Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kumandalı Isıtıcı
Kumandalı Isıtıcı

Kumandalı ısıtıcı modelleri, ısınma ihtiyacınızı oturduğunuz yerden rahatlıkla yönetebilme konforunu sizlere sunan işlevsel ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır. Isınma ihtiyacı evlerde, iş yerlerinde kış aylarının olmazsa olmazıdır. İç ve dış mekânları az enerji harcayarak hızlı bir şekilde sıcak hale getiren ısıtıcı modelleri, uzaktan kumandalı olmasından kaynaklı hiç yerinizden kıpırdamadan açıp kapatabilme kolaylığını beraberinde getiriyor.

Devrilme emniyetli duvar tipi ısıtıcı modelleri, duvara monte edilerek tüm ortama aynı derece ısı yayan kızılötesi ışınlardır. Bu sayede ısınmanın en kolay halini duvar tipi infrared ısıtıcı modelleriyle deneyimleyebilirsiniz. Soğuk kış aylarında çok fazla tercih edilen bu ürünler, ortamdaki havayı sahip olduğu güç oranında çok kısa bir zaman zarfında ısıtır. Uzaktan kumanda özelliğiyle, elinizde bulunan kumanda sayesinde sıcaklık yeterli geldiğinde cihazı kapatabilir, ısınmak istediğinizde kademeyi tek tuşa basarak hemen yükseltebilirsiniz.

Soğuk Kış Günlerinde Kumandalı Duvar Tipi Isıtıcı Kolaylığı

İnfrared ısıtıcı modellerinin en çarpıcı özelliği devrilme emniyetine sahip olmasıdır. Bu sayede olası kazaların önüne geçilmiş olursunuz. Ortamın sıcaklığı yeterli geldiğinde uzaktan kumandayla ısıtıcıyı kapatabilir ya da dilerseniz ayarı yükselterek buz gibi yaşam alanlarını dilediğiniz sıcaklığa kavuşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarında aradığınız sıcaklığı elde etmek, duvara monte edilen ısıtıcılar sayesinde artık çok daha kolay. Soğuk havalarda ısınma ihtiyacını gidermek Ser Rezistans güvencesinde artık sadece bir tık uzağınızda. Bu ısıtıcı modelleri dilediğiniz her alanda kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.  Evlerde, işyerlerinde, okullarda ya da bahçe ve teras gibi alanlarda en uygun ısınma aracı her zaman duvar tipi ısıtıcı modelleridir. Bu gibi genel olarak ısınmanın zor olduğu alanlarda çok basit çözümler sunan duvara monte ısıtıcılar, kızılötesi ışınlarla ihtiyacınız olan ısıyı ortama yayar.

Az enerji harcayarak faturanıza olumlu anlamda katkı sağlayan bu ısıtıcılar, elektrikten tasarrufu etmenizi sağlıyor. Bazı modellerde hem ısıtıcı hem soğutucu fan özelliğini bir arada bulunduran ısıtıcıların kademesini uzaktan kumanda ile dilediğiniz şekilde yönetebilme imkânı bulabilirsiniz. En soğuk günleri bile kısa sürede sıcacık yapabilen infrared ısıtıcı modelleriyle en çetin soğuk günlerde bile sevdiklerinizde keyifli bir şekilde geçirmenin tadına doyamayacaksınız.

Uzaktan kumanda sayesinde ayarlanabilir ısınma derecesi, devrilme emniyeti, çalışma ısı paneli, otomatik ısı kontrollü ile kendi kendine kapanma özelliği, aşırı ısınmadan koruma gibi özellikleriyle evde, iş yerinizde gönül rahatlığıyla ısınabileceksiniz. Kalitesini ispatlamayı başarmış Ser Rezistans duvara monte ısıtıcı modellerinin sunduğu avantajlardan yararlanmak için web sitemizi ziyaret etmenizde fayda vardır.

Kumandalı İnfrared Isıtıcı Fiyatları

İnfrared ısıtıcı modelleri, teknolojinin gelişmesinden sonra ısınmak için soba, şömine gibi araçların kullanılamadığı alanları pratik bir şekilde ısıtabilmek için en sık tercih edilen ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Elektrikli ısıtıcı modelleri kısa sürede tüm alanı eşit derecede ve ihtiyaç dâhili kadar ısıtırken aynı zamanda az enerji harcayarak fazladan elektrik enerjisi harcamanın da önüne geçiyor. Bu sayede yüzden sadece ofis gibi alanlarda değil bahçe, balkon ya da ev ortamlarında çok fazla tercih ediliyor.

Bakımı ve kullanımı son derece kolay olan bu ısıtıcıları duvara monte ederek herhangi bir olumsuz kazanın önüne geçmiş olacaksınız. Duvarda olan cihazı elinizde ki uzaktan kumanda ile basit bir şekilde kullanmanın konforu ise hayatınızı kolaylaştıracak. Duvara monte edildiği gibi bu ürünlerde mobil çözümlere rastlamak çok basit. Çalıştırılmaya başladığı ilk andan itibaren ortama etkin bir sıcaklık yayan duvar tipi infrared ısıtıcı modeller, pek çok donanımlı özelliği sayesinde aradığınız ısınma deneyimini basit bir işlemle sizlere sunuyor.

