Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Pano Isıtıcıları
Pano Isıtıcıları

Elektrik panoları için yer aldıkları ortamın iklimsel özellikleri son derece önemlidir. Nemli ortamda bulunan elektrik panolarının içerisinde yer alan malzemeleri nemli ortamda kaldığı zaman kısa süre içerisinde çalışamayacak duruma gelebilir. Bu tür durumların yaşanmaması için ise pano ısıtıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Pano Isıtıcısı Nasıl Çalışır?

Pano ısıtıcılarının içerisindeki nemi uzaklaştırmak için kullanabileceğiniz pano ısıtıcıları uluslararası standartlara göre pano içerisindeki uygun havanın sağlanması için gerekli işlevsel özelliklerini sağlayabilmektedir.

Pano ısıtıcıları, panonun alt kısmına monte edildikleri zaman daha verimli bir şekilde çalışabilmektedir. Havanın yükselmesi ve pano alt taraflarında yer alan havalandırma panjurlarının da neme karşı korunabilmesi için bu tür bir montaj yapılması tavsiye edilmektedir.

Pano Isıtıcısı Modelleri

Özel tasarımları sayesinde istenilen ısıyı hızlı bir şekilde yayabilen pano ısıtıcıları ortam sıcaklığını da sabitleyebilmenizi sağlar. Pano ısıtıcıları arasında ortamın büyüklüğüne göre ısıyı daha iyi iletebilmek için üretilen fanlı modeller de yer almaktadır. Farklı kullanım alanlarıyla ön plana çıkan pano ısıtıcıları aynı zamanda termostatlar ile birlikte entegre bir şekilde de çalışabilmektedir.

Çevresel faktörlere karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde üretilen ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz pano ısıtıcıları arıyorsanız sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olan pano ısıtıcılarına göz atabilirsiniz. Her biri 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan pano ısıtıcıları sayesinde daha verimli ve daha güvenilir çalışma alanları yaratmaya başlayabilirsiniz.

Online Mağaza