Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Kazan Termostatı

Elektrikli su ısıtıcılarında kullanılan termostatlar suyun istenilen sıcaklık derecesine gelebilmesini sağlarlar. Su sıcaklığını ayarlamanız gerektiği zaman kazan termostatı kullanabilirsiniz. Isıtma elemanlarını otomatik olarak açabilen veya kapatabilen kazan termostatları sayesinde enerji tasarrufu elde edebilir ve bu elemanların gereksiz çalışmasını engelleyebilirsiniz.

Depolar ile birlikte elektrikli kazanlar ve su depolama kazanlarının ortasında yer alan kazan termostatı modelleri performans ve güvenlik konusunda size avantaj sağlarlar. Kazan malzemelerine ve istenilen ısıtma performansına uygun şekilde rezistans seçtiğiniz zaman kazan termostatı modellerinin daha verimli şekilde çalışmasın da sağlayabilirsiniz.

Enerji Tasarruflu Kazan Termostatı Modelleri

Uzun yıllar boyunca kullanılabilecek olan kazan termostatı modelleri Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz termostatlar arasında yer almaktadır. Dünya kalite standartlarına uyumlu olabilecek şekilde dizayn edilen kazan termostatları çevre dostudur. Çevreye karşı duyarlı olarak üretilen kazan termostatı kolay monte edilebilme ve dayanıklılık özellikleri ile dikkat çeken termostat modelleri arasındadır.

Ser Rezistans’ın hızlı teslimat güvencesi ile birlikte sizlere sunduğu kazan termostatı modelleri aynı zamanda endüstriyel çalışma ortamlarına da uygundur. Endüstriyel alanlardaki çevresel faktörlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde tasarlanan kazan termostatlarını güvenilir ve yüksek performans elde edebileceğiniz şekilde çalışma alanlarınızda kullanabilirsiniz. Kazan termostatı modelleri ile ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için Ser Rezistans ekibi ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.

TİP Tek NA kontak 
SICAKLIK ARALIĞI 0 - 65°c 
YÜK 20A - 250V / 15A - 400V
MATERYAL Pirinç
GÖVDE BOYU 45 cm'e kadar uygun
BAĞLANTI Vidalı

Detaylar

Elektrikli su ısıtıcısı termostatları için varoluş nedeni sıcak suyunuzun istenilen sıcaklığıdır. Su sıcaklığını ayarlamanız gerekiyorsa, kazan termostatı bunu yapmak için kullanabileceğiniz cihazdır. Elektrikli su ısıtıcısının deponun boyutuna bağlı olarak bir veya iki termostatı vardır. Termostatlar, ısıtma elemanlarını kapatarak ve açarak ısıtılan suyun sıcaklığını düzenler. Su, termostattaki sıcaklık ayarının altına düştüğünde, devreyi açar, su istenilen sıcaklığa geldiğinde elemanları kapatır. Bu, ısıtma ve klima termostatının klima sistemini kontrol etme biçimine çok benzer.

Su Isıtma Cihazları için Kazan Termostatı ve Rezistanslar

Termostat ve rezistanslar, depo ile birlikte, elektrikli ticari kazanlar ve su depolama kazanlarının tam ortasındadır ve performanslarını ve güvenilirliklerini etkiler. Su koşullarına, kazan malzemesine ve istenen ısıtma performansına uygun rezistans seçimi ve tasarımı, elektrikli su ısıtıcısı emniyeti, güvenilirliği, düşük gürültülü çalışma ve uzun süreli performansı sağlamak için gerekli unsurlardır. Aynı zamanda, elektrikli su ısıtıcısı özelliklerine dayanan seçilmiş teknik özelliklere sahip güvenilir ve hassas bir kazan termostatı, cihazın doğru ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Ser Rezistans, su ısıtıcıları için termostatlar, rezistanslar, ısıtma sistemi aksesuarları geliştirmek ve sağlamak için seçkin birkaç pazar lideri arasında yer alıyor.  Müşterilerimiz, yüksek performans sağlamak için "sistem ürünü" olarak tasarlanan hem ısıtma elemanları hem de termostatlar için benzersiz bir tedarikçinin olması kolaylığını yaşıyor. Ürünlerimiz dünya çapında kalite, emniyet ve güvenilirlik açısından çok iyi bilinmektedir ve en prestijli enstitüler tarafından sertifikalandırılmıştır. 

Benzer Ürünler
Online Mağaza