Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Açık Büfe (Reşo) Rezistansları
Açık Büfe (Reşo) Rezistansları

Son yıllarda giderek daha da fazla ön plana çıkmaya başlayan reşo rezistansları enerji tasarruflu olarak işletmelerinizde kullanabileceğiniz rezistanslar arasında yer almaktadır. Ticari uygulamalar ve iş geliştirme departmanları, gıda sektörü için rezistans tasarımları, imalatı ve işlevleri üzerinde çalışan reşo rezistanslar ısıtma elemanlarının monte edildiği sistemlerde yer almaktadır.

Açık büfe reşo rezistansları yiyecekleri sıcak tutabilme amacıyla otel, pansiyon, cafe ve büfe gibi alanlarda kullanılmaktadır. Montaj işlemi son derece kolay olan bu ürünler aynı zamanda pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Doğru montaj ve seçim işlemi yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca açık büfre reşo rezistanslarını kullanmaya sizler de devam edebilirsiniz.

Gıda sektöründe pişirilecek olan yemekler, pişirildikten sonra sıcak veya soğuk olarak servis arabalarıyla ya da self servis platformlarıyla müşterilere sunulmaktadır. Müşterilere servis yapılacağı zaman yiyeceklerin sıcak kalabilmesi için doğrudan reşo rezistansı kullanılan yüzeyler ön plana çıkar. Bu yöntem dünya genelindeki tüm işletmeler tarafından yararlanılan bir yöntemdir.

İçindekiler

Endüstriyel Açık Büfe Reşo Rezistansları

Açık büfe reşo rezistansları sıcak servis için kullanılan reşo için yapılan seyyar yemek ısıtıcısı rezistansı olarak da adlandırılmaktadır. Termostatlı reşo rezistansları yaygın olarak kullanılmaktadır. Termostat kısmı kendi üzerinde yer alan, alüminyum gövdeli reşo rezistansları yüksek danayım özelliklerine sahiptir. 220 voltluk reşo ısıtıcılar 750 watt gücündedir. Endüstriyel kullanım alanlarında da kullanılabilen bu rezistanslar arasında farklı kullanım alanlarında yararlanılabilecek modeller mevcuttur.

Mutfağınızda hazırladığınız yemeklerinizi, misafirlerinize ya da müşterilerinize sunmadan önce daha uzun süre boyunca sıcak tutmak istiyorsanız reşo yemek ısıtıcılarından yararlanabilirsiniz. Farklı marka ve modele sahip olan açık büfe reşo rezistansı fiyatları da bu detaylara göre değişebilmektedir. Fakat açık büfe reşo rezistansları arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek modeller bulunmaktadır.

Çevre dostu olarak üretilen ve 1. sınıf kalitedeki özel malzemeler ile desteklenen açık büfe reşo rezistanslarını satın aldıktan sonra güvenilir bir şekilde farklı alanlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım alanlarına, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapmak istiyorsanız ve aklınızda soru işaretleri mevcut ise Ser Rezistans ekibiyle de iletişime geçebilirsiniz.

Çevre Dostu Açık Büfe Reşo Rezistansları

Gıda sektöründe yer alan firmalar pişirecekleri yemeklerin daha uzun süre sıcak kalmasını istemektedir. Pişirildikten sonra sıcak ya da soğuk olarak servis arabalarıyla ya da self servis platformuyla bu yemekler servis edilmektedir. Müşterilere servis yapılacağı zaman yemeklerin sıcak kalabilmesi açık büfe reşo rezistansları sayesinde mümkün olabilmektedir. Dünya çapında yer alan bütün firmalar bu rezistanslardan destek alarak çalışmalarına devam etmeyi tercih etmektedir.

Sıcak servis için kullanılan açık büfe reşo rezistansları seyyar yemek ısıtıcı rezistansı olarak da adlandırılmaktadır. Termostatlı olan reşo rezistansları günümüzde en yaygın olarak kullanılan rezistanslar arasındadır. Termostat kısımları kendi üzerinde yer alan açık büfe reşo rezistanslarının alüminyum gövdeleri yüksek sıcaklık derecelerine karşı bu rezistansların dayanıklı olabilmesini sağlamaktadır. Endüstriyel çalışma alanlarında da tercih edilen açık büfe reşo rezistansları standart özelliklerde üretilebilen ve aynı zamanda dilediğiniz zaman istek ve ihtiyaçlarınıza göre de üretilebilen rezistanslardır. Çevre dostu olarak tasarlanan açık büfe reşo rezistanslarına göz atarak sizler de ihtiyaçlarınıza uygun ürünler bulabilirsiniz.

Özel üretim olarak da destek verdiğimiz Reşo Rezistanslar hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Çizimler

pdf_btn.pngpdf_btn.png

Online Mağaza