Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı
Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı

Kanal tipi elektrikli ısıtıcı modelleri, modüler tip üzerine tasarlanan rezistans arayanlar için en ideal olan rezistanslar arasında yer alıyor. Kanal tipi elektrikli ısıtıcı modelleri günümüzde kanal bölgelerinde çalışmalarını sergileyen ve bu bölgelerde daha rahat hareket etmek isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Modüler yapılı kanal tipi elektrikli ısıtıcılar 600 dereceye kadar yükselebilen sıcaklıklara karşı büyük bir direnç sağlıyor. 1240 derecelik izolasyon dayanıklılığına sahip olan kanal tipi elektrikli ısıtıcıları farklı yöntemler ile kontrol edebilmeniz de mümkün oluyor. K ve J tipi olarak adlandırılan termokupllar ile kontrol edilebilen bu ısıtıcılar güvenilir bir kullanım imkanı sağlayabiliyor.

 

Çevreye Karşı Duyarlı Üretilen Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Uç kısımları değişebilecek şekilde tasarlanan kanal tipi elektrikli ısıtıcı modelleri, 200 kw gücüne kadar yükselebiliyor. Yüksek çalışma performansı elde edebileceğiniz kanal tipi elektrikli ısıtıcılar sorunsuz bir kullanım imkanını sizlere sunuyor. Endüstriyel alanlarda yer alan farklı sektörlere ait müşterilerimizin de en fazla ilgi gösterdiği bu ısıtıcılar, çevreye karşı duyarlı olarak üretiliyor.

Dünya kalite standartlarında üretimini yaptığımız ve sizlere sunduğumuz kanal tipi elektrikli ısıtıcı modelleri, çalışmalarınızı sorunsuz bir şekilde ilerletirken aynı zamanda enerjiden de büyük bir tasarruf elde edebilmenizi sağlıyor. Enerji tasarrufu elde etmek ve güvenilir bir şekilde kanal tipi elektrikli ısıtıcıları kullanmak istiyorsanız, sizlere sunduğumuz ürünlerimize göz atmayı deneyebilirsiniz.

Kanal Tipi Elektrikli Isıtıcı Fiyatları

Sanayi tipi elektrikli ısıtıcı modelleri arasından seçimlerinizi yaparken kullanım alanlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Her biri farklı kullanım alanlarına uyumlu olabilecek şekilde üretilen sanayi tipi elektrikli ısıtıcılar pek çok farklı kullanım alanında en temel ihtiyaç haline gelmiştir.

Her geçen gün daha geniş bir kullanım alanına hitap etmeyi başaran sanayi tipi elektrikli ısıtıcılar arasında kanal tipi elektrikli ısıtıcılar da yer almaktadır. Kanal tipi elektrikli ısıtıcı fiyat ve performans açısından son derece avantajlı olan ısıtıcılar arasındadır.

Tasarruflu elektrikli ısıtıcılar arasında bulunan kanal tipi elektrikli ısıtıcı modellerini kullanarak işletmenizde gözle görülür bir enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz en tasarruflu elektrikli ısıtıcı modelleri arasında bulunan kanal tipi elektrikli ısıtıcıları isteğinize özel olarak da sipariş verebilirsiniz.

Hızlı teslimat ve kalite güvencesi ile sizlere sunduğumuz kanal tipi elektrikli ısıtıcı modellerini uzun yıllar boyunca farklı sistemler içerisinde kullanabilirsiniz. Ürün detayları için ekibimizi de arayabilirsiniz.

Online Mağaza