ancak günümüzde yeniliklerin artması sobanın yerine şömine, ateş çukuru gibi elektrikle ve gazla çalışan ısınma araçlarının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Birbirinden çeşitli çalışma fonksiyonlarına sahip olarak üretilen bu elektrikli ısıtıcılar özellikle bahçe ve balkon gibi açık hava ortamlarında kış aylarında ısınmayı sağlar. Bu işlevsel ürünler sayesinde yaz, kış demeden dilediğiniz her an bahçe ve balkonların tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve işlevsel özelliklerle üretilen elektrikli ısıtıcılar kış aylarını daha keyifli geçirmenize olanak tanır. Balkon, teras ve bahçe ortamlarında hava şartları ne kadar soğuk olursa olsun çayınızı keyifle yudumlayabilirsiniz. Birbirinden estetik bu ürünler sayesinde üşümeden sevdiklerinizle kaliteli vakitler geçirirken, diğer yandan temiz havanın tadını çıkarabilirsiniz.

Kış aylarında soğuklar baş göstermeye başladığında pratik, sağlıklı ve ekonomik bir şekilde ısınmak önemlidir. İç mekânlarda ısınma ne kadar özen isterse, dış mekân ısınmaları da bir ihtiyaçtır ve mutlaka karşılanmalıdır. Bahçe ve balkon sahibi olan kişilerin kış aylarında, soğuk hava bastırdığında da bu alanlarda vakit geçirmek istemeleri çok doğaldır. Dış mekân ısıtıcıları, bu aşamada devreye girer ve hava ne kadar soğuk olursa olsun balkon teras ve bahçelerde ısınma ihtiyacınıza karşılık niteliği taşır. Bu sayede dilediğiniz her an sevdiklerinizi balkon ya da bahçenizde rahatlıkla misafir edebilirsiniz.

Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Dış mekân ısıtıcı seçiminde çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Bu noktada pek çok unsura aynı anda dikkat etmek, kaliteli ve kullanışlı bir ısıtıcıya sahip olmanızı sağlar. İlk etapta seçtiğiniz ısıtıcının insan sağlığı açısından uygun şartlarda üretildiğinden emin olmanız gerekir. Bununla birlikte pratik taşınması ve kullanım esnasında enerji tasarrufu sağlaması bir elektrikli ısıtıcıda aranan özelliklerdir. 

Elektrikli ısıtıcıların ayaklı şekilde olması, portatif bir şekilde taşınmasına olanak tanır. Bu anlamda pek çok avantajı size sunacaktır. Bununla birlikte duvar tipi, duvara monte edilebilen ısıtıcı modelleri de balkon ve bahçelerde en çok tercih edilen elektrikli ısıtıcılar olarak karşınıza çıkar. Bu ısıtıcılar, özellikle de küçük alanlara sahip olan kişilerin alandan tasarruf etmesini sağlayan ürünlerdir.

Duvar tipi ısıtıcılar, sadece balkon ve bahçelerde değil ofis, otel gibi işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. İsteğe ve ihtiyaca göre 1900, 2300, 2400, 2900 hatta 3000 W gücüne kadar pek çok farklı seçenekte üretilen duvar tipi bahçe ısıtıcı seçenekleri, sahip olduğu standartlar sayesinde dilediğiniz her yere kolay bir şekilde taşınabilme imkanı tanır. Ayrıca daha minimal kullanım alanına sahip olan bahçe ve balkonlarda bu ürünleri duvara monte ederek kullanabilirsiniz.

Soğuk havalarda bile bahçede ve balkonda keyifli vakitler geçirmenizi sağlayacak bu ürünler, üretiminde yer alan infrared ışığı sadece insan vücuduna yönlendirir. Bu sayede ortam değil, direkt olarak ısıyı insanlara temas ettirir. İnsan sağlığı açısından hiçbir zararı bulunmayan bu ısıtıcılar, ekonomik anlamda da enerji tasarrufu yaptığından fayda sağlamaktadır. Bu ürünü kullandığınızda elektrik faturalarında beklenmedik bir sürprizler karşılaşmamış olursunuz.

Sonbahar ve kış aylarının serin havalarında, değer verdiğiniz insanlarla hoş sohbete balkon ve terasınızda devam etmek için elektrikli ısıtıcıların fonksiyonel yönlerini avantaja çevirmek tamamen sizin elinizde.

