KURUMSAL

Ser Rezistans firması olarak kurulduğumuzdan beri en son teknolojiyi sizlere sunmaya devam etmekteyiz.  Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan iş yapma anlayışımız ile iş hacmimiz her geçen gün büyümektedir.
Kaliteyi süratle birleştirmedeki başarımız bizi farklı kılan en önemli unsurdur. Üretken ve verimli çalışma anlayışımız size yüksek kaliteyi uygun fiyatlara temin etme imkanı sağladığı gibi verimliliğinize ve maliyetlerinize olumlu katkılar yapar.

Endüstriyel ısıtma alanında ihtiyacınız olan her türlü çözümü bünyemizde bulabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürün portföyümüz sizden gelen talepler ile devamlı olarak genişlemekte ve çözüm için tek adres olmaktadır.Yetkin personelimiz ısıtma alanındaki sorunlarınıza çözüm üretmek için her an hazırdır.

Bu sitemizde görmüş olduğunuz rezistasn ürünleri müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre firmamız mühendislerince dizayn edilerek, güvenilir çözüme ulaştırılmaktadır.
Müşteri ilişkilerinde öncelikli hedefimiz müşterilerimize Ser Rezistans ile çalışmanın avantajlarını yaşatmaktadır.
Sizleride bu avantajları keşfetmeye davet ediyor, rezistans konusundaki her türlü ihtiyacınıza çözüm üretmek istiyoruz...

KALİTE POLİTİKAMIZ

Endüstriyel Isıtma Sektörünün Lider Firması SER Rezistans;

  • Sektörümüzde söz sahibi ve itibar edilen bir şirket olabilmek için firmamıza olan güveni, sürekli olarak sağlamak, korumak ve artırmak yolunda ilerlerken şu ilkeleri benimsemekteyiz;
  • “Çalışanlarımız kuruluş ortaklarımızdır” ilkesi ile mevcut kalite sistemimizin sürekliliğini korumak ve artırmak adına çalışanlarımızın eğitimini ve motivasyonunu sağlamak.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp, kaliteli üretim, yeterli kapasite ve zamanında teslimat ile müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • Gelişen teknolojiden gereken faydayı sağlamak kaydıyla sürekli ileriye gitmek.
  • Yasal şartlar çerçevesinde yapılan üretim ve hizmette ISO 9001 yönetim sistemini her alanda uygulamak
  • Tedarikçilerimiz ile müşterilerimizi karşılıklı faydaya dayalı olarak sürekli izlemek ve gelişimine katkıda bulunmak.
  • Takip eden değil, takip edilen bir üretim kültürü oluşturmayı. Kendisine kalite politikası olarak kabul etmiştir.

Genel Müdür Erkan Evrenkaya

sertifika
İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları politikamızı; müşteri odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, şirketimiz içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, rotasyon uygulamaları ile çeşitli iş dallarında gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile performanslarını değerlendirmek, ve atamalar ile kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz.

Her zaman, kaliteli zaman ve bilgi paylaşımı ile etik bakış açımızdan asla vazgeçmeden konulara yaklaşarak güven veren vizyon ve misyonumuzla yeni fikirlere açık, yenilikçi, güvenilir, çağdaş insan kaynakları politikaları uygulayarak sizlerin yanında olacağız.

İnsan Kaynakları'nın Misyonu:

Sektörde öncü bir kuruluş olan Ser Rezistans, çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı sağlar. İnsan Kaynakları'nın misyonu, Ser Rezistans'in endüstriyel ısıtma ve otomasyon sektörü alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynakları'nın Vizyonu:

Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak,şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak;
Müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip;potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sektörde en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.

BİZİ TERCİH EDENLER
 
2848
 
Online Mağaza