Soğuk hava şartlarında ısınma işlemini hızlandırmak istediğiniz banyo, çocuk odası ya da mutfak gibi alanlarda bu ısıtıcı çeşitleri güçlü motor ve fan sistemi ile kullanıcıya üst düzey çalışma performansı sunuyor. Yüksek verim elde edilmesi, ayarlanabilir ısıtma gücü, uzaktan kumandayla kademe ayarlama sistemi ve aşırı ısınmaya karşı koruma sunan bu ısınma cihazlarını kendi yaşam alanlarınızda ısınma amacıyla alabileceğiniz gibi sevdiklerinize işlevsel bir hediye arayışına girdiğiniz zamanlarda da tercih edebilirsiniz.

Daha verimli ve etkin bir ısınma için elektrikli ısıtıcı seçerken bazı unsurlara dikkat etmenizde fayda vardır. Isıtmak istediğiniz alanın büyüklüğüne göre, etkin özellikleri mevcut bulunan bir infrared ısıtıcı tercih etmek aradığınız ısınma verimliliğini elde etmenizi sağlayacaktır. Bu ürünlerin her biri farklı özellik ve donanımda tasarlandığından fiyat olarak farklılık göstermektedir. Küçük alanlar için fanlı ısıtıcı modelleri çok daha uygunken, daha geniş alanlar için duvara monte edilen duvar tipi ısıtıcı modellerine yönelmesinde fayda vardır.

Seçilen modelin özelliklerine göre farklı güç değerlerine sahip olan bu ürünler fiyat anlamında birbirinden farklıdır. Kademeli ısıtma özelliği, aşırı ısınma halinde kendi kendine kapanması, uzaktan kumanda kullanımı gibi özellikler daha az enerji harcanmasına sebep olduğundan kullanırken avantajları beraberinde getiriyor.

Olumsuz hava şartlarında ısınma ihtiyacınızı gidermek için tercih ettiğiniz elektrikli ısıtıcı modelleri, ev ve işyerlerini pratik bir şekilde ısıtabilmek için her geçen gün farklı teknolojilerle donatılmaya devam ediyor. Fonksiyonel çalışma prensibi sayesinde ısınma ihtiyacınıza etkin çözümler getiren bu ürünler, kısa sürede aradığınız sıcaklık seviyesine erişmenin yolunu açıyor. Özellikle elektrik tüketimi açısından son derece tasarruflu olan, az yer kaplayan ve kolay şekilde taşınabilir özelliğe sahip elektrikli ısıtıcı modeller uzaktan kumandalı oluşuyla da ön plana çıkıyor. Tüm bu fonksiyonlar, kullanırken kolaylık sunduğundan günümüzde en sık tercih edilen ısınma aracı olarak elektrikli infrared ısıtıcı modelleri tercih ediliyor.

Özellikle fanlı ısıtıcı modelleri zaman içerisinde tasarım anlamında pek fazla değişikliğe uğramamış olsa bile kullanım kolaylığı, az enerji harcaması, kullanıcıya sunduğu pek çok avantajdan dolayı ısınma ihtiyacına etin şekilde yanıt vermekle kalmıyor, yaşam alanlarında çok şık bir dekoratif ürün olarak da kullanıyor. Bu ürünlerin fiyatları ise tamamen içerisinde yer alan ürün özellikleri ve farklı fonksiyonlara sahip olmasıyla doğru orantılı şekilde farklılık gösteriyor.

Sıcak Yaşam Alanları İçin Ser Rezistans

Isınmak, herkes için hayati bir ihtiyaçtır. Bu ihtiyacı gidermek için kullanılan ürünlerin hayatı kolaylaştırması ve yaşam alanlarına etkin sıcaklığı sağlaması çok önemlidir. Bu anlamda son dönemin en tercih edilen ürünleri elektrikli ısıtıcı modelleri yer alıyor.

Ser Rezistans, birbirinden farklı özelliklere sahip tasarladığı elektrikli ısıtıcı çeşitleriyle ısınma ihtiyacınıza akılcı çözümler sunan profesyonel bir firmadır. Tasarladığı cihazların kullanım kolaylığı, yüksek güç performansı, portatif oluşu yaşam alanlarınızda her bakımdan avantaj elde etmenizi sağlıyor.

Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığından, ihtiyaç ve isteklerinizi en sağlıklı biçimde analiz ediyor ve tüm elektrikli ısıtıcı tasarımlarını buna bağlı gerçekleştiriyor. Web sitemizde yer alan geniş elektrikli ısıtıcı modelleri arasından yaşam alanlarınızın büyüklüğüne, kullanım amacınıza uygun ürün seçimini yapıp bütçeye uygun fiyat aralıklarında sahip olma imkânınındın yararlanabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve kaliteli hizmet sunan Ser Rezistans, tüm ürünlerini uzman kadrosuyla sizin beklentilerinize karşılık niteliğinde üretmektedir. Sizde şimdi web sitemize göz atıp ev ve işyerlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak ürün seçeneklerine ayrıcalıklı kampanyalarla sahip olabilirsiniz. Ser Rezistans, ihtiyaç duyduğunuz her şey burada.

Online Mağaza