Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
İnfrared Ortam Isıtıcı
İnfrared Ortam Isıtıcı

Ortam ısıtıcı cihazlar kısa sürede az enerji ile daha iyi ısınma işlevinin elde edilmesini sağlar. İnfrared ortam ısıtıcı modelleri havada daha hızlı bir ışıma alanı elde ederek bulunan ortamın istenen sıcaklığı kavuşmasını sağlar. İleri teknoloji ile birlikte hazırlanan İnfrared ortam ısıtıcı modelleri bütçenize destek olan ısınma enerjisini en kaliteli şekilde kullanıcılara sunması amacı ile hazırlandı.

İçindekiler

İnfrared Ortam Isıtıcı Kullanımının Avantajları

Soğuk havaların başlaması ile beraber ısının elde edilmesi elzem hale gelir. İnsanlık tarihi boyunca birçok farklı ısınma seçeneklerine yer açılarak soğuk havanın etkisinden korunumasın sağlandı. Gelişen teknoloji ise ısının kısa sürede elde edilmesi aşamasından ekonomik bir tercihi de sunan ortam ısıtıcıları kullanıma sundu.

Enerji tasarrufu sağlayarak ısınma ihtiyacının giderilmesini sağlayan ortam ısıtıcı ürünleri arasından yer alan İnfrared ısıtıcılar ise günümüzde en çok tercih edilen ürünlerdir.

İnfrared Ortam Isıtıcı Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

İnfrared ısıtıcı modelleri arasından seçim yaparak kullanımınız için uygun olan tercihe yer açarak kullanım avantajlarına sahip olabilirsiniz. İnfrared ortam ısıtıcı modelleri arasından yapacağınız seçimde kaliteli ürün tercih etmeniz durumunda az enerji tüketimi ise istenen ısının elde edilmesi mümkün olmaktadır.

İnfrared ortam ısıtıcılar üretimlerinde kaliteli malzeme kullanılarak hazırlanması ile az elektrik tüketimi ile ısının elde edilmesini sağlar. Bu aşamada ise üretim kalitesine dikkat edilmesi son derece önem taşır.

İnfrared ortam ısıtıcı alımında aynı zamanda kullanım alanınıza göre de tercihinizi yapmanız gerekir. Hangi alanda kullanacağınızı belirtilerek bu ortam ısıtılması için ideal olan ürünü satın almanızda üründen elde etmek istediğiniz avantaja sahip olmanızı sağlar.

İnfrared ortam ısıtıcıda farklı model seçeneklerini kaliteli üretim ile yer açan firmamızdan ihtiyacınıza uygun olan çeşidi hemen satın alabilirsiniz.

İnfrared Ortam Isıtıcı Enerji Tasarruflu mu?

Günümüzde kullanımı ile avantaj sağlayan ve istenen ısının kısa sürede edinilmesini sağlayan İnfrared ortam ısıtıcılar kızılötesi ışın kullanımı ile ısının elde edilmesini sağlar. İnfrared ortam ısıtıcı kullanımında az elektrik enerjisi kullanılarak yüksek performans elde edilmektedir.

Az elektrik enerjisi tüketmesi ise kullanımda tasarruf elde edilmesine destek sunar. Fakat ürün alımında mutlaka kaliteli üretim özelliğine sahip olan tercihlere yer açılması önemlidir. İnfrared ortam ısıtıcının günümüzde iş yerlerinde ve evlerinde ısınma ihtiyacının giderilmesinde çok fazla tercih edilmesi ise konusunda uzman olmayan kişilerin üretime yer vermesinde etki etti.

Kalitesi düşük olan İnfrared ortam ısıtıcılar yüksek elektrik enerjisi kullanırken aynı zamanda istenen ısının da elde edilmesi aşamasında sıkıntı yaratır. Uzun vadeli kullanım da sunmayan ürün kısa sürede arızalanabilmektedir. Bu neden ile ürün alımında enerji tasarrufu elde etmek için mutlaka kaliteli üretime sahip olan cihazların tercih edilmesi önerilir. Firmamız ileri teknoloji kullanımına yer açmanın yanı sıra üretimde kaliteli malzeme kullanımı ile ürünlerin enerji tasarrufu yapması sağlanırken uzun vadeli kullanıma da olanak sunar.

