Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Elektrikten edindiği enerjiyi kısa sürede ısıya dönüştüren rezistansların farklı kullanım alanlarına göre değişen çeşitleri bulunuyor. Firmamız kaliteli ürün üretimleri ile sizlere rezistans çeşitlerini ürün listesi içinde sunmaktadır. İhtiyacınıza uygun olan tercihleri kolaylıkla bulabileceğiniz ürün listemizde yer alan tüm modelleri aşağıdaki listemizde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda özel rezistans üretimlerinizi de firmamızdan talep etmeniz mümkün.

Açık Büfe ( Reşo ) Rezistanslar

Enerji tasarruflu olarak dikkat çeken açık büfe ( reşo ) rezistanslar yiyeceklerin sıcaklıklarının belli ayarda tutulmasında destek olan ürünlerdir. Firmamızdan ihtiyacınıza uygun olan açık büfe ( reşo) alım işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Boru İç Hadde Rezistanslar

Paslanmaz çelik boru ve özel saç plakalar ile üretilmekte olan boru iç hadde rezistans ürünleri en yüksek sıcaklık değerlerinin edinilmesinde size destek sunar. İhtiyacınıza uygun olan seçimleri ürün listemizden kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telli Kaset Isıtıcılar

Sıcak havanın elde edilmesi için kullanılan telli kaset ısıtıcılar ebat, güç gibi farklı parametrelere göre kaliteli üretim özellikleri ile sizlere ürün listemiz içinde sunulmaktadır.

Kalıp Rezistansları

Birçok sistem içinde kullanıma sahip olan kalıp rezistans ürünlerinde beklentilerinize yanıt verecek özelliklere sahip olan seçenekler yer almaktadır. Ürün listemize göz atarak ihtiyacınıza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Boru Rezistansları

Geniş kullanım alanına sahip olan rezistanslar farklı birçok cihaz ve makine de kendine yer edinmektedir. İhtiyacınıza uygun olan boru rezistans çeşitlerini ürün listemizden kolaylıkla temin ederek kaliteli ürün alımına yer açabilirsiniz.

Esnek Manifold Rezistanslar

Yüksek performanslı ürün seçeneklerimiz arasında yer almakta olan esnek manifold rezistanslarımız farklı kesitlere sahip olmak ile beraber kare ya da silindir şeklinde de üretilmektedir.

Sıcak Yolluk Rezistanslar

Kısıtlı alanlarda gerekli olan ısının edinilmesi için tercih edilen sıcak yolluk rezistans ürünleri paslanmaz çelikten üretilmektedir. Birçok sektör içinde kendine yer edinen sıcak yolluk rezistansları farklı boy ve ebat seçenekleri ile listemizde bulabilirsiniz.

Fişek Rezistanslar

Silindir ve kübik olarak üretilen fişek rezistanslar yüksek ısının edinilmesi gereken sektörler için kullanışlı seçeneklere sahiptir. Kullanım alanları her geçen gün artış gösteren fişek rezistansları kaliteli üretimler ile sizlere sunuluyor.

SESS Enerji Tasarruflu Rezistanslar

Özgün tasarım özellikleri ile sunulmakta olan SESS enerji tasarruflu rezistans ürünlerimiz yüzde yirmiye varan tasarruf edinmenize destek olur. Birçok farklı sektör içinde kullanılmakta olan SESS enerji tasarruflu ürünlerimiz kaliteli üretim özelliğine sahiptir.

Hava Soğutmalı Kabinli Rezistanslar

Isıtma ihtiyacının ve ısı kontrolünün elde edilmesinde etkili olan hava soğutmalı kabinli rezistanslar kaliteli üretim özelliklerine sahip olarak imal edilmektedir. Seramik yalıtımlı, mika yalıtımlı, alüminyum seperatörlü, çift kat alüminyum seperatörlü rezistans ürünlerinin yanı sıra hava soğutmalı rezistans muhafazası da ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kelepçe Rezistanslar

Yüksek ısı gerektiren alanlarda kullanıma uygun olarak üretilen kelepçe rezistanslar mika ve seramik yalıtımlı kelepçe rezistanslar olarak sizlere sunulur. Dünya kalite standartlarına göre üretilmekte olan ürünlerin tamamı çevre dostu olarak imal edilir.

Nozul ( Meme ) Rezistanslar

Paslanmaz çelik malzeme ile üretilen nozul ( meme ) rezistans ürünlerimiz dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunuluyor. Mika yalıtımlı ve seramik yalıtımlı nozul ( meme ) rezistans çeşitlerini ürün listemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yüksek ısıtma performansına sahip olan mika yalıtımlı nozul ( meme ) rezistans 450 dereceye ulaşan sıcaklığı sunarken seramik yalıtımlı nozul ( meme ) rezistans ise özellikle plastik sektörünün temel ihtiyaçları arasında yer alan bir üründür.

Online Mağaza