Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
https://www.serrezistans.com/yuklemeler/urun-ust-gorselleri/rezistans-telleri.jpeg
Rezistans Telleri

Elektrikten alınan enerjiyi ısı enerjisine dönüştüren direnç tellerine verilen ortak isin rezistans telidir. Farklı kullanım alanlarına sahip olan bu tel değişik oranlarda metalden oluşmakta olan bir tür alaşımdır. Elektrik akımına karşı direnç göstererek görevini yerine getiren rezistans telleri, yuvarlak ve yassı olmak üzere iki grup altında olup nikel krom alüminyum ve demir alaşımlarına göre farklı çalışma sıcaklıklarına sahiptir.

Yuvarlak özelliğe sahip olan rezistans telleri endüstriyel uygulamalar içinde sanayi fırınları ve yüksek ısı ihtiyacı duyulan uygulama alanlarında tercih ediliyor. Yassı forma sahip olan rezistans telleri ise mikalı, saç kılıflı rezistans, yapıştırma ve kesme makinelerinde ve daha birçok farklı rezistanslı makine ve ekipmanlarında kullanıma uygundur.

RESCALL KANTHAL, NIKROTHAL, VDM, rezistans tel çeşitleri Ser Rezistans bünyesinde yer alan markalardır.

Krom Nikel Rezistans Teli Modelleri

Krom nikel rezistans telleri en fazla tercih edilen ve en dayanıklı olan rezistans telleri arasında yer almaktadır. Krom nikel rezistans teli modellerini sizlere Ser Rezistans olarak 1. sınıf kalitede sunmaktayız. Dünya kalite standartlarına uyumlu olarak üretilen krom nikel rezistans tellerini doğru şekilde monte ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tel rezistans konusunda sizlere profesyonel çözüm üreten firmamız daima hızlı teslimat güvencesi ile çalışmalarını sürdürmektedir. Siparişlerinizi en erken şekilde hazırlayarak teslim eden firmamız aynı zamanda çevre dostu ürünleri sizlere sunmaktadır.

Rezistans Tellerinde Ne Gibi Özellikler Bulunmalıdır?

Rezistanslar tellerini seçeceğiniz zaman kullanım alanlarınıza uygun olabilecek tercihlerde bulunmalısınız. Rezistans teli özellikleri sizin seçeceğiniz ürünün modeline göre değişebilir. Ancak bu tellerin yüksek ısıya karşı dayanıklı olması, çevreye karşı duyarlı olabilecek şekilde üretilmesi ve kaliteli hammaddeler ile tasarlanmış olması son derece önemlidir. Aksi takdirde kullandığınız rezistans telleri kısa süre içerisinde yıpranabilir.

Rezistans teli çeşitleri konusunda sizlere geniş bir yelpazede ürün sunan firmamızın ürün kataloglarında farklı sistemler ve kullanım alanlarına hitap edebilecek ürünler yer almaktadır. Rezistans teli fiyat ve performans açısından sizi avantajlı duruma geçirebilecek ürünlerdir.

Direnç teli ve yassı rezistans teli gibi farklı ürünlerin yer aldığı ürünlerimize göz atarak sizler de ihtiyaçlarınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz.

Online Mağaza