Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Çene Yapıştırma Rezistansları
Çene Yapıştırma Rezistansları

Bakalit presi, ekstrüder makinelerinin çıkış için ihtiyaç duydukları kalıpları ve genel amaçlı olan kalıp ısıtmalarında çene rezistans modelleri kullanılmaktadır. Çene rezistansı modelleri günümüzde pek çok farklı kullanım alanında karşımıza çıkmaktadır. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanımı son derece yaygın bu rezistans modelleri uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklılığa ve kaliteye sahiptir.

Yüksek ısıya ihtiyaç duyulan çalışma ortamlarının olmazsa olmaz bir parçası haline gelen çene rezistans modelleri kolay bir şekilde montajı yapılabilen rezistans çeşitleri arasında yer almaktadır. Enerji tasarrufu elde edebileceğiniz bu rezistans modelleri, enerji maliyetinizi düşürerek işletmenizin tasarruf etmesini sağlayabilmektedir.

İşletmenizin en önemli giderleri arasında yer alan enerji maliyetini düşürerek üretim sürecinizi daha tasarruflu bir hale getirebilmek istiyorsanız optimum maliyet seçenekleri için sizler de çene rezistans modelleri kullanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Çene Rezistansı Modelleri

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz çene rezistans modelleri tamamen 1. sınıf kalitedeki malzemelerden üretilmektedir. Ürünlerimiz aynı zamanda çevreye karşı duyarlı olarak üretilerek sizlere sunulmaktadır. Tüm rezistans modellerimizde olduğu gibi çene rezistansı modellerimizde de en uygun fiyat seçeneklerini sizlere sunmaktayız.

Uygun fiyat seçenekleri ile sizlere sunduğumuz çene rezistansı modellerimize göz atarak projelerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz özel çene rezistansı modellerine sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına gönderim yaparak projelerinizin daha güvenilir ve uygun maliyetli bir şekilde devam edebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Online Mağaza