Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Zemin Kaplama Otomatik Kaynak Makineleri
Zemin Kaplama Otomatik Kaynak Makineleri

Metal ve farklı maddelere sahip olan malzemelerin birleştirilebilmesi için kullanabileceğiniz zemin kaplama otomatik kaynak makineleri elektrik akımından oluşturulan ısı ile maddeleri birbirine kaynaklar. İşlemlerin daha kısa sürebilmesini sağlayabilen ve güçlü yapıları ile dikkat çeken bu makineler gemi yapımı, köprü ve inşaat sektörü gibi farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Pozitif ve negatif yoğunluklu uçların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan ısı sayesinde malzemeleri eritebilen kaynak makineleri elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısıya çevirebilirler.

Kaynak akımı özellikleri sunan bu ürünler aşırı ısıl işlemin sebep olabileceği yüklemelere karşı da termal koruma devresiyle sizlere güven vermektedir. Ergonomik özelliklere sahip olan kaynak makineleri kolay taşınabilen ve iş güvenliğinizi sağlayabileceğiniz makinelerdir.

Güç faktörü düzeltim özelliği sayesinde enerji tasarrufu elde edebileceğiniz ürünler sayesinde enerji maliyetinizde gözle görülür bir düşüş görebilirsiniz. Enerji tasarruflu olarak çalışmalarınızı sürdürebilmenize imkan tanıyan kaynak makineleri farklı kullanım alanları ve işlevsel özellikleriyle pek çok kişinin tercih ettiği kaynak makineleri arasında yer almaktadır.

Online Mağaza