Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Termowat Termostat

Gaz, sıvı ve katı haldeki maddelerin ısı ihtiyacı söz konusu olduğunda termostatlara ihtiyaç duyulmaktadır. Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan termowat termostatlar geniş kullanım alanına sahip olan termostat modelleridir. Isı algılama işlemlerinde kullanılan termowat termostat modelleri ısıya duyarlı yarı iletken devre elemanlarını ortaya çıkartabileceğiniz termostatlardır.

Endüstriyel kullanım alanlarında da ön plana çıkan termowat termostat modelleri civalı, gaz, sıvı körüklü gibi modeller ile birlikte elektronik modellere de sahiptir. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz termowat termostat modelleri uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Termowat termostat modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Ser Rezistans Termowat Termostat Modelleri

Hızlı teslimat garantili olarak sunulan termowat termostat modelleri çevre dostu olarak üretilmektedir. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen termostatları uzun yıllar boyunca farklı kullanım alanlarınızda değerlendirmeye devam edebilirsiniz. Ek bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz termowat termostat modellerini farklı projelerinizde kullanarak enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. Enerji tasarruflu olabilecek şekilde tasarlanan termowat termostat modelleri enerji maliyetinizi düşürmenizi sağlar.

Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan ve dayanıklılık özelliği ile ön plana çıkan termowat termostat modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz. Ser Rezistans ekibi ihtiyaç duyabileceğiniz termostatlar ile ilgili de sizlere detaylı bilgi verecektir.

Teknik Bilgiler

TİP

Tek kutuplu termostat
MAX SICAKLIK AYARI 105°C
GÜÇ 15A 250V AC; 10A 400V AC
HASSASİYET 8°C +/- 4
STANDART BOY 280mm
ELEKTRİK BAĞLANTISI Vidalı bağlantı
External regulation Available 
Benzer Ürünler
Online Mağaza