Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Dijital Termostatlar
Dijital Termostatlar

Dijital termostat ürünümüz 48 x 48 - 72x72 - 96x96 ve 48x96 mm boyutlarına sahiptir. Seçilebilir termokupl tipleri olan dijital termostat dünya standartları kalitesinde üretilmektedir.

Dijital termostat sıvı, gaz ve katı haldeki maddeleri ısıtmaya yarar. Bu maddelerin belirli ısı ihtiyaçlarını karşılayabilen dijital termostatlar otomatik olarak devreye girebilen ürünlerdir. İstenilen sıcaklık derecelerine erişildiği zaman otomatik olarak kapanan ve ısı dereceleri düştüğü zaman otomatik olarak tekrar açılabilen dijital termostatlar farklı sektörlerde ihtiyaç duyulan termostat çeşitleri arasındadır.

Üzerindeki LCD ekran paneli sayesinde kolay bir şekilde dereceleri takip edebileceğiniz ve kontrol altında tutabileceğiniz dijital termostatlar ergonomik kullanıma sahiptir. Uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz dijital termostatlar çevre dostu olarak üretilip sizlere sunulmaktadır.

Ser Rezistans Dijital Termostat Modelleri

Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz dijital termostat modelleri kolay monte edilebilir ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkan termostat modelleri arasındadır. Standart boyutlarda üretilen dijital termostatları dilerseniz kendinize özel olarak da ürettirebilirsiniz. Dünya kalite standartlarında üretilen ve seçilebilir termokupl tiplerine sahip olan dijital termostatlar PID parametrelerinin otomatik olarak hesaplanabilmesini sağlar.

Sistemi çalıştırdıktan sonra sisteme ait PID parametrelerini biliyorsanız bu parametreleri girerek Self-Tune özelliğini de aktif hale getirebilirsiniz. Seçilebilir SSR kontrol çıkışı olan dijital termostatların prob arızaları durumunda röle konumlarını seçebilir ve periyodik çalışma imkanı da elde edebilirsiniz. Ser Rezistans’ın en fazla tercih edilen ürünleri arasında bulunan dijital termostatları inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olan dijital termostatlara sahip olabilirsiniz.

Dijital Termostat

Çeşitli cihazlar için ısı ayarlarının yapılabilmesi noktasında gerekli olan termostat kullanımı, günümüz teknolojisi sayesinde dijital formuyla birlikte birbirinden farklı cihazlarda kullanılmaktadır. Temelde ısı ayarları için gerekli olan termostat, günümüzde analog zamanlardan bugünlere gelmeyi başarmış türleriyle bilinirler.

Analog termostatlara göre en büyük farkı, zamanlama ayarı olmasıdır. Bu sayede dijital termostat modellerinin tamamında isteğe bağlı şekilde programlama yapabilir ve farklı zaman ayarlarına uygun şekilde de tercihlerde bulunabilirsiniz.

Çeşitli zaman ayarlarının yanı sıra kablolu, kablosuz türleriyle beraber dijital termostat oda termostatları olarak bilinir ve kullanılır. İnsanların kullanımı ile beraber tasarruf sağlaması noktasında yardımcı olan dijital oda termostatları günümüzde birçok progralmaa özelliğiyle bulunmakta ve kullanılmaktadır.

Elektronik Termostat

Sıcaklık kontrol sistemi içerisinde yerini alan termostatlar, günümüzde elektronik, elektromekanik ve mekanik olmak üzere 3 çeşittedir. Elektronik termostatlar, kendi yapısı gereği elektronik devreler ile birlikte sıcaklığı algılaması ve elektronik devreleri uyararak ya da anahtarlama yaparak algılamaktadır.

Dijital Termostat Kullanım Alanları

Dijital termostat kullanım yerlerine bakıldığında birbirinden farklı alanlarda ve mekanlarda kullanımı bulunur. Genel olarak ise evlerde, odaların ısınması için olabildiğince ekonomik çözümler sağlanması noktasında tercih edilir. Isı kontrolünün sağlanabilmesi için kullanılan dijital termostat türleri, ev ortamında odaların ısısına göre kendini devreye alır ya da devre dışı bırakır. 

Bu sayede ekonomik bir kullanım avantajı da sağlamış olur. Üretici firma olarak Ser Rezistans ile isteklerinize bağlı şekilde dijital termostat modellerinden faydalanabilir, projelerinize uygun şekilde de değerlendirebilirsiniz.

Dijital Termostat Fiyatları

Üretici firma olarak Ser Rezistans ile faydalanacağınız dijital termostat modellerinde, birbirinden farklı fiyatlandırmalar söz konusudur. Her projenin hacmine, alan metrekaresine göre değişkenlik gösteren bu konu hakkında hem uzman hem de deneyimli firma ile çalışarak ihtiyaçlarınıza uygun değerlendirmeleriniz olabilir.

Dijital termostat için farklı kullanım noktasında faydalanabilir ve üretim noktasında da isteklerinize uygun şekilde yararlanabilirsiniz. Projelere göre değişkenlik gösteren dijital termostat fiyatları için sabit bir değer bulunmamakta olup, isteklere uygun üretim noktasında ya da güncel fiyatlar hakkında net bir bilgi almak için doğrudan firmaya ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz.

Online Mağaza