Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
İnfrared Isıtma Çözümleri
İnfrared Isıtma Çözümleri

IMG_0999.png

Enerji maliyetleri, günümüzde endüstriyel maliyet kalemini oluşturan en önemli etkidir. Endüstriyel ve domestik alanlardaki üreticiler, enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapmaya bu sebepten dolayı yönelmektedir.

Infrared hassasiyetli olan kaplama ve boyaların geliştirilmesi ile birlikte ise yeni Infrared lambalar ve kontrol sistemleri de ortaya çıkmaktadır. İmalat sektöründeki kurutma, kürleme ve sterilizasyon gibi işlemlerde infrared ısıtma çözümleri sunan sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan infrared ısıtma çözümü sistemlerini sitemizden temin edebilirsiniz. 

Ser Rezistans olarak sizlere infrared ısıtma sistemleri ile uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz. İşletmelerinizin düşük maliyetler ile büyük işler başarabilmesi için infrared ısıtma sistemi çözümlerimize göz atabilirsiniz. Sizlere tamamen rekabetçi infrared ısıtma çözümü fiyatları sunmaktayız. Uygun fiyat avantajından istifade ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. 

Ser Rezistans olarak mühendislerimiz ile birlikte hazırladığımız Infrared ısıtma modülleri, kompakt ve dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Maksimum işlevsellik için tasarlanan ürünlerimiz yüksek derecede yansıtma özellikli reflektörler ve konveksiyon kayıplarını önleyebilmektedir. 

 

*Uzun, orta, hızlı orta veya kısa dalga infrared rezistanslar

*Paslanmaz, dkp, galvaniz gövde seçenekeleri

*Prosese uygun tasarım

*Bakım kolaylığı

 

Online Mağaza