Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Ortam Isıtıcılar
Ortam Isıtıcılar

Soğuk günlerin üşüten havalarında sıcak ve konforlu eşlikçiniz olabilen ısıtıcı modelleriyle sizler de mekanlarınızı ısıtmaya başlayabilirsiniz. Kış aylarının iç titreten soğuğu, fanlı ve fansız gibi farklı modellerde üretilen ısıtıcılar sayesinde sizler için bir sorun olmaktan çıkacak. Birbirinden farklı özellikleriyle ön plana çıkan ve sağlıklı ısıtma çözümleri sunan ortam ısıtıcıları aynı zamanda bulunduğunuz ortama dekoratif açıdan da büyük bir avantaj sağlıyor.

Her ortama uyum sağlayabilen bu ürünler ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek farklı fiyat seçenekleri ve boyutlarıyla sizleri bekliyor. Ufak alanlardan en büyük alanlara ya da özel toplantı odalarına kadar farklı bölgelerde değerlendirebileceğiniz ortam ısıtıcıları zevkinize özel çeşitli renk alternatifleriyle de üretilebiliyor. Herkese ve her bütçeye hitap edebilen ısıtıcılar aynı zamanda ufak boyutlarda da üretilebiliyor.

Açık alan ve kapalı alanlarınız için kullanabileceğiniz ısıtıcı modelleri sayesinde enerji tasarrufu da elde edebilir ve ısıtma ihtiyaçlarınıza pratik çözümler üretebilirsiniz. Ser Rezistans firması olarak sizlere daima enerji tasarrufu elde edebileceğiniz güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip olan ürünleri sunmaya devam etmekteyiz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak seçebileceğiniz ortam ısıtıcıları büyük ve küçük ölçekli işletmeleriniz için kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tercih edebileceğiniz elektrikli ortam ısıtıcıları arasında aynı zamanda kompakt tasarıma sahip olan modeller de bulunuyor.

Uzun yıllar boyunca ekstra bakım ve onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz ürünlerimiz 1. sınıf kalitede malzemelerden üretilmektedir. Mekanların daha hızlı bir şekilde ve sağlıklı bir şekilde ısınmasını sağlayan ortam ısıtıcı çeşitleri sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerdir. En az enerji tüketimi ile en yüksek ısıyı sunabilen ürün modelleri arasında sanayi tipi ortam ısıtıcı tasarımları da yer alıyor.

İşletmelerinizde kullanabileceğiniz ve maliyetinizi düşürebileceğiniz bir ortam ısıtıcı arıyorsanız Ser Rezistans olarak sizlere sunmakta olduğumuz ortam ısıtıcıları fiyatları ve modellerine göz atabilirsiniz. Rekabetçi ortam ısıtıcı fiyatları sayesinde bütçenize en uygun ürün modellerini sizlere sunuyoruz.

Ortam ısıtma sistemleri sizlere çevreye karşı duyarlı ve kalite standartlarına uyumlu olarak üretilerek sunulmaktadır. İş yerleri ve spor salonları ile birlikte alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar ve daha pek çok farklı alanda kullanabileceğiniz bu sistemler radyant ısıtma sistemlerine de sahiptir. Sıcak hava üreteçlerinde yer alan ürünler ile mekanlar güvenilir şekilde ısıtılabilmektedir.

İçindekiler

Geniş Alanlar için Uygun Isıtma Sistemleri

Kapalı alan ısıtıcılarını kullanmaya başladığınız zaman mekandaki havayı kullanmadan doğrudan objeleri ısıtabilecek yapıya sahip bu ürünler sayesinde iç mekanlardaki sıcak hava daha sağlıklı şekilde korunabilmektedir. Peki büyük mekanlar nasıl ısıtılır ve kapalı alan ısıtma sistemlerinde nelere dikkat etmek gereklidir?

Mekan ısıtma sistemleri arayanların ve optimum maliyet seviyesi ile ısıtma sistemi ihtiyacını çözmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan bu ürünler Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Ortam ısıtıcısı modelleri arasında kullanım alanlarına göre farklı mekanlar için uygun olabilecek ürünler bulunmaktadır.

Büyük alan ısıtma sistemlerinin de yer aldığı ürün kataloglarımıza göz atarak kendi ihtiyaçlarınıza uygun olan kapalı alan ısıtıcıları sahibi olabilirsiniz. Geniş alan ısıtma sistemleri ve büyük alanları ısıtma sistemleri arasında her kişinin ihtiyaçlarına pratik çözüm sunabilecek ürünler yer almaktadır.

Küçük ebatlı olan ve kolay taşınabilir olan seçeneklerin yanı sıra geniş alanlarınızın ısınma sorunlarını da çözebileceğiniz büyük boyutlu ürünler de tasarlanabiliyor. Ticari amaçlı olarak ya da evinizde kişisel olarak yararlanabileceğiniz ortam ısıtıcılar ile ısınma sorunlarınızı pratik bir şekilde çözümleyebilirsiniz.

Fanlı Ortam Isıtıcısı Modelleri

Ortamınızdaki ısıyı en sağlıklı seviyelere ulaştırabilmek için fanlı ısıtıcıların sizlere sunduğu kolaylıklardan da yararlanabilirsiniz. Daha az enerji tüketerek eviniz ya da iş yerinizin sıcaklığını sağlayabileceğiniz ürünler ısı dağılımını en güvenilir şekilde yerine getirebilmektedir. Soğuk kış günlerinizi daha sıcak bir hale getirebileceğiniz ortam ısıtıcılarını rahatlıkla bir yerden farklı bir yere taşıyabilirsiniz.

