Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
İnfrared Isıtma Çözümleri
İnfrared Isıtma Çözümleri

Enerji maliyetleri, günümüzde endüstriyel maliyet kalemini oluşturan en önemli etkidir. Endüstriyel ve domestik alanlardaki üreticiler, enerji tasarrufu ve enerji verimliliği konusunda çalışmalar yapmaya bu sebepten dolayı yönelmektedir.

Infrared hassasiyetli olan kaplama ve boyaların geliştirilmesi ile birlikte ise yeni Infrared lambalar ve kontrol sistemleri de ortaya çıkmaktadır. İmalat sektöründeki kurutma, kürleme ve sterilizasyon gibi işlemlerde infrared ısıtma çözümleri sunan sistemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Enerji tasarrufu sağlayan infrared ısıtma çözümü sistemlerini sitemizden temin edebilirsiniz.

İçindekiler

İnfrared Isıtıcı Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle beraber havaların biraz daha soğuması, ısınma ihtiyaçlarını da beraberinde getirmiştir. Bu noktada iyi ısıtıcı ürünler ve modeller ile birlikte en iyi şekilde elektrikli çalışan ısıtıcı modelleri tercih edilmek istenir. En iyi ısıtma çözümleri noktasında enerji tasarrufu sağlayan ve buna göre infrared ısıtıcı olarak da bilinen çeşitli ısıtıcı modelleriyle tanışabilirsiniz.

Tamamen kızılötesi ışın teknolojisi sayesinde doğrudan bulunduğu alanı ısıtan bu infrared ısıtma çözümleri sayesinde siz de ev, ofis, iş yeri ya da açık alan gibi birçok alanın enerji tasarrufu olacak şekilde çok güçlü ısınmasına izin verebilirsiniz. Infrared ısıtma sistemleri birbirinden farklı modellere sahip olup, tasarruflu çalışma amacıyla her ortamda az enerji harcamaya ve elektrikli ısıtıcılar konusunda da olabildiğince düşük enerji harcamaya göre üretilmektedir. Bu sayede yarı açık alan gibi iş yerlerinden tutun da geniş ve büyük ofislere kadar birçok yerde enerji tasarrufu arandığında, birbirinden farklı modellerde infrared ısıtıcı modelleri tercih edilebilir.

İnfrared ısıtıcı çeşitlerine bakıldığında kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren mini sobalar, büyük ısıtıcılar, ayaklı ısıtıcı ya da duvara monte edilebilir türler bulunmaktadır. Bunlarla beraber modeller arasında yüksek, kule tipi şekilde de infrared ısıtıcılar bulunmaktadır. Bu tip elektrikli ısıtıcılardan ayaklı modeller, en çok tercih edilen ve ısının istenen alana göre ayarlanabilir olması sayesinde enerji verimliliği açısından da en çok ilgi gören modellerdir.

İnfrared Isıtma Lambalar 

Infrared lamba modelleri de ihtiyaçlara göre ayarlanabilir olarak kullanılan, birkaç saniyede maksimum güce ulaşarak en iyi verimlilikte çalıştıracağınız ürünlerdir. En iyi ısıtma sistemi olarak tercih edeceğiniz infrared lambalar ile birlikte ister açık alanlarda isterseniz de izolasyon oldukça güçlü şekilde yapılmış alanlarda kullanabilirsiniz. 

Herhangi bir şekilde kapalı alanlara ihtiyaç duymadan, açık alanlarda da çalıştırılabilir olan bu lamba modelleriyle istediğiniz güçte enerji tasarrufu sağlayarak iyi bir ısıtma sistemi kurabilirsiniz. Hem enerji tasarrufu sağlama açısından güçlü hem de uygulama hızı açısından güçlü olan infrared ısıtma lambalar ile beraber gereksiz enerji dahi harcamadan istediğiniz güçte faydalanabilirsiniz. 

