Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Yassı Teller
Yassı Teller

Rezistans telleri, üretildikleri şekillerine göre farklı isimlerde ortaya çıkarlar. Elektrik enerjisini mümkün olabilecek en hızlı şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen rezistans telleri sayesinde enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz. En fazla tercih edilen Ser Rezistans ürünleri arasındaki yassı teller farklı işletmelerde kullanılabilecek yapıya sahiptir.

Endüstriyel alanlar söz konusu olduğu zamanlarda da ön plana çıkmayı başarabilen yassı teller çevresel faktörlere karşı dayanıklıdır. Yüksek ısı dereceleri altında güvenilir bir şekilde çalışabilen yassı telleri en yüksek sıcaklıklar içerisinde bile uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Her biri dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilen yassı tellere sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Çevre Dostu Üretim

Çevre dostu olarak üretildikten sonra sizlere sunulan yassı teller ile çalışmalarınızda hız kaybetmeden ilerlemeye başlayabilirsiniz. Teknik aksaklıklar yaşayabilmenizin önüne geçebileceğiniz yassı teller arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz. Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz yassı tel modellerinin hangileri olabileceğini öğrenebilirsiniz.

1. sınıf kalitedeki malzemelerden tasarlanarak sizlere sunulan Ser Rezistans imzalı yassı telleri farklı projelerinizde uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle buluşan yassı tel modelleri arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek en özel yassı tel modelleri yer almaktadır.

Online Mağaza