Portatif olabilme özelliği ile de tercih edilen ve kullanım kolaylığı sağlayabilen fanlı ortam ısıtıcısı modelleri yaz aylarında da vantilatör olarak yararlanabileceğiniz özel seçeneklere sahiptir. Güvenlik standartlarına uygun olabilecek şekilde tasarlanarak sizlere sunulan fanlı ortam ısıtıcısı modelleri garanti sertifikalıdır. Isıtıcıların daha güvenilir bir şekilde kullanılabilmesi için aşırı ısınmaya ve devrilmeye karşı özel emniyeti de yer almaktadır.

Radyal fanlı ortam ısıtıcıları arasında yer alan ürünlerin kendine özel içeriklerini ve teknik özelliklerini detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Güvenlik çözümleri konusunda kriterlerinize uyabilecek olan fanlı ısıtıcıları her yönüyle inceleyebilirsiniz.

Ailenizin, çocuklarınızın ve evcil hayvanınızın yaşadığı ortamlarda kullanabileceğiniz fanlı ortam ısıtıcısı modellerini isterseniz iş yerinizde de aynı şekilde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Kolay ve konforlu kullanımıyla yer aldığınız her ortama kendi sıcaklığını getirebilen fanlı ısıtıcılar arasında her kişinin bütçesine ve ihtiyaçlarına yönelik modeller bulunmaktadır.

Ortam Isıtıcısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektrik ile çalışan ortam ısıtıcılarını satın alırken, ısıtıcıyı kullanacağınız ortamı bilmeniz gerekiyor. İlk olarak bu ürünleri nerede kullanmak istediğinizi belirlemiş olursanız daha doğru kararlar alabilir ve seçimler yapabilirsiniz. Elektrikli ortam ısıtıcıları yağlı radyatör, konvektör, infrared ve fanlı olarak sınıflandırılmaktadır. Bu ısıtıcılar arasında en fazla tercih edileni ise kafe ve restoranlarda da sık sık görebileceğiniz infrared olan ısıtıcılardır.

İnfrared ısıtıcılar ısıyı yansıttıkları ışık yolu ile iletmektedir. Doğrudan ışığın etki ettiği objeleri ya da kişileri ısıtabilme özelliğine sahip olan infrared ortam ısıtıcısı modelleri açık alanlarda da en fazla tercih edilen ısıtıcılar arasında yer almaktadır.

Küçük ölçekli kapalı alanları da rahat bir şekilde infrared ortam ısıtıcıları ile ısıtabilirsiniz. Ergonomik ve dayanıklı yapıya sahip olan infrared ortam ısıtıcıları termostatlı ve dijital ayarlı seçeneklere de sahiptir. Dijital olan modeller kapanma, açılma saati ve çalışma süresi gibi seçenekler ile sizlere özel çözümler sunabilmektedir.

Özel ayaklara sahip olan konvektör ortam ısıtıcıları ise farklı alanlarda kendine yer bulabilmektedir. Duvara da asılabilen bu ısıtıcılar dekoratif modellere sahiptir. Konvektör ortam ısıtıcıları alt kısımdan aldıkları ve ortamda yer alan soğuk havayı içerisinde bulunan rezistanslardan geçirir. 

Üst kısmından sıcak hava üfledikten sonra ise ısıtma sağlar. Toz filtresi sayesinde ise ortamdaki toz emilmiş olur. Toz alerjisi ya da astım hastası olan kişiler seçim esnasında bu tip bir ısıtıcıyı tercih edebilirler. Kapalı alanları en hızlı şekilde ısıtan elektrikli ortam ısıtıcıları arasında da konvektör türdeki ortam ısıtıcıları yer almaktadır.

Ortam Isıtıcılarında Hangi Ek Özellikler Aranmalıdır?

Kullanacağınız alana göre bir seçim yaptıysanız sıra ek özellikleri incelemeye gelmiş demektir. Elektrikli ısıtıcınızın stand by moduna sahip olması enerji tasarrufu özelliğinden yararlanabilmeniz için önemlidir. Bu özellik ortamın istenilen sıcaklığının üzerine çıkılmamasını da sağlar.

Isıtıcıların yere düşmesi ihtimali asla göz ardı edilmemelidir. Devrilmelere karşı emniyete sahip olan elektrikli ısıtıcıları tercih ederek bu sorunlarınızı çözebilirsiniz. Devrilme emniyetli olabilecek şekilde tasarlanan ortam ısıtıcıları düştükleri zaman çalışmayı otomatik olarak durdurur. Bu durum istenmeyen kazaların önlenmesini sağlar. Evinizde çocuk varsa sivri köşelere sahip olan ısıtıcılardan da uzak durmalı veya monte edilebilen elektrikli ortam ısıtıcısı modellerini tercih etmelisiniz.

Bunun dışında ürünlerin dünya kalite standartlarında üretilmiş olması, kaliteli malzemeler ile desteklenmesi ve çevresel faktörlere karşı da dayanıklı bir yapıya sahip olması da son derece önemlidir. 

Güvenliğinizi ön planda tutarak seçtiğiniz ortam ısıtıcısı modellerini uzun yıllar boyunca farklı alanlarda kullanmaya devam edebilirsiniz. İnsan sağlığı için herhangi bir zararlı duruma yol açmayan ortam ısıtıcılarına mekanlarınızda yer ayırarak dekoratif açıdan da avantajlı duruma geçebilir ve ısınma ihtiyacınızı en ekonomik ve en güvenilir şekilde karşılayabilmenin keyfini sizler de yaşayabilirsiniz.

Büyük alan ısıtıcıları ve özel üretim ortam ısıtıcılar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilir ya da taleplerinizi mail yolu ile bize ulaştırabilirsiniz.

Online Mağaza