İnfrared Ortam Isıtıcı Arızaları

Isınma ihtiyacının giderilmesinde kullanılan İnfrared ısıtıcılar az enerji tüketimine yer vererek istenen ortam ısının elde edilmesinde de imkan vermektedir. İnfrared ortam ısıtıcılarda yaşanan arızalar elektrik kablosunda ya da rezistans kaynaklı olarak gerçekleşebilmektedir.

İnfrared ısıtıcıların kaliteli üretime sahip olması ile beraber ürün kullanımını uzun vadeli gerçekleştirmeniz mümkün olur. Elektrik ya da kullanıma bağlı olarak gelişebilecek olan arızalar sonrasında ise tamir işlemine yer vererek ürün kullanımına kalındığı yerden devam edilebilir.

İnfrared ortam ısıtıcı ürününde yaşanan arızada rezistans arızasının tespiti için ürüne elektrik ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmeniz gerekir. İnfrared ortam ısıtıcıya elektrik ulaşmasına karşın ısınma işleminin hayata geçmemesi rezistans arızası anlamına gelmektedir. Rezistans elektrikten edindiği enerjiyi kısa sürede ısıya dönüştürerek istenen ısınmanın yaşanmasına destek olur.

İnfrared Ortam Isıtıcıda Rezistans Arızası Durumunda Ne Yapılabilir?

Kısa sürede istenen ısının az enerji tüketim özelliğine sahip olan İnfrared ortam ısıtıcılarda yaşanan rezistans arızası sonrasında ürün ana görevini yerine getiremez.

Elektrikli ısıtıcılardan istenen faydanın elde edilmesi için kaliteli üretime yer açılması gerekir. Kaliteli üretime sahip olan İnfrared ortam ısıtıcı alımı sonrasında arıza ile karşılaşma riskinizde son derece azdır. Kullanıma bağlı olarak ya da elektriksel sebepler bu arızalara sebep olabilir.

İnfared ortam ısıtıcınızda gerçekleşen rezistans arızası durumunda rezistansın tamir edilmesinin olanağı yoktur. Dayanıklı üretim özelliğine sahip olmak ile beraber tüm rezistansların arızalanması durumunda tamir edilemez. Bunun yanı sıra İnfrared ortam ısıtıcılarda yaşanan rezistans arızasının giderilmesi için ise yeni bir rezistans alımına yer vermeniz yeterlidir. Yeni rezistans parçasının alımı sonrasından arızalanan parça ile değişim işlemi yapılarak ürün kullanımına kalındığı yerden devam edilebilir.

Yeni rezistans parçasının alımı sonrasın değişime yer açarken herhangi bir bilgi ya da deneyiminiz yok ise konu ile ilgili bilgisi bulunan kişilerden destek almanız önerilir. Değişim işlemi sonrasında elektriğin ürüne verilmesi ile ise ısınma ihtiyacı tekrardan elde edilir. Firmamız sadece ortam ısıtıcı ürünlerinin üretiminde değil aynı zamanda rezistans üretiminde de size destek olmaktadır.

Kaliteye sahip olan ürün rezistans parça üretimini gerçekleştirmekte olan firmamızda birçok farklı rezistans modellerini de bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun özelliğe sahip olan rezistans ürünlerini bulabileceğiniz Ser Rezistans firmamızda aynı zamanda özel üretime sahip olan ürün seçeneğine de yer verilmektedir.

Müşteri temsilcimizden destek alarak ihtiyacınıza uygun olan rezistans seçimlerine yer açarak ürün kullanımına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kaliteli rezistans alımına yer açarak ise daha az enerji kullanımı ile daha fazla performans elde etmenin de ayrıcalığına sahip olmanız mümkün olacaktır.

Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanarak ihtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan rezistans alımına yer açmak için hemen firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli rezistansları uygun fiyat ile satın almanın avantajına sahip olmanız da mümkün olur.

İnfrared Ortam Isıtıcı Rezistans Alımında Neye Dikkat Etmeniz Gerekir?

İş yerlerinin yanı sıra evlerinde ısınma ihtiyacının giderilmesinde tercih edilmekte olan İnfrared ısıtıcılar özellikle az enerji kullanımı ile istenen ısının kısa sürede edinilmesine destek olmaktadır.

İnfrared ortam ısıtıcı ürünlerinin kullanımı birçok avantajı sunmanın yanı sıra üründe yaşanan rezistans arızası durumunda ise kullanım avantajını edinmeniz mümkün olmaz. İnfrared ortam ısıtıcı da yaşanan rezistans arızası durumunda ürün kullanımına tekrardan devam edebilmek için mutlaka rezistans değişimini gerçekleştirmeniz gerekir.

İnfared ortam ısıtıcı üründe yaşanan rezistans arızası sonrasında ürün kullanımına kalındığı yerden devam edebilmek için ise rezistans yedek parçanın alımına yer açılması gerekir.

İnfrared ortam ısıtıcı rezistans alımınızda ürününüz ile uyumlu olan tercihi seçmeniz gerekir. Doğru rezistans modelinin tercih edilmesinin yanı sıra ürün alımında da kaliteli üretime yer açmanız oldukça önemlidir. İnfrared ortam ısıtıcıda rezistans alımında kaliteli parça belirlemesinde fiyat kıyaslaması yapmanız kaliteli ürün alımı için geçerli değildir. 

Bu aşamada yüksek fiyata sahip olan rezistans parçasının kaliteli olması anlamına gelmediği gibi tersini ifade etmekte yanlış olur. Bunun yanı sıra kaliteli rezistans parçası alımı için ürünler arasından görsel farklılıkları incelemeniz de gerekli olan doğru tercihin belirmemesinde etkili değildir.

İnfrared ortam ısıtıcı alımınız sonrasında karşılaştığınız rezistans arızasında kaliteye sahip olan rezistans alımı ile ürün kullanımının tüm avantajlarını uzun vade sahip olma imkanınız olur. Az enerji tüketimi ile yüksek performans sunan rezistans parça alım işlemi için ise üretici firma seçiminde dikkat etmeniz önerilir.

Kaliteli malzeme seçimleri ile üretimi yapılan rezistans parçaları daha dayanıklı olup daha iyi performans sunar. Bu seçimlerde ise ileri teknoloji kullanımını uzmanlığı ve deneyimi ile birleştirmekte olan firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Ayak Isıtıcı Kullanım Avantajları

Isıtıcı alım işlemlerinde ortam ısıtıcıların yanı sıra ayaklı ısıtıcı ürünleri de son derece kullanışlı olan ürünler içinde yer almaktadır. Kış aylarında ayakların ısıtılması için tasarlanan ürün aynı zamanda kullanımda birçok ayrıcalığa da sahip olmanızı sağlar.

Ayak ısıtıcı alımı sonrasında ürünü sadece evinizde değil iş yerinizde de kullanabilirsiniz. Özellikle sürekli oturmak durumunda olan kişilerin direk beton ile temasta olan ayaklarında avantaj sağlayan ürün kolay kullanım özelliğine de sahiptir. Montajı yapılmış olarak sunulan ayaklı ısıtıcılarda ürünün alımında da kaliteli üretime sahip olan seçeneğe yer açmanız kullanım avantajlarını da edinmenize destek olacaktır.

Ayak ısıtıcı kullanımı ile özellikle ayakların ısınmasına destek olur. İstenen ısı ayarının yapılması ile elde edilen faydayı ise ev ve işyeriniz için tercih edebilirsiniz. Ayak ısıtıcı alımında firmamız ile iletişime geçerek kullanım kolaylığı sunan ve kullanımda ayrıcalık yaratacak olan kaliteli ürüne sahip olma şansınız bulunuyor.

Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ürün alımına yer verirken aynı zamanda kullanım avantajlarına uzun vade sahip olarak ekonomik bir ürüne sahip olabilirsiniz.

İnfrared Ortam Isıtıcı Montajı Zor mudur?

Günümüzde en çok tercih edilen ısıtıcı ürünler arasında yer alan İnfrared ortam ısıtıcı ürünleri az enerji tüketimine yer vererek istenen ısının elde edilmesini sağlayarak sadece ısınma değil aynı zamanda ekonomik ısınmaya yer vermenizi sağlıyor. İnfrared ısıtıcı alım işlemlerinde ise kullanılacak olan alan göre satın alma işleminin yapılması gerekir. Ürün alımı öncesinde kullanım yapacağınız ürü hakkında müşteri temsilcisine bilgi vermeniz ihtiyacınıza uygun olan seçeneği tercih etmenizi sağlar.

İnfrared ortam ısıtıcı ürün alım işlemlerinde uygun özelliğe sahip olan çeşidin tercih edilmesinin yanı sıra kurulum avantajı da ürünün seçiminde etki eder.

Duvara monte edilebilmekte olan ürün bu sayede alandan da tasarruf edilmesine imkan sunuyor. Uzaktan kumandası ile oturduğunuz yerden ısı ayarını, açıp kapama işleminizi yapmanız da mümkündür. Duvara monte edilebilen ürünün yanı sıra kule tipi model de tercih edilen çeşitler arasında yer almaktadır. İş yerleri ya da evler için kullanım avantajları sunan ürün alımında ise istediğiniz montaja sahip olan tercihi belirleyebilirsiniz.

İnfrared Ortam Isıtıcı Alımında Model Seçimi Nasıl Yapılır?

İnfrared ortam ısıtıcı alımında modeller arasında seçim yaparken kullanım ihtiyacına göre tercihinizi yapmanız önerilir. İnfrared ortam ısıtıcı ürünleri farklı kullanım alanlarına göre belirlenerek satın alınır. Ürün alım işleminde yapacağınız seçimlerde sadece model seçeneğine değil aynı zamanda kullanım avantajına sahip olmak için kaliteye de yer vermeniz oldukça önemlidir.

İnfrared ortam ısıtıcı alımınızda model tercihini kaliteli olan ürün ile gerçekleştirmek için ise sizde Ser Rezistans firmamızdan yararlanabilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih edilen elektrikli ısıtıcı ürünlerini sunan firmamız aynı zamanda farklı model seçeneklerine de yer veriyoruz. İleri teknolojinin kullanılması ile hazırlanan ürünlerde uzmanlığınızı ve deneyimimiz ile daha kaliteli üretimlere yer veriyoruz.

Ser Rezistans tarafından kullanıcılara sunulan İnfrared ortam ısıtıcı modelleri ile istediğiniz ısınma enerjisine oldukça ekonomik seçimler ile kavuşmanıza destek olur.

1500W

2000W

2000W-Kumandalı (Kısa ve Uzun Tip)

2500W-Kumandalı

3000W

4000W-Kumandalı (Kısa ve Uzun Tip)

modelleri bulunmaktadır.

İnfrared Ortam Isıtıcı Alımında Ser Rezistans Farkı

İnsanlık tarihi boyunca ısınmanın gerçekleştirilmesinde birçok ürün tercih edilmiştir. Bu ürünlerin ısınma faydasının elde edilmesini sağlarken bazı negatif özelliklere de sahih olması ise dezavantaj yaratıyordu. Isınma ihtiyacının giderilmesi işleminde elektrikli ısıtıcı üretimi ise rezistans ile hayata geçmektedir. Rezistans parçası elektrikten edindiği ısıyı kısa sürede ısıya dönüştüren özel bir parçadır.

