Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
https://www.serrezistans.com/yuklemeler/rezistans-ust-cat-gorselleri/kelepce-rezistanslar.jpeg
Kelepçe Rezistanslar
Detaylar

Dünya standartları kalitesinde üretilen kelepçe rezistanslar yüksek ısı gerektiren çalışma uygulamaları ve alanları için üretilmektedir. En yüksek sıcaklık derecelerinde de güvenilir olarak kullanabileceğiniz kelepçe rezistanslar farklı kullanım alanlarına hitap etmeyi başaran ürünler arasında yer almaktadır.

Uygulamanızın türüne bağlı olarak çalışma sıcaklığı 800 dereceye kadar ulaşabilmektedir. Özel galvaniz ve aluminize çelikten üretilen plakalar ile desteklenen kelepçe rezistans modelleri esneme ve genleşme problemlerinize karşı da etkili bir çözüm sunabilmektedir. Endüstriyel alanlarda da kullanılabilen kelepçe rezistanslar son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Geniş kullanım alanı ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan kelepçe rezistans modelleri arasında seramik kelepçe rezistans modelleri de bulunmaktadır.

Kelepçe Rezistans Fiyatları

Kelepçe ısıtıcı fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz kelepçe rezistans fiyatları arasından bütçenize uygun olanları seçerek alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Rezistanslar arasında en ekonomik modellerden olan kelepçe rezistansları farklı çalışma alanlarında ve sistemlerinizde güvenilir olarak kullanabilirsiniz.

Dış yüzeylerinde yer alan koruyucu plakaları seramik ve mikanit yalıtım malzemelerinin parçalanması, kırılması veya dağılması gibi problemleri engelleyebilmektedir. Ser Rezistans olarak ürettiğimiz kelepçe rezistans ürünler çeşitli elektrik bağlantıları, bağlantı kutuları ve farklı kelepçe kilit aksamları ile ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklere sahiptir.

Dayanıklı ve Güvenilir Kelepçe Rezistans Modelleri

1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanan kelepçe rezistanslar dünya kalite standartlarında üretilerek sizlere sunulmaktadır. Çevre dostu olarak üretilen bu ürünleri çalışma alanlarınızda daha yüksek bir verimlilik elde etmek için sizler de tercih edebilirsiniz. En yeni teknolojiler ile tasarlanan kelepçe rezistans modelleri sayesinde aynı zamanda çalışma alanlarınızı da daha güvenilir hale getirebilirsiniz.

Sitemiz içerisinde rekabetçi rakamlardan oluşan kelepçe rezistans fiyatları geçerli olmaktadır. Yıl boyunca uygun fiyat politikamızı koruyarak sizlere en cazip alışveriş imkanını sunmaktayız. Kategorimiz içerisinde aradığınız tüm kelepçe tipi rezistans modellerini bulabilir, ürün çeşitleri hakkında bilgi alabilir ve ihtiyaç duyduğunuz miktarda siparişinizi bizlere iletebilirsiniz.  

Ürün seçimlerinizi yaparken kelepçe rezistans modelleri arasından hangisini seçeceğinize karar veremediyseniz profesyonel ekibimiz sizlere bu konuda da yardımcı olacaktır. Ekibimiz tüm ihtiyaçlarınızı yakından analiz ederek çalışma alanlarınızda kullanabileceğiniz en ideal kelepçe rezistans modellerini sizlere önerecektir.

  • Plastik Ekstrüzyon
  • Enjeksiyon Kalıplama
  • Şişirmeli Kalıplama
  • Basınçlı Kalıplama
  • Gıda Endüstrisi
  • Tank, Boru ve Varil Isıtma
  • Kimya, Petrol ve Doğal Gaz Endüstrileri

 

pdf_btn.png

Online Mağaza