Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kelepçe Rezistanslar
Kelepçe Rezistanslar

Dünya standartları kalitesinde üretilen ürünlerimiz yüksek ısı gerektiren çalışma uygulamaları ve alanları için üretilmektedir. En yüksek sıcaklık derecelerinde de güvenilir olarak kullanabileceğiniz kelepçe rezistanslar farklı kullanım alanlarına hitap etmeyi başaran ürünler arasında yer almaktadır.

Uygulamanızın türüne bağlı olarak çalışma sıcaklığı 800 dereceye kadar ulaşabilmektedir. Özel galvaniz ve aluminize çelikten üretilen plakalar ile desteklenen modelleri esneme ve genleşme problemlerinize karşı da etkili bir çözüm sunabilmektedir. Endüstriyel alanlarda da kullanılabilen kelepçe rezistanslar son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Geniş kullanım alanı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan rezistans modelleri arasında seramik kelepçe rezistans modelleri de bulunmaktadır.

İçindekiler

Kelepçe Rezistans Fiyatları

Kelepçe ısıtıcı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz kelepçe rezistans fiyatları arasından bütçenize uygun olanları seçerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Rezistanslar arasında en ekonomik modellerden olan ürünlerimizi farklı çalışma alanlarında ve sistemlerinizde güvenilir olarak kullanabilirsiniz.

Dış yüzeylerinde yer alan koruyucu plakaları seramik ve mikanit yalıtım malzemelerinin parçalanması, kırılması veya dağılması gibi problemleri engelleyebilmektedir. Ser Rezistans olarak ürettiğimiz kelepçe rezistans ürünler çeşitli elektrik bağlantıları, bağlantı kutuları ve farklı kelepçe kilit aksamları ile ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklere sahiptir.

Kelepçe Rezistans Arızası

Rezistans modelimiz kullanımı ile birçok alanda avantajı sunan parçalardır. Rezistanslar elektrikten edindiği enerjiyi kısa sürede ısıya çevirmesi ile bilinmekte olup farklı alanlarda kullanıma uygun olması için ise çeşitlere ayrılmıştır. Bu çeşitler içinde yerine alan kelepçe rezistans parçası da kendi içinde çeşitlere sahiptir. Arızalanması durumunda rezistansların tamir edilmesi mümkün olmadığı için ürünün kullanıma açılması ve kullanım avantajlarına sahip olmak için yeni bir rezistans alımına yer vermeniz gerekir. Yeni kelepçe rezistans alımı sonrasında eski ürün ile değişim yapılarak kullanıma kalındığı yerden devam edilebilir.

Rezistans ölçüleri ürün arızası sonrasında yeni ürün teminin de önem taşır. Bu aşama da yeni ürün alımına yer açarken mutlaka doğru belirlemeyi yapmanız gerekir.

Kelepçe Rezistans Alımında Neye Dikkat Etmeli?

Kelepçe rezistans fiyatları ürün alımında kaliteye yer vermek için yeterli ve doğru bir yol değildir. Kimi zamanda kaliteli bir ürün uygun fiyat ile sunulabilirken kimi zaman ise tersi yaşanabilir. Bunun yanı sıra ürün görseli de kalitenin belirlenmesi aşamasında etkili olmamaktadır.

Arızalanma sonrası yedek parça alımında ya da gerekli olan kelepçe rezistans alımında mutlaka üretici firma seçimine yer vermeniz gerekir. İleri teknoloji kullanılarak üretilen rezistans parçalarını uzmanlığı ve deneyimi ile size sunan firma seçimi ile kaliteli parça alım işlemini yaparken bunu uygun fiyat seçenekleri ile gerçekleştirmenin de avantajına sahip olabilirsiniz. Bu aşamada ise firmamızdan destek alabilirsiniz.

Dayanıklı ve Güvenilir Kelepçe Rezistans Modelleri 1.sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan rezistanslarımız dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Çevre dostu olarak üretilen bu ürünleri çalışma alanlarınızda daha yüksek bir verimlilik elde etmek için sizler de tercih edebilirsiniz. En yeni teknolojiler ile tasarlanan rezistans modelleri sayesinde aynı zamanda çalışma alanlarınızı da daha güvenilir hale getirebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde rekabetçi rakamlardan oluşan ürün yelpazemizi görmektesiniz. Yıl boyunca uygun fiyat politikamızı koruyarak sizlere en cazip alışveriş imkanını sunmaya gayret gösteriyoruz. Kategorimiz içerisinde aradığınız tüm kelepçe tipi rezistans modellerini bulabilir, ürün çeşitleri hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaç duyduğunuz miktarda siparişinizi bizlere iletebilirsiniz. 

Ürün seçimlerinizi yaparken kelepçe rezistans modelleri arasından hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz profesyonel ekibimiz sizlere bu konuda da yardımcı olacaktır. Ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı yakından analiz ederek çalışma alanlarınızda kullanabileceğiniz en ideal modelleri sizlere önerecektir. Özel üretim talepleriniz için de bizlere ulaşabilirsiniz.

Uygulamalar
  • Plastik Ekstrüzyon
  • Enjeksiyon Kalıplama
  • Şişirmeli Kalıplama
  • Basınçlı Kalıplama
  • Gıda Endüstrisi
  • Tank, Boru ve Varil Isıtma
  • Kimya, Petrol ve Doğal Gaz Endüstrileri

 

pdf_btn.png

Online Mağaza