Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Radyal Fanlar
Radyal Fanlar

Merkezkaç ya da Santrifüj olarak da adlandırılan Radyal Fan, havanın bu pervanenin bir ya da iki tarafından emilmesi ve pervaneden basılan havanın salyangoz şeklinde olan çıkış ağzından dışarı atılması işlevini görür. Bu fan modeli basınç farkının oluşmasını sağlayarak oluşan havanın eksenel yönde değil merkezkaç doğrultusunda olmasını sağlar.

Endüstriyel alanda kullanımına sık rastlanmakta olan Radyal Fan aynı zamanda ticari alanlarda da lokal soğutma uygulamaları yada ısıtma sistemlerinde ideal sonuçların alınmasına destek olur. Endüstriyel sistemlerde toz toplama sistemi yada soğurtma sistemi içinde kullanılan önemli bir ekipman olarak da yer alıyor.

Düşük ses seviyesi ile çalışan Radyal Fan ayrıca yüksek verim alınmasını sağlıyor. Basınç farklı oluşturma prensibine göre çalışan fan, ev klima sistemleri, fabrika ve benzeri alanlarda genel havalandırma sistemi, yüksek basınca sahip olan klima gibi birçok farklı alanda kullanıma sahiptir. Ser Rezistans farkı ile sahip olacağınız ürün makine soğutmasında, katı yakıtta sahip olan kazanlarda, plastik enjeksiyon makinelerinde, dc motor soğurmasında son derece etkindir.

Online Mağaza