Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Boru İç Hadde Rezistanslar
Boru İç Hadde Rezistanslar

Seramik yalıtıma sahip boru iç hadde rezistans ürünleri en yüksek çalışma sıcaklıklarında kullanılabilen ürünlerdir. Uygulamanın türüne göre sıcaklık dereceleri 800 dereceye kadar yükselebilmektedir.

Seramik yalıtımlı boru iç hadde rezistanslar özel saç plakaları ve paslanmaz çelik borular ile üretilmektedir. Ser Rezistans olarak ürettiğimiz boru rezistanslar düşük çalışma maliyeti elde edebilmenizi sağlar. Çözüm odaklı tüm sistemlerde kullanıma uygun olan ürünlerdir. Ser Rezistans olarak özel üretim boru rezistans taleplerinizi de karşılıyoruz.

Rezistanslarımız esneme ve genleşme gibi sorunlara karşı da dayanıklı olan rezistanslardır. Seramik yalıtımlı boru iç hadde rezistansları kolay bir şekilde monte ettikten sonra uzun yıllar boyunca uygulamalarınız içerisinde aktif olarak kullanabilirsiniz.Yüksek kalite düzeyinde olan boru iç hadde rezistans fiyatları en uygun rakamlardan oluşmaktadır. Yıl boyunca ihtiyaç duyduğunuz her an sitemiz üzerinden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sizlere makul düzeyde boru rezistans fiyatları sunarak kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlamaktayız. 

Uygulamalar
  • Boru makineleri kalıplarında
  • Korige kalıplarında
  • Muflu boru kalıplarında 
  • Halı ipliği makaralarında
  • Ters ısıtma yapılan uygulamalarda
Online Mağaza