Rezistans ile üretimi yapılan ısıtıcı seçimleri arasından yer alan İnfrared ısıtıcılar kızılötesi ışınlar ile kısa sürede ortamın ısınmasına destek olmanın yanı sıra kumandası sayesinde de bulunduğunuz yerden ısının aylanmasını da sağlar.

Rezistans üretiminde etkili olan ve yılların deneyimi ile kaliteli parça imalatını gerçekleştiren firmamız kullanımda avantaj sağlanacak rezistansları sizlere sunuyor. Farklı rezistans çeşitlerinin üretiminin yanı sıra özel rezistans siparişlerini de kabul ederek üretimi gerçekleştirmekteyiz.

İnfrared ortam ısıtıcı ürününün imalatında kendi ürettiğimiz rezistans parçalarına yer vererek ürün kullanımı için en önemli olan parçanın da kaliteli seçime sahip olmasını sağlamaktayız.

İnfrared ortam ısıtıcı alım işleminde kaliteli tercihe yer açarken uygun fiyatlar ile kaliteye de sahip olmak için ise firmamızdan destek alabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle irtibata geçerek İnfrared ortam ısıtıcı modelleriniz arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü seçerek kolaylıkla satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yılların deneyimi ve uzmanlığımız ile üretimi yapılmakta olan ortam ısıtıcılarımız arasından seçimlerinizi yaparak ürün kullanımının avantajına uzun yıllar boyu sahip olma şansını da elde edebilirsiniz.

Duvar Tipi Infrared Isıtıcı

Kış aylarının olmazsa olmazı ısıtıcılar konusunda faydalanabileceğiniz duvar tipi infrared ısıtıcı modelleri, doğrudan duvara monte edilen özelliği sayesinde modern bir tasarıma sahiptir. Kule tipi ürün haline gelmesiyle beraber normal kullanımdaki gibi şömine tipi ürünler her zaman ideal ürünler olmaktadır. Hem güvenlik önlemleriyle hem de watt değerlerine göre seçim yapabileceğiniz şekilde birçok infrared ısıtıcı modelleriyle beraber seçimler yapar, isteklerinize uygun şekilde de tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Şömine tipi ürünlerden tutun da pek çok güç ayarlama özelliğinin bulunduğu birçok soba ya da duvara monte edilebilir modeller arasında seçimlerinizi istediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz. Ev ya da iş yerlerinde uygun bir kullanım ortamına göre tercih edeceğiniz bu infrared ısıtıcı modeller, son derece modern haliyle birlikte elektrik tasarrufu noktasında da oldukça faydalıdır.

Ürün modeller noktasında geniş bir skalaya sahip olan infrared ısıtıcılar, duvara monte edilir olmasıyla beraber çok avantajlıdır. Çok uygun fiyatlarda yararlanabilir ve en iyi değişikliklerle beraber siz de fiyat aralığı konusunda harika bir seçim yapabilir, faydalanabilirsiniz. Duvar tipi ısıtıcı ya da duvara asılabilir modeller olarak bilinen kış aylarının olmazsa olmazı ısıtıcılarla birlikte elektrikli soba gibi kullanabileceksiniz.

Standart olarak bilinen ısıtıcıların çok daha ötesinde bir model olan duvar tipi ısıtıcılar ile birlikte, çok daha modern bir şekilde elektrik enerjisi kullanılarak duvardan sıcaklığın geleceği şekilde iş yerlerinde, cafe ve restoran gibi alanların açık bölmelerinde kullanılabilir. Doğrudan enerji miktarının düşük seviyede kullanarak çok yüksek kalitede tasarruf sağlayan, en iyi şartlarda da müşterilerin ısınmasına olanak tanıyan duvar tipi ısıtıcı ürün olarak bildiğimiz infrared teknolojisi ile birlikte ısının doğrudan ışık ile birleşmesi sağlanarak çok daha yoğun ısıtma kabiliyetiyle kaliteli bir kullanım sağlanır. Infrared ürünlerle beraber en iyi teknolojiden yararlanarak doğru ısıtıcı modellerine siz de göz atabilirsiniz.

Online Mağaza