Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Dijital Termostatlar
Dijital Termostatlar

Dijital termostat ürünümüz 48 x 48 - 72x72 - 96x96 ve 48x96 mm boyutlarına sahiptir. Seçilebilir termokupl tipleri olan dijital termostat dünya standartları kalitesinde üretilmektedir.

Dijital termostat sıvı, gaz ve katı haldeki maddeleri ısıtmaya yarar. Bu maddelerin belirli ısı ihtiyaçlarını karşılayabilen dijital termostatlar otomatik olarak devreye girebilen ürünlerdir. İstenilen sıcaklık derecelerine erişildiği zaman otomatik olarak kapanan ve ısı dereceleri düştüğü zaman otomatik olarak tekrar açılabilen dijital termostatlar farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan termostat çeşitleri arasındadır.

Üzerindeki LCD ekran paneli sayesinde kolay bir şekilde dereceleri takip edebileceğiniz ve kontrol altında tutabileceğiniz dijital termostatlar ergonomik kullanıma sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz dijital termostatlar çevre dostu olarak üretilip sizlere sunulmaktadır.

Ser Rezistans Dijital Termostat Modelleri

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz dijital termostat modelleri kolay monte edilebilir ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan termostat modelleri arasındadır. Standart boyutlarda üretilen dijital termostatları dilerseniz kendinize özel olarak da ürettirebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen ve seçilebilir termokupl tiplerine sahip olan dijital termostatlar PID parametrelerinin otomatik olarak hesaplanabilmesini sağlar.

Sistemi çalıştırdıktan sonra sisteme ait PID parametrelerini biliyorsanız bu parametreleri girerek Self-Tune özelliğini de aktif hale getirebilirsiniz. Seçilebilir SSR kontrol çıkışı olan dijital termostatların prob arızaları durumunda röle konumlarını seçebilir ve periyodik çalışma imkanı da elde edebilirsiniz. Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ürünleri arasında bulunan dijital termostatları inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan dijital termostatlara sahip olabilirsiniz.

Online Mağaza