Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Fişek Rezistanslar
Fişek Rezistanslar

Rezistans telinin tümü fişek rezistansın ekseninde bulunan seramik taşın etrafında bulunmakta olan eşit hadde sahip olan aralıklarla sarılması sonrasında magnezyum oksit tozu ile dış boru kılıfından yapılacak olan izole işlemi akabinde kalibre edilerek üretimi yapılmaktadır.

Rezistans teli ile boru kılıfı arasında bulunmakta olan mgo tozunun inceliğinden dolayı hızlı ve de verimli ısı oluşur. Verimli ısı oluşumunda etkili olan mgo tozunun inceliğinden dolayı hızlı edinilen ısı ise daha az enerji ile daha çok ısı elde edilir.

Yüksek wattlı fişek rezistansların parçaları elektrikli ısınmanın gerekli olduğu ortamlarda ve kalıplarda güçlü bir ısınma oluşturmaktadır. Bu sayede ise özellikle yüksek ısının gerektiği ağır çalışma şartlarında mükemmel ısının elde edilmesine de destek sunar.

Hızlı ve verimli ısı edinilmesinde destek sağlamakta olan fişek rezistanslarda standart özellikleri ile firmamızda imal edilmektedir. Birinci sınıf hammadde kullanımına yer vererek üretimi yapılmakta olan fişek rezistans ürünlerimiz sorunsuz şeklinde çalışan ısı elemanı haline gelmektedir.  Eşit bir ısı dağılımı sunan fişek rezistansların alımına yer açarak kaliteli üretim ile parçaya sahip olmak için müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Fişek Rezistans Çeşitleri ve Kullanım Alanları 

Yüksek derecede ısı yoğunluğu gereken uygulamalarda kullanabileceğiniz fişek rezistansların çeşitleri silindirik ve kübik olan ısıtma araçlarıdır. Özellikle enjeksiyon presleri ve ısıtıcı plakalar gibi çoğu metalik parçaların ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için fişek rezistanslar her daim ihtiyaç duyulan ürünler olmaktadır. Peki, fişek rezistans nedir ve hangi alanlarda kullanılır?

Isıtıcı fişek rezistanslar günümüzde endüstriyel alanlarda da kullanılan rezistans modelleri arasındadır. Kullanım alanları her geçen gün artmaya devam eden fişek rezistanslar sayesinde işletmeler farklı projelerindeki çalışmalarını daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

Plastik ve kauçuk işleme, gıda, kimya, ahşap ve daha pek çok farklı sektörde bu ürünler son derece yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Farklı wattlarda üretilmiş olan tasarımlar gerek kalitesi gerekse kolay entegre olabilmesiyle sizin de beklentilerinizi karşılamaktadır. Kolay monte edilebilir özelliklere sahip olan fişek rezistans fiyat ve performansı ile sizi memnun edebilecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklere sahiptir. Ürünlerimiz sadece kullanım yönüyle değil makul fişek rezistans fiyatları ile de ön plana çıkmaktadır.

Kategorimiz içerisinde sizlere geniş bir ürün çeşidi yelpazesi sunduğumuz için aradığınız tüm fişek rezistans ölçüleri ve ebatlarına uygun ürünleri de sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Tamamı yüksek mukavemet seviyesinde olan ürünler çok farklı sistemlerde ve endüstriyel alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Kategorimizde yer alan ürünlere göz atarak fişek ısıtıcı fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. 

Kendi ihtiyaçlarınıza uygun bir fişek rezistans modelini seçerek sizler de uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz fişek rezistanslara sahip olabilirsiniz. Farklı kullanım alanlarında ve cihazlarda güvenilir olarak kullanabileceğiniz fişek rezistanslar kolay monte edilebilir yapıya da sahiptir. Ancak ürünlerin montajı konusunda herhangi bir tecrübeniz yok ise mutlaka profesyonel bir destek almanız tavsiye edilmektedir.

Ürün montajı, fiyatları ve teknik özellikleri ile birlikte teslimat bilgileri için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizlere gerekli yönlendirmeleri yaparak ihtiyaç duyduğunuz fişek rezistans modelinin belirlenmesi konusunda da yardımcı olacaktır. 1. sınıf hammadde kullanımına yer açılarak üretimi gerçekleştirilmekte olan kaliteli tercihler ile üretilen ürün modelleri sayesinde çalışmalarınızı daha güvenilir ve işlevsel bir hale gelmekte olup bu ürün kullanımına yer açarak avantaja sizde sahip olabilirsiniz.

Fişek Rezistans Alımında Kalite Nasıl Belirlenir?

Fişek rezistans olarak bilinen parçalar kullanımı ile avantaj sağlayan parçalardır. Parçanın üretiminde gerekli olan verime sahip olmak için mutlaka kaliteli malzeme ile imal edilen seçimlere yer vermeniz önerilir.

Ürün görseli ya da fiyat aralığı arasında yapılan kıyaslamalar kaliteye yer açılması aşamasında belirleyici rol oynamamaktadır. Ürün alımında destek sunan ürünler arasında ihtiyacınıza uygun olan tercihe yer vererek ürün alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Fişek rezistans alımınızda kaliteli parça seçimini tercih etmek için firmamızdan destek alabilirsiniz. İleri teknoloji kullanımına yer verilerek üretilen ürünlerimizde aynı zamanda uzmanlığımız ve deneyimimizde etki eder. İleri teknoloji ve uzmanlığımız ile üretilen fişek rezistans ürünlerimize uygun fiyat ile sahip olurken firma garantisi ve güvencesinden de yararlanabilirsiniz.

Ser Rezistans firmamızın müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek ihtiyacınıza uygun olan fişek rezistans seçimini yapmanın yanı sıra fiyat teklifini de edinebilirsiniz. Özel üretim fişek rezistans taleplerinize de yarımcı oluyoruz. Kullanımda avantaj sağlayacak olan kaliteli fişek rezistans alımına yer açmak için hemen iletişime geçebilirsiniz. 

Bağlantı Tipleri
 • Kablo çıkışlı
 • Seramik izoleli 
 • Çelik Örgülü
 • Spiral örgülü
 • Silikon Kablolu
 • 90 ° çıkışlı
 • Rekor bağlantı çıkışlı
 • Flanş bağlantı çıkışlı
 • Saplama bağlantı çıkışlı
 • Standart gerilim 230V (220V-240V)
 • Maksimum gerilim 480V
 • Çalışma sıcaklığı 600 °C 
 • Maksimum çalışma sıcaklığı 800°C
 • Paslanmaz dış kılıf
 • Isıtma kalıpları
 • Extrüzyon kalıpları
 • Plastik ve kauçuk endüstrisi
 • Otomotiv endüstrisi
 • Gıda endüstrisi
 • Kimyasal endüstrisi
 • Tıbbi malzemeler
 • Ambalaj endüstrisi
Online Mağaza