Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Çene Yapıştırma Rezistansları
Çene Yapıştırma Rezistansları

Çene yapıştırma rezistansları, ısıtma ünitesinin görüş alanına yerleştirilerek ısı etkileşimini artırmak amacıyla kullanılmaktadır. Konvektif ısıtma olarak da tanımlanan ve ısı rezistörüne üfleme etkisiyle çalışan fanlar olarak da tanımlanabilmektedir. Çene yapıştırma ifadesi de görünür yüzeyde konumlanmasından dolayı verilmektedir.

Rezistans, elektrik enerjisini ısıya dönüştürebilen tel sistemine denmektedir. Farklı türlerde üretilebilmektedir. Kullanım amacı ve kullanıcı tercihine göre rezistans seçilerek yüksek verim alınabilmektedir.

Çene Yapıştırma Rezistansı Nedir?

Çene yapıştırma rezistansı olarak ifade edilen enerji üretim sistemidir. Isıtılması istenen ürünün görüş alanına yerleştirilerek kullanılması bakımından çene yapıştırma rezistansı olarak tanımlanmaktadır. Radyan ısıtma olarak ifade edilen sistem nesnenin görülen yüzeyinde yer alan teknoloji sistemi olarak bilinmektedir.

Çene rezistansı olarak bilinen sistem oldukça geniş kullanım alanına sahip bulunmaktadır. Bünyesinde kullanım amacına göre nikel, alüminyum, demir alaşımları bulunmaktadır. Bu nedenle evlerde kullanılan elektrikli aletler, tekstil sanayi ve endüstri alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Konvektif ısıtma olarak tanımlanan sistemde ısı kanallar ve borularla ısı ortamına taşınmaktadır. Kaynak olarak bir merkez bulunmaktadır. Buradan hava, su ya da buhar şeklinde sıcak hava gönderilmektedir.

İletim sistemleri konveyör ya da menfezler olarak tercih edilebilmektedir. Ser Rezistans ürünleri arasında bulunan yüksek kalite çene rezistansları boru rezistans ve mika olarak satışta bulunmaktadır. İhtiyaç sahipleri zaman sınırsız olarak ürün tedariki yapabilmektedir.

Çene Yapıştırma Rezistansı Nerede Kullanılır?

Çene yapıştırma rezistanslarının kullanım alanı çok geniş olup çeşitli teknoloji sistemleriyle ısı üretilebilmektedir. Radyant ısıtma, konvansiyonel ısıtma gibi teknik sistemlerle ısı verimliliği sağlanabilmektedir. Yüksek seviyede ısı enerjisi üretebilen rezistanslar termostatlar, evler, iş yerleri, ağır sanayi alanları, tekstilde kullanılmaktadır.

Konvansiyonel ısıtma sisteminde ısı bir kaynaktan alınarak fan, boru ya da kanal sistemleriyle taşınmaktadır. İlgili alana ısı iletiminde menfezler ve konvektörler kullanılarak ısı istenen yere ulaştırılmaktadır.

Çene yapıştırma rezistansları;

 • Evlerdeki elektrikli aletler,
 • Tekstil sektörü,
 • Ağır sanayi sistemleri,
 • Termostatlar,

Isınma amaçlı alanlarda kullanılabilmektedir. Yüksek verimlilik özelliğine sahip olan rezistanslar uygun fiyata tedarik edilebilmektedir.

Radyan Isıtma Ne Demek?

Çene rezistans türleri arasında Radyant ısıtma sistemleri de bulunmaktadır. Isıtma teknolojisi bulunduğu ortamda kişi ve nesnelere yönelik ısıtma sağlamaktadır. Bu nedenle de ısı kayıplarının en yüksek oranda yaşandığı açık alanlarda kullanılabilmektedir.

Kafeler, restoranlar, çiftlikler, fabrikalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Üretim özelliklerine göre yüksek ısı, orta ve düşük ısı ortamı sağlayabilmektedir. Bulunduğu ortamda hedef noktaya yoğunlaşarak enerji üretmektedir.

Yüksek enerji üreten özelliklere sahip rezistanslar yaygın kullanım alanına sahip bulunmaktadır. Çene rezistanslar arasında bulunan ısı üretim sistemleri, yüksek performanslı ürünler olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda zemin ve tavan arasındaki ısı farkını minimize edebilme özelliğine sahip bulunmaktadır.

Çene Yapıştırma Rezistans Türleri

Çene yapıştırma türü rezistansların birden fazla türü bulunmaktadır. Uzun ömürlü yüksek verimli sistemler olarak kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ser Rezistans ürünlerine internet erişimiyle sahip olunabilmektedir. Seçim yapılarak sipariş verilen çene rezistanslarının kurulumu kolaylıkla yapılabilmektedir.

Yüksek ısı ihtiyacı bulunan her yerde rezistans kullanılabilmektedir. Birden fazla element alaşımıyla üretilebilen rezistans teknolojisi geniş yelpaze kullanım alanına sahip bulunmaktadır.

Rezistans çeşitleri;

 • Çene yapıştırma rezistansları,
 • Boru rezistans türleri,
 • Boru iç hadde rezistansları,
 • Asit banyo rezistansı,
 • Hava soğutmalı kabinli rezistans türleri,
 • İnfrared rezistanslar,
 • Reşo rezistanslar(Açık büfe),
 • Sıcak yolluk rezistanslar,
 • Fişek rezistanslar,
 • Meme(Nozul)rezistanslar,
 • Kaset ve telli ısıtıcılar,
 • Kalıp rezistanslar,
 • Ses enerji tasarruflu rezistanslar,

Kelepçe rezistansalar olarak üretilerek kullanıma sunulmaktadır. Her biri için internet iletişimi kurularak sipariş oluşturulmaktadır. Siparişler en kısa sürede adrese ulaştırılmaktadır. Kurulumu kolay kullanım konforu yüksek ürünler olarak ilk tercih olarak seçilmektedir.