Infrared Isıtıcı Fiyatları

Isıtma sistemlerine sahip olurken tercih edeceğiniz şeyler, watt gücü, ayaklı ısıtıcısı var mı yok mu durumu, ısıtma etki alanı, model farkları gibi çeşitlerdir. Bunlarla beraber infrared isıtma sisteminin en çok kullanıldığı alanlara göre seçildiği bilinmektedir. Bu özelliklerin tamamı, bu tip ısıtıcılarda fiyatları da etkileyen maddeler olurken günümüzde infrared modeller arasında tercih edilen modele göre mini model, taşınabilir modeller, ayaklı ısıtıcı modelleri ya da duvara monte edilebilir infrared modeller ön plana çıkmaktadır. 

Güçlü bir watt değerine sahip ısıtma sistemi satın almak istediğinizde kaliteli bir marka tercihinde bulunarak farkı görebilirsiniz. Ser Rezistans, bu konuda en iyi yatırımı yaparak güçlü yapısıyla ve ürün çeşitliliği ile beraber ön planda olan markalardan biridir. İsteklerinize en uygun, güçlü ısıtma sisteminde dalga boyu önemli olmaktadır. Buna göre de ısıtma sistemi olarak kullanım alanlarında nasıl bir büyüklük varsa buna göre tercihlerinizi yapabilir olmanız konusu için ürün çeşitliliği sağlar.

Ser Rezistans olarak sizlere infrared ısıtma sistemleri ile uygun maliyetli çözümler üretmekteyiz. İşletmelerinizin düşük maliyetler ile büyük işler başarabilmesi için infrared ısıtma sistemi çözümlerimize göz atabilirsiniz. Sizlere tamamen rekabetçi infrared ısıtma çözümü fiyatları sunmaktayız. Uygun fiyat avantajından istifade ederek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Rekabetçi fiyat politikasıyla beraber amacına uygun şekilde tercih edeceğiniz fanlı ısıtıcılar, infrared ısıtma ürünleriyle beraber hem konforlu hem de sıcak bir çalışma ortamı için dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Hem kolay hem de konforlu bir kullanım noktasında her zaman kaliteli ısıtıcı ürünlerimizden yararlanabilirsiniz.

Uluslararası güvenlik standartlarına göre doğru üretimi sağlanmış, sertifikalı ve garantili bu ürünlerle beraber aşırı ısınma, devrilme, elektrik aksamında bozukluk ya da emniyeti hiçe sayacak her türlü riskin oluşmaması adına gereken tüm tedbirler alınarak üretilmiştir. Özel içerikleriyle beraber ürünlerde kullanılan malzemeler ile yangın sorunu oluşması, kısa devre ya da benzer elektrik problemlerinin çıkması tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Ser Rezistans olarak mühendislerimiz ile birlikte hazırladığımız Infrared ısıtma modülleri, kompakt ve dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Maksimum işlevsellik için tasarlanan ürünlerimiz yüksek derecede yansıtma özellikli reflektörler ve konveksiyon kayıplarını önleyebilmektedir.

*Uzun, orta, hızlı orta veya kısa dalga infrared rezistanslar

*Paslanmaz, dkp, galvaniz gövde seçenekleri

*Prosese uygun tasarım

*Bakım kolaylığı

Birçok özelliğiyle beraber ön plana çıkan, fiyat ve performans açısından oldukça avantajlı olan bu ısıtıcılar ile ilgili Ser Rezistans en iyi tercihleriniz olacağını unutmayın. Güvenli ve rahatlıkla tercihlerinizi yapacağınız bu birçok özelliğe sahip ısıtıcılarda, kış aylarında ısınma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bütçenize uygun, kullanım alanına göre zevkinize uygun tercihlerinizi seçerken ihtiyaçlarınıza doğrudan hitap eden şekilde ürünleri belirleyebilir ve her zaman faydalanabilirsiniz.

Kış aylarında konforlu bir ısıtıcı fan ürünü olarak kullanmak istediğiniz, az enerji tüketerek çok iyi şekilde hem ev hem de iş yeri için kullanabileceğiniz ısıtıcı türleri için web sitemizden tüm modelleri inceleyebilirsiniz. Özellikle sormak istediğiniz ya da aradığınız bir ürün modeli varsa, bizlere internet sitemiz üzerinden ulaşabilir ya da web sitemizde yer alan iletişim telefon numarasından da irtibata geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz ile birlikte tüm sorularınızı, aklınıza takılan tüm merak ettiklerinizi ve özel üretim taleplerinizi yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

Online Mağaza