Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
BAK - Herz
BAK - Herz

Dünyanın öncü markaları arasında yer alan BAK - Herz, birçok farklı tipteki kaynak makinesiyle tanınmaktadır. Endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılan otomatik kaynak makineleri, proses ısıtıcılar, hava blowerlar, extruder kaynak makineleri, çatı izolasyon kaynak makineleri gibi birçok makine üreten BAK - Herz, hem teknolojisi hem de kaliteli ürünlerin mimarıdır.

Uzun ömürlü ürünleriyle bilinen BAK - Herz, Türkiye’de de en çok kullanılan markalardan biridir. Ürün skalasının çok geniş olması kullanım alanlarını da artırmıştır. Bunun yanı sıra ürün çeşitliliği sayesinde fiyat yelpazesi de çok genişlemiştir. Bu da her bütçeye uygun makinelerin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Siz de BAK - Herz marka makineleri tercih ederek, iş veriminizi artırabilir, dayanıklı makinelere sahip olabilir çok daha kaliteli ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. BAK - Herz kaynak makinelerine ise Ser Rezistans üzerinden ulaşabilirsiniz. Ser Rezistans, dünyaca ünlü İsviçre markası olan BAK - Herz’in Türkiye’de tek distribütörü konumundadır. Geniş ürün seçkisi içerisinden ihtiyacınız olan makineleri ve modelleri inceleyebilir, dilediğiniz ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BAK - Herz Makine Çeşitleri

İsviçreli BAK - Herz markasının ürün gamı oldukça geniştir. Bu ürün gamı içerisinde gerek küçük üretim alanlarında gerekse endüstriyel alanlarda kullanabileceğiniz birçok farklı seçenek vardır. İnşaat ve çevre mühendisliği gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan bu makine çeşitlerinin her biri aynı zamanda çok geniş bir model yelpazesine de sahiptir. İhtiyacınız olan ürün çeşidini seçtikten sonra, geniş bir model skalası içerisinde araştırma yapmanız gerekir. Bu sayede iş veriminizi ve zaman tasarrufunu artıracak en iyi kaynak makinesi modellerini bulabilirsiniz.

BAK - Herz kalitesiyle üretilen ve Ser Rezistans güvencesiyle satışa sunulan marka çeşitlerinin öne çıkanlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

BAK - Herz El Kaynak Makineleri

Liester el kaynak makineleri, birçok farklı endüstri tesisinde kullanılan, uzun ömürlü cihazlardır. Geniş bir kullanım alanına sahip olan bu makinelerin aynı zamanda oldukça geniş bir model yelpazesi vardır. El kaynak makineleri, kolay bir kullanıma sahip olmasıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra dilediğiniz yerde kaynak yapılabilmesini sağlar.

Liester Otomatik Kaynak Makineleri

Otomatik kaynak makineleri, kaynak işlemleri çok daha verimli ve hızlı hale getirir. Tıpkı el kaynak makinesinde olduğu gibi otomatik seçeneklerde de geniş bir model çeşitliliği bulmak mümkündür. Bu makineler, kaynak işlemleri çok daha basit bir hale getirmiştir. Bunun yanı sıra işlevsel özellikleriyle tercih edilen çeşitlerden biridir. Bu teknolojik cihazlar sayesinde, zamandan tasarruf ettiğiniz gibi, farklı kaynak işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Liester Zemin Kaplama Otomatik Kaynak Makineleri

Bu makineler oldukça güçlü bir yapıya sahiptir. Gemilerde, köprülerde ve inşaatlarda yaygın olarak kullanılan zemin kaplama otomatik kaynak makineleri, ergonomik bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlayabileceğiniz cihazlardır.

BAK - Herz Teknik Tekstiller Otomatik Kaynak Makineleri

Teknik tekstiller otomatik kaynak makineleri özellikle enerji tasarrufu sağlaması açısından önemli cihazlardır. Yüksek verim sağlayan bu cihazlar, yüksek bir verimlilikle çalışır. Birçok farklı alanda kullanılabilen bu cihazların birçok farklı modeli vardır.