Konvansiyonel Isıtma Nedir?

Konvansiyonel ısıtma olarak tanımlanan sistem, taşıma teknoloji sistemleriyle ilgili alana ulaştırılan teknoloji olarak tanımlanmaktadır. Merkez kaynakta üretilen ısı enerjisi kanallar, borular, fanlar ya da buhar yoluyla taşınabilmektedir.

Taşıma sistemleriyle ısınması istenen alana sıcak hava apareyler, menfez ve konveyörlerle iletilmektedir. Alan ihtiyaçlarına uygun teknoloji sistemleri kullanılarak rezistansta üretilen enerji gönderilmektedir.

Rezistansların genel amacı elektrik enerjisini ısı enerjisine dönüştürerek kullanıma sunmak olarak bilinmektedir. Bu nedenle Ser Rezistans ürünleri kolaylıkla tedarik edilerek güvenle kullanılmaktadır. Üretim bandında bulunan yüksek kalite ürünleri arasında ortam ısıtıcılarından, endüstriyel alan gereksinimlerine kadar yaygın ürün türleri bulunmaktadır.

Rezistans Teknolojisi İşlevi

Rezistansların genel çalışma prensibi, elektrik enerjisini ısıya çevirmek olarak bilinmektedir. Çene rezistansları ileri teknoloji ürünleri olarak yüksek verimlilik sağlamaktadır. Tüm rezistans çeşitlerine Ser Rezistans ürünleri arasından seçilerek sahip olunabilmektedir.

Seçilen rezistansların siparişi verilerek adrese teslim alınabilmektedir. En uygun gönderi yöntemiyle teslim edilerek kullanıma sunulan rezistanslar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Kullanım alanı ve verimlilik beklentisine göre rezistanslar bulunmaktadır.

Genel olarak yuvarlak formda üretilen rezistanslar farklı türlerde de üretilebilmektedir. Sanayi fırınları, endüstriyel alanlar ve yapıştırma ve kesme makinelerinde güvenle kullanılmaktadır. Alüminyum, nikel, demir ve krom alaşımları kullanılarak üretilen rezistanslar yüksek verimlilik sağlayabilmektedir.

Yapıştırma ve kesme makineleri olarak bilinen sistemde sac kılıflı ve mikalı rezistans türleri kullanılmaktadır. Yüksek işlevli ürünler olarak kolaylıkla tedarik edilerek uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Rezistans Fiyatları

Rezistans fiyatları verimliliği düşünüldüğünde çok düşük kalmaktadır. Yüksek kalite hammaddelerden maksimum güvenlikli olarak üretilen firma ürünleri uygun fiyata tedarik edilebilmektedir. Kullanım amacı ve yüksek işlevleri sayesinde rezistans fiyatları düşük olarak yansıtılmaktadır.

Uzun ömürlü, yüksek verimli ürünler olarak çene yapıştırma rezistansları güvenle kullanılmaktadır. Bulunduğu ortama ihtiyaç duyulan ısı enerjisini üreterek iklimlendirme ya da kesintisiz üretim sağlamaktadır.

Çene yapıştırma rezistansları yüksek verimli ürünler olmasına rağmen yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kullanım amacı, kullanıcı ihtiyacı ve verimlilik beklentisine göre profesyonel yardım alarak ürün siparişi verilmektedir. Firma güvencesiyle ürünler en kısa zamanda adrese teslim edilmektedir.

Rezistans Tel Çeşitleri

Rezistans telleri üretimi kullanım yeri ve amacına uygun olarak yapılmaktadır. Çene yapıştırma rezistansları Yaygın kullanılan enerji sistemleri olarak kesintisiz verim üretebilmektedir. Rezistans telleri yuvarlak olarak tanınıyor olsa dahi yassı ve farklı türlerde de üretilebilmektedir.

Düşük fiyat yüksek verimlilik özelliğine sahip rezistans telleri işletme teknolojisine uygun olarak kullanılmaktadır. Elektrik enerjisinden ısı üretme özelliğine sahip ürünler olarak geniş alanda kullanılmaktadır. Evlerde bulunan pek çok elektrikli alette rezistans bulunmaktadır.

Tekstil sektöründen haddehanelere, endüstri alanlarından gıda sektörüne kadar rezistans türleri kullanılmaktadır. Firma ürünlerinin en belirgin özelliği yüksek verimlilik ve doğa dostu olarak üretilmesi olarak tanımlanabilmektedir.

Rezistans Telleri Özellikleri

Rezistans türleri özellikleri arasında ilk beklenti yüksek verimlilik ve güvenlik olarak ifade edilmektedir. Ser Rezistans ürünleri ise üretim özellikleri bakımından maksimum verimlilik sunmaktadır. Kolaylıkla tedarik edilebilen ürünler uzun yıllar güvenle kullanılmaktadır.

Firma ürünleri arasında bulunan tüm rezistanslar çevreye duyarlı yüksek verimli ürünler olarak kullanıma sunulmaktadır. Çene yapıştırma rezistansları yapıştırma ve kalıp makinelerinde güvenle kullanılmaktadır. Yüksek verimlilik uygun fiyat güvencesiyle sahip olunabilen rezistanslara kolaylıkla sahip olunabilmektedir.

7/24 iletişim kurularak sipariş verilen rezistanslar en kısa sürede adrese teslim edilerek kullanıma sunulmaktadır. Kullanıcıya güvenle verimliliğinden faydalanma avantajı kalmaktadır. Kurulum ve kullanımı kolay verimliliği yüksek ürünler olarak rezistanslar her alanda kullanılabilmektedir.

Online Mağaza