Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kazan Termostatı

Elektrikli su ısıtıcılarında kullanılan termostatlar suyun istenilen sıcaklık derecesine gelebilmesini sağlarlar. Su sıcaklığını ayarlamanız gerektiği zaman kazan termostatı kullanabilirsiniz. Isıtma elemanlarını otomatik olarak açabilen veya kapatabilen kazan termostatları sayesinde enerji tasarrufu elde edebilir ve bu elemanların gereksiz çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Depolar ile birlikte elektrikli kazanlar ve su depolama kazanlarının ortasında yer alan kazan termostatı modelleri performans ve güvenlik konusunda size avantaj sağlarlar. Kazan malzemelerine ve istenilen ısıtma performansına uygun şekilde rezistans seçtiğiniz zaman kazan termostatı modellerinin daha verimli şekilde çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Kazan Termostatı Modelleri

Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan kazan termostatı modelleri Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz termostatlar arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilen kazan termostatları çevre dostudur. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen kazan termostatı kolay monte edilebilme ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çeken termostat modelleri arasındadır.

Ser Rezistans’ın hızlı teslimat güvencesi ile birlikte sizlere sunduğu kazan termostatı modelleri aynı zamanda endüstriyel çalışma ortamlarına da uygundur. Endüstriyel alanlardaki çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan kazan termostatlarını güvenilir ve yüksek performans elde edebileceğiniz şekilde çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz. Kazan termostatı modelleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için Ser Rezistans ekibi ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.

Termostatlı Kazan Rezistans

Güneş enerjisi yeterli gelmediği alanlarda kullanılan elektrik enerjisinin ısıya dönüştürüldüğü şekilde doğru rezistans modelleriyle birlikte kazan içerisinde yeterli miktarda suyun ısıtılmasında termostatlı kazan rezistans modellerini tercih edebilmektesiniz. Kazana konulan suyun yeterli seviyede ısıtılmasında yardımcı olan bu ürünler, birbirinden farklı enerji tüketimi harcayan termostatlara uygun şekilde üretimi bulunur.

İstenilen sıcaklıklarda birçok farklı amaçlarla faydalanabileceğiniz şekilde kazan rezistans modelleriyle beraber elektrik desteğini vereceğiniz ve suyun ısıtılmasını sağlamak için, istediğiniz sıcaklıkta dereceyi sabitlemenin yararlarıyla beraber ayarlanabilecek bu termostatlarda kullanabilirsiniz. 

Birbirinden farklı boyutlarda üretilen kazan ısıtıcı rezistans modellerinde birçok tercih edebileceğiniz boylar bulunur. Standartlar boylar, piyasada bulunan termostatlar için en uyumlu olabilecek şekilde üretilen rezistanslar olurken, standart boylar dışında da standart dışı özel kazan rezistans imalatını yaptırmak istediğinizde de doğrudan Ser Rezistans’a ulaşarak destek alabilirsiniz. Tüm fiyat çalışmalarında rekabetçi fiyat politikasından faydalanabilir, istediğiniz kazan rezistans ile ilgili özellik bilgileri ve ölçülere de üretici firma olarak bize ulaşıp öğrenebilirsiniz.

Kazan Isıtıcı Rezistans

Birbirinden farklı kullanım alanının bulunduğu kazan ısıtıcı rezistans parçalarının genelde su veya yağ gibi sıvıların çok daha hızlı şekilde elektrik enerjisinden ısı enerjisine dönüştürülüp istenilen derecelerde ısıtılmasında kullanıldığı bilinen yaygın alanlardır. Sıvı ortamlarda kullanılan kafa ısıtıcı olarak da bilinen kazan ısıtıcı rezistans modeller, sıvı maddelerin niteliğine göre çeşitlendirilir. Buna göre birçok farklı kazan ısıtıcı rezistans modeli bulunurken, asit ısıtmada kullanımı olacak olan kazan rezistans modelleri daha farklı kapasiteye sahiptir.

Paslanmaz boru ile üretilmiş olup, korozyona karşı dayanıklı olan bu kazan rezistans modelleri genelde 12 – 440 Volt arasında, müşteri taleplerine uygun şekilde üretilir. Aklınıza gelebilecek sıvıların tamamında ısıtılabilir olma noktasında da önemli bir yetkinliğe sahiptir. Örnek vermek gerekirse su ve yağlar dışında asfalt, parafin ya da asit gibi birçok kimyasal ısıtıcı olarak kullanılacak termostatlı kazanlarda bu rezistans yaygın şekilde kullanılabilir.

Kafa yapısı doğrudan pirinç kafa olarak üretildiği için paslanmaz boru olarak üretimi mevcut olur. Isıtma sistemi gereği rezistanslar, termostatlarda sıvı içerisinde kalacak şekilde kullanılır. Bu sayede elektriğin ısıya dönüştürülerek sıvının da ısıtılmasını sağlar. Rezistans modellerinde istenilen niteliklerde özellikler, projelerinize uygun şekilde hazırlanmaktadır.

Bu noktada faydalanacağınız birçok boy ve model bulunuyor. Çeşitli boy, model ve özelliklere sahip şekilde isteklerinizi bildirmeniz halinde rezistans çeşitlerinden, paslanmaz ve yüksek volt gibi özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Müşteri talepleri doğrultusunda uygun bir şekilde özel üretim yapan Ser Rezistans ile çalışarak, dilediğiniz birçok modellerde aradığınız özellikler ve boylarda rezistans üretimini yaptırabilirsiniz.

Birbirinden farklı kullanım alanı olması nedeniyle müşteri taleplerine uygun geniş bir üretim yelpazesi olduğu için, tüm istekleriniz uygun ölçülerde karşılanmaktadır. Çay ve kahve makinelerinde, günlük yaşantı içerisinde kullanılabilir ürünlerin tamamında ya da birçok endüstriyel yaşam içerisinde de geniş bir kullanıma sahip kazan rezistans modellerinde, yedek parçalarla ilgili alım süreçlerinizde tüm ölçü ve özellikleri ihtiyaçlarınıza göre satın alabilirsiniz.

Birbirinden farklı kazan rezistans modellerinin kalitesi standart üstü olmasıyla beraber %100 müşteri memnuniyetini sağlamak isteyen Ser Rezistans ile birlikte çalışabilirsiniz. Bu noktada her zaman mutlu müşteri yaratmak isteyen marka ile birlikte çalışarak uzun vadede isteklerinize uygun, yüksek performans kalitesinde çalışacak kazan ısıtıcı rezistans modellerine ulaşabilirsiniz.

TİP Tek NA kontak 
SICAKLIK ARALIĞI 0 - 65°c 
YÜK 20A - 250V / 15A - 400V
MATERYAL Pirinç
GÖVDE BOYU 45 cm'e kadar uygun
BAĞLANTI Vidalı
Teknik Çizimler

Benzer Ürünler
Online Mağaza