BAK - Herz Sıcak Hava Blowerları

Sıcak hava blowerları ya da sıcak haça tabancaları, endüstriyel alanlarda özellikle metal malzemelerin tamirinde kullanılmaktadır. El ile kullanıma uygun olan bu cihazlar son derece pratiktir. Genel olarak 100 ila 500 derecelik ısı yayabilen bu tabancaların bazı modelleri 750 derece ısıya kadar çıkabilir. Özel kaynak işlerinde yaygın olarak kullanılan cihazlardan biridir.

BAK - Herz Proses Isıtıcılar

Bu ısıtıcılar genel olarak yürüten bant ısıtma uygulamasında, çeşitli pişirme uygulamalarında ve kurutma fırınlarında kullanılır. Çevresel faktörlere karşı oldukça dayanıklı olan bu cihazlar, enerji tasarrufu sağlayan ürünlerdir.

BAK - Herz Extruder Kaynak Makineleri

Bu makinelerin en çok bilinen özelliği, geniş bir kullanım alanına sahip olmasıdır. Extruder kaynak yönteminde herhangi bir BAK - Herz kaynak makinesini kullanmanız mümkündür. Nitekim sanayi tesislerinde sıklıkla karşınıza çıkabilecek çeşitlerinden biridir.

BAK - Herz Çatı İzolasyon Kaynak Makineleri

Çatı izolasyonları birçok açıdan önemli bir konudur. Bu izolasyonun başarılı bir şekilde yapılabilmesi için kaynak makinelerine ihtiyaç vardır. Bu makineler izolasyon işlemini hem hızlı, hem başarılı hem de güvenilir bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bu makine modellerinden herhangi birine sahip olarak, çatı izolasyon işlemlerini çok daha hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

BAK - Herz Blowerlar

Bu cihazlar havanın vakumlanması ve taşınması amacıyla kullanılırlar. Blowerlar, içerdikleri sistem ile emdikleri havayı çıkışa doğru iterler. Bu sistemler çok farklı modellere sahiptir. Çok daha güçlü blowerlar bulabileceğiniz gibi ihtiyacınızı karşılayacak daha düşük teknik kapasiteye sahip modeller de bulabilirsiniz.

BAK - Herz Kaynak Makinesi Türkiye’de Nereden Alınır?

Dünyada çok fazla tercih edilen ve sektörün öncü isimlerinden biri olan BAK - Herz Türkiye’de de bulabileceğiniz onlarca farklı kaynak makinesini satışa sunmaktadır. İsviçreli bu markanın tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri son derece dayanıklı ve kullanışlı tasarımlara sahiptir.

BAK - Herz Türkiye distribütörü ise Ser Rezistans’tır. Ser Rezistans aracılığıyla geniş bir ürün gamıyla BAK - Herz cihazlara ulaşabilirsiniz. Bu cihazların tüm teknik özelliklerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan modeli tercih edebilirsiniz.

BAK - Herz Kaynak Makinesi Fiyatları

Bir kaynak makinesi satın almayı düşünüyorsanız, dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bunların başında ise marka gelmektedir. Güvendiğiniz, tecrübeli, bilinir markaları tercih etmeniz daha iyi bir ürün almanızı sağlayacak adımlardır. Bunun yanı sıra ürün kalitesine de dikkat etmeniz gerekir. BAK - Herz kaynak makineleri bu anlamda tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

BAK - Herz kaynak makineleri fiyatları açısından ise net rakamlar vermek mümkün değildir. Birçok farklı kaynak makinesi çeşidi ve bunların onlarca farklı modeli bulunmaktadır. Her bir modelin teknik özelliklerine bağlı olarak çeşitli fiyatları vardır.

En iyi BAK - Herz kaynak makinelerini, Türkiye’deki tek yetkili distribütör olan Ser Rezistans sayesinde inceleyebilir, dilediğiniz ürün hakkındaki sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Online Mağaza