Kule Tipi Balkon ve Bahçe Isıtıcı Modelleri

Kule tipine sahip ısıtıcı modelleri, sağladığı pek çok avantaj ve üstün özellikleri sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Bu elektrikli ısıtıcıları bahçenizde, balkonunuzda ya da terasınızda kış aylarında bile gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Her yere basit bir şekilde taşınabilir olmasından kaynaklı, bu ürünleri dış mekan, iç mekan ya da açık alanlarda ısınma ihtiyacınızı gidermek amacıyla kullanma imkanınız vardır. Üst düzey kalite standartları kullanılarak üretilen ve üç kat uzun ömürlü kullanım konforu sunan kule tipi ısıtıcılar, tüm farklı dekorasyonlara uyum sağlayabilecek şıklıkta tasarlanmıştır.

Kule tipi elektrikli ısıtıcılarda pek çok farklı modeli bir arada bulabilmek mümkündür. Bu ürünler genel anlamda çalışma güçlerine göre farklılık göstermektedir. 1900, 2300, 2400 w gibi ihtiyacınıza göre farklı güçlerde kule tipi elektrikli ısıtıcı bulabilirsiniz. Bu seçenekler arasında uzaktan kumanda özellikleri de mevcut bulunmaktadır. Uzaktan kumanda imkânı sayesinde, oturduğunuz yerden kalkmaya gerek duymadan sadece elinizde bulunan cihazla kademe ayarı, açma ya da kapatma gibi işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Kule tipi elektrikli ısıtıcıların en dikkat çeken özelliklerinde biri flament ömrünün uzun olmasıdır. Bu ürünlerde filament ömrü, diğer ürünlerle kıyaslandığında üç kat daha fazladır. Bunun esas sebebi ise ürün üzerinde bulunan mikatronik teknolojidir. Üretim sırasında kullanılan Nano teknoloji sayesinde direnç telleri, mikanın etrafında 2 eksenli olarak Tetragonal Sarım Sistemi kullanılarak sarılmıştır. Bu işlem kule tipi ısıtıcıların dikey şekilde de kullanılabilir olmasına imkan tanımaktadır. Filamentlerde yer alan teller aşağı doğru kayma yapıp toplanmadığı için, ürünün kullanım ömrü de oldukça artmaktadır.

Kule tipi ısıtıcılarda ofislerde, evlerde, kafe ve restoranlarda, balkon ve bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir. Devrilme emniyetine sahip olan bu pratik ürün, olası yangınları engelleyebilmek için mesafe algılama sensörüne de sahiptir. Bu sensörlerin amacı, herhangi bir insanın cihaza yaklaşması halinde gücü kısarak ısıdan rahatsız olmayı engellemektir. Beş kademe ayarı bulunan kule tipi ısıtıcılar, zamanlayıcıya da sahiptir. 17 kat nitelikli filamenetleriyle öne çıkar ve uzun yıllar güvenli, sağlıklı kullanım konforu sunar.

Uygun Fiyatlı Elektrikli Isıtıcılar Ser Rezistans’da

Balkon ve bahçeniz için elektrikli ısıtıcı satın almak istediğinizde kalitesiz ve taklit ürünlerden kaçınmanızda fayda vardır. Bu ürünler güvenliğinizi tehlikeye atmakla kalmaz, sağlıksız ışık yayarlar ve ciddi oranda elektrik harcamasına sebep olurlar. Bu anlamda Ser Rezistans, ürettiği tüm ürünlerde önce sağlığınızı ve güvenliğinizi sonrasında da bütçenizi önemser. Bu anlamda tüm ürünlerinde üst düzey kalite standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

Geniş ürün seçeneklerinin yer aldığı Ser Rezistans web sitesinden, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünlere bütçeye uygun fiyat aralıklarında, tek tıkla sahip olabilme imkânınız vardır. Kolay alışveriş ve kaliteli hizmetin bir arada bulunduğu Ser Rezistans, müşteri ihtiyaç ve isteklerini en doğru şekilde tespit eder ve uzman kadrosuyla bu beklentileri karşılamak adına özverili çalışmalar gerçekleştirir. 

Nitelikte ödün vermeden seçkin ürünlerin bulunabildiği tek adres olan Ser Rezistans’a göz atmadan yaşam alanlarınız için elektrikli ısıtıcı satın almayın. Ser rezistans, kaliteli ürünleri her bütçeye uygun fiyatlarda bulabileceğiniz tek adres.

Online Mağaza