Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Trifaze Gazlı Termostat

Trifaze gazlı termostatlar sıvı ve katı maddeleri istediğiniz sıcaklık değerlerine getirebilirler. Elektronik, mekanik ve elektromekanik devre elemanlarının arasında konumlanan trifaze gazlı termostat modelleri iki ayrı tür metal şeritlidir. Termostat modelleri genleşme katsayıları düşük olan çubukların, genleşme katsayıları yüksek olan tüpün uçlarının birbirine bağlanması ile oluşur.

En hızlı şekilde buharlaşabilecek şekilde tasarlanan ve sıvının sıcaklığı ile birlikte farklı basınçlar oluşturabilen trifaze gazlı termostat modelleri farklı kullanım alanları ile dikkat çeken termostat modelleridir. Endüstriyel alanlarda da kullanıma uygun olan trifaze gazlı termostat modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz termostat modelleridir.

Enerji Tasarruflu Trifaze Gazlı Termostat Modelleri

Gazın ısı seviyesine göre genleşen trifaze gazlı termostat modelleri, gaz deposu ile birlikte körük kontaklarından tasarlanarak sizlere sunulur. Gaz, ısınarak genleşen gazın meydana gelmesine sebep olabilir. Bu tür durumlarda kontakların konum değiştirmesi trifaze gazlı termostatlara ihtiyacın ortaya çıkmasının sebebidir.

İstenilen ısı derecelerine ulaşıldığı zaman otomatik olarak kapanabilen trifaze gazlı termostat enerji tasarrufu elde edebilmenizi sağlar. Düşük enerji tüketimi ile yüksek verimlilik elde edebileceğiniz trifaze gazlı termostat modelleri enerji maliyetinizi optimum seviyelere getirir. Ser Rezistans tarafından sizlere sunulan trifaze gazlı termostat modelleri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile üretilmektedir. Çevre dostu olan trifaze gazlı termostat modelleri ile ilgili detaylı bilgi için Ser Rezistans firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Ürünler
Online Mağaza