Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Coex Isı Hortumları
Coex Isı Hortumları

Farklı malzemelerin ısıtıcı yolu ile transferinde Coex ısı hortumları kullanılmaktadır. Bu ısıtmalı hortumlar yüksek sıcaklık ve basınca karşı dayanıklı olup kalıp ile co-ekstrüzyon arasında mükemmel esneklik sağlayarak kalıbın kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlamaktadır. Her sisteme mükemmel bir uyum sağlayabilen rezistanslı hortum modelleri ısı sensörleri ile bir arada kullanıma uygun. 

Farklı markalara ait farklı ölçülerde coex hortum firmamız tarafından sağlanmaktadır. Her bir ısıtmalı hortum detay sayfasında ürüne ait detaylı bilgileri sizlerle paylaşmış bulunmaktayız. Daha fazla merak ettiğiniz hususlarda ekibimizi telefonla arayabilir ya da canlı destek sistemimiz üzerinden bizlere sorularınızı iletebilirsiniz. Geniş bir ısıtıcılı hortum seçeneği sunarak ihtiyacınıza yönelik seçimler yapmanızı sağlıyoruz. Ürünlerimiz arasında bulunan ısıtmalı hortumlar hakkında merak ettiğiniz soruları bize hemen yöneltebilirsiniz. Özel üretim talepleriniz hakkında da bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Satışını yapmakta olduğumuz co-ext ısıtmalı hortumlar deneyimli kişiler tarafından kullanılmalıdır. Basınç altındaki tutkal kullanan kişi için tehlike oluşturabilir. Bu nedenle sıcak tutkal hortumu gibi ürünlerin deneyim sahibi kişilerce kullanılması gerekir. Eğer hortum değiştirilmesi gerekiyorsa mutlaka değiştirme işlemi için önce sistemin soğuması beklenmeli ve daha sonra hortum değişimi gerçekleştirilmelidir. Kategorimiz içerisinde yer alan ürün modellerini incelediğinizde rekabetçi coex ısı hortumları fiyatları ile karşılaşacaksınız. İhtiyacınız olan kaliteli ürünleri en uygun ısıtmalı hortum fiyatları sayesinde bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz. 

Online Mağaza