Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Varil Isıtıcıları
Varil Isıtıcıları

Portatif bir yapıya sahip olan varil ısıtıcılar endüstriyel alanlarda da kullanabileceğiniz ısıtıcılardır. İşlevsel özelliklere sahip olan varil ısıtıcılar işletmenizin beklentilerini karşılayabilecek teknik özelliklere sahiptir. Son derece yaygın bir kullanım alanına sahip olan varil ısıtıcılar katı ve yüksek vizkozite özelliğine sahip farklı sayıdaki maddeleri ısıtabilirler.

Katı ve yoğun içerikli olan maddelerin ısıtılmasından sonra pratik bir şekilde varilden boşaltılabilmesini sağlayabilirsiniz. Varil ısıtıcıların portatif yapıya sahip olmaları en dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Bu özellikleri sayesinde ürünleri istediğiniz yere kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir olan varil ısıtıcı modelleri ile kullanılabilecek maddeler arasında katran, zift, reçine, vaks ve yağ çeşitleri de bulunmaktadır. Bu maddeler ile birlikte bu maddelere benzer özelliklere sahip olan maddeler de ısıtılabilmektedir.

Varil ısıtıcı çeşitlerinde sıcaklık ölçümü son derece hassas bir şekilde yapılabilmektedir. 0 ile 300 santigrat derece arasındaki sıcaklık kontrolünü elektronik sıcak kontrol üniteleri ile karşılayabilmeniz de mümkündür. İç kısmında ürünlerin ısıtılmasını sağlayan özel aksamlar yer almaktadır. Ürünlerin dış kısmında ise termal izolasyon malzemeler bulunmaktadır. Termal izolasyon malzemeleri ürünlerin mukavemet özelliklerini de artırmaktadır.

Enerji tasarruflu olarak kullanabileceğiniz varil ısıtıcılar enerji kayıplarının minimum seviyelere inmesini sağlar. Alt kısımlarında tekerlek sistemi bulunan modeller de mevcuttur. Böylelikle ürünler kolay bir şekilde istenilen yere taşınabilmektedir. Standart veya özel üretim varil ısıtıcı talepleriniz hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Online Mağaza