Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Boru Rezistanslar
Boru Rezistanslar

Pek çok farklı sistem ve farklı makina modelinde ihtiyaç duyulan boru rezistans endüstriyel, ticari ve bilimsel alanlarda geniş bir kullanım imkanına sahiptir. Sıklıkla ihtiyaç duyulan boru rezistanslar metal kılıf ve bağlantı ucu gibi parçalardan oluşmaktadır.

Boru rezistansların kolay şekillenebilmesi her metal yüzeye kaynak yapılabilmesini ve lehimlenebilmesini sağlayabilmektedir. Bu yönüyle kolaylıkla sistemlere entegre edilebilir. Ayrıca kategorimiz içerisinde yağlı, likit sulu ya da kuru ortamlarda kullanım için üretilmiş olan boru rezistans modelleri bulunmaktadır. Dilediğiniz modelde ürün seçimi yapabilir ve dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz.

Son derece uygun rakamlardan oluşan boru tipi rezistans fiyatları avantajlı bir alışveriş yapmanıza da olanak tanımaktadır.  rekabetçi fiyatlar havalandırma ya da fırın sistemlerinde kullanıma uygun olan ürün modelleri için de geçerlidir. En kaliteli ve en kolay şekilde kaynak yapılabilen boru rezistans çeşitleri için yüksek rakamlarla ödeme yapmanız gerekmemektedir. Cazip boru rezistans fiyatları avantajından siz de faydalanarak hemen siparişinizi iletebilirsiniz.

Sanayi Tipi Boru Rezistans Modelleri

Sanayi tipi olarak da geliştirilen boru tipi rezistanslar su, yağ, kimyasal ve korozif likitlerin ısıtılması için pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Endüstriyel ortamlarda yer alan endüstriyel sanayi tipi fırınlarda kalıpların ve farklı metal malzemelerin ısıtılması için de sanayi tipi boru rezistansları kullanılmaktadır.

Boru ısıtıcı rezistanslar farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Standart ölçüler dışındaki ihtiyaçlarınız söz konusu olduğu zaman bizlerle iletişime geçerek özel üretim talep edebilirsiniz. Ser Rezistans olarak müşterilerimizin özel isteklerine profesyonel çözümler üretmekteyiz.

Boru Rezistans Alımında Neye Dikkat Etmeliyiz?

Rezistanslar elektrikten edindikleri enerjiyi ısıya dönüştürerek kısa süre içinde ısının elde edilmesinde destek olur. Bu aşama da ise rezistanslar çeşitlere ayrılmaktadır. Çeşitlere ayrılması ise daha çok ürün içinde kullanıma yer açılmasına sebep oldu. Bu çeşitler içinde bulunan boru rezistanslarında da kullanım alanı oldukça fazladır. Boru rezistanslar ürün üretimlerinin yanı sıra ürün üretimi sırasında rezistans arızası ile de ihtiyaç duyulabiliyor. Ürün alım işleminizde ise özellikle kaliteli üretim işlemine yer açılması kullanım açısından istenen tüm avantajlara sahip olunurken aynı zamanda uzun vadeli de kullanım ayrıcalığına da sahip olmanız mümkün olur.

Kaliteli rezistans alım işlemi için fiyat aralığına bakarak herhangi bir kıyaslama yapmanız kaliteli üretime sahip olan tercihi seçmeniz için yeterli değildir. Bunun yanında rezistansların her birinin görseli aynı olmak ile beraber dışardan bakılınca ise kaliteli malzeme ile üretildiği anlaşılmaz. Doğru boru rezistans alımını gerçekleştirmek için üretici firma seçimine önem vermenizi gerekir. Uygun fiyat seçenekleri ile kaliteli ürüne sahip olurken uzun vadeli kullanım ayrıcalığını da elde edersiniz.

Kaliteli üretim dışında özel rezistans üretimine de yer açılıp açılmadığını da araştırmanız önerilir. Böylelikle firmanın uzmanlığı ve deneyim sahibi olduğunu da anlama imkanını elde edersiniz. Kaliteli rezistans üretiminde firma ayrıca garantide sunar.

Boru Isıtıcı Rezistanslar Güvenilir mi?

Boru ısıtıcı tipi rezistans modelleri tamamen güvenilir olan rezistans modelleridir. Boru ısıtıcı rezistans modellerini kaliteli üretim yapan firmalardan almayı tercih ettiğiniz zaman uzun yıllar boyunca güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.

Boru tipi ısıtıcı modellerinin kullanım alanlarına göre farklı modelleri üretilmektedir. Bu sebeple, ilk olarak boru tipi ısıtıcı modelini hangi alanda kullanmak istediğinize karar vermelisiniz. Her biri farklı kullanım alanlarına hitap eden bu ısıtıcılar sayesinde işletmenize ekonomik çözümler getirebilirsiniz.

Optimum maliyet avantajı sağlayan ve güvenilir olan boru tipi ısıtıcılar enerji tasarruflu yapılarından dolayı günümüzde pek çok işletme tarafından tercih edilen ısıtıcılar arasında yer almaktadır.

Boru Rezistanslar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Boru rezistans modelleri plastik endüstrisi, ambalaj endüstrisi, ahşap işleme endüstrisi, yapı endüstrisi ekipmanları, ev aletleri, döküm endüstrisi, yüksek vakum uygulamaları ve laboratuvar ekipmanları içerisinde kullanılan rezistans modelleridir.

Tüp rezistans ve kuru rezistans modellerinin de kullanıldığı bu alanlarda güvenilir ürünlerin tercih edilmesi son derece önemlidir. Güvenilir olmayan ürünleri kullanmaya başladığınız zaman iş verimliliğiniz düşebilir ve işleriniz yaşayabileceğiniz potansiyel sorunlardan dolayı aksamaya başlayabilir. Bu sebeple, firma seçiminizi yaparken her zaman güvenilir olan firmaları tercih etmelisiniz.

Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz tüm rezistans modellerimizde olduğu gibi boru rezistans modellerimizde de enerji tasarruflu, güvenilir ve ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan rezistans modellerini sunmaktayız. İşletmenizin ihtiyacı olabilecek boru rezistanslar arasından seçiminizi yaparak uzun yıllar boyunca güvenilir şekilde kullanabileceğiniz rezistans modellerine sizler de Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Teknik Özellikler
 • Ø 6,5 -8,5 -11
 • L 3000 mm
 • 400 V a kadar çalışma gerilimi,
 • 5 W/cm² ye kadar güç yoğunluğu,
 • Çelik, Nikel-Krom alaşımlı, İnkolay alaşım kılıf malzemesi opsiyonu,
 • Manşon, kare ve üçgen flanş, vidalı vb. bağlantı ucu opsiyonu,
 • Serpantinli, dikişli ve dikişsiz boru opsiyonu,
 • Plastik Endüstrisi,
 • Ambalaj Endüstrisi,
 • Ahsap İşleme Endüstrisi,
 • Yapı Endüstrisi Ekipmanları,
 • Ev Aletleri,
 • Döküm Endüstrisi,
 • Yüksek Vakum Uygulamaları,
 • Laboratuar Ekipmanları
Online Mağaza