Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Kablo Isıtıcı
Kablo Isıtıcı

Kablo ısıtıcı; voltajları farklı olan, paralel veya seri bağlanabilen rezistans teli ile gücü taşıyacak olan kablonun birleşmesiyle oluşan kablolardır. Isıtıcı bant, 30W/Mt kesilebilir kablo ısıtıcı, regüleli kablo ısıtıcı gibi farklı seçenekleri mevcuttur.

Edüstriyel alanlarda sıklıkla tercih edilen kablo ısıtıcılarda güvenlik de önemli bir yer tutmaktadır. İstenmeyen sonuçlarla karşılaşmamak adına önceliğinizi her zaman güvenlikten yana kullanmanızı öneririz. Bu noktada firmamızdan alacağınız ürünlerde her zaman güvenliğini önemsediğimizi unutmayın. Ürünlerimiz yüksek mukavemet özelliğine sahip silikon ya da kauçuk izolelidir. Bu yönüyle güvenle yemin edebilir ve kullanabilirsiniz.

Ser Rezistans olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmeti sunmanın yarışı içerisindeyiz. Başta kesilebilir özellikte olan rezistanslı kablo ürünleri olmak üzere sunduğumuz tüm ürün ve hizmetler konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüksek kalite düzeyinde olan ürün çeşitlerimiz için minimum ödeme yapma avantajından sizler de faydalanabilirsiniz.

Kesilebilir Kablo Isıtıcı Modelleri

Kablo rezistanslar aynı zamanda sabit güç değerlerine sahip olan kesilebilir kablo ısıtıcılar, silikon, kauçuk ve izoleli kablo malzemelerinden tasarlanmaktadır. En sert hava koşullarına dahi uyum sağlayabilen bu kablolar yapı ve inşaat sektöründe büyük bir ilgi görmektedir. Endüstriyel alanlarda da büyük bir ihtiyaç haline gelen kablo rezistans modellerini sizlere en güvenilir şekilde sunuyoruz.

beyaz zeminde kesilebilir ısıtıcı kablo

Rezistans kablosu çeşitleri arasında farklı kullanım alanlarına hitap edebilecek birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Bu modeller aynı zamanda farklı boyutlara ve ölçülere sahiptir. İsteğinize göre işletmenize özel üretim yaparak sizin belirlediğiniz özelliklerde size özel üretim de yapabilmekteyiz.

Uzun yıllar boyunca kullanmaya devam edebileceğiniz ve güvenilir yapısı ile ilgi gören kablo rezistansları sizlere en özel fırsat seçenekleri ile sunuyoruz. Ser Rezistans güvencesi ile sahip olabileceğiniz kablo rezistanslar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz makalemize göz attıktan sonra bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Isıtma Kablosu

Isıtma kablosu soğuk havalarda donmaması gereken yüzeylerdeki hava sıcaklığının düşmesini önler. Böylece söz konusu yüzeyde donma yada buzlanma meydana gelmez. Hem üretim açısından hem de yapısal güvenlik açısından ısıtma kablosunun önemi çok büyüktür. Isıtma kablosu zor ve olumsuz hava şartlarından meydana gelebilecek her türlü kaza ve aksaklıkların önüne geçen büyük bir önleyici elemandır. Ürün gamımızdaki ısıtma kablosu çeşitleri arasından ihtiyacınız olan modeli en iyi kalite ve fiyata Ser Rezistans farkı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Hem endüstriyel üretim hem de yapısal anlamda birçok alanda kullanılan ısıtma kablo çeşitlerini piyasada birçok üreticiden bulma imkanı vardır. Ancak unutulmamalıdır ki çok ciddi ve büyük iş hacimlerinde kullanılan ısıtma kabloları için en önemli şey malzeme kalitesi ve satış sonrası destektir. Ser Rezistans olarak satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerimize her zaman destek oluruz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimiz ile aramızda olan ilişkiler maddi kazanımların çok daha ilerisindedir.

Soğuk hava şartlarında yapısal ve endüstriyel elemanların donmasını önlemek için en sık kullanılan ürünler arasında kuşkusuz ısıtma kabloları gelmektedir. Endüstriyel alanda özellikle tank ısıtmada ve üretim borularında meydana gelebilecek donmalar önlemek için ısıtma kablosu kullanılır. Dondurucu kış soğuklarında üretimimizin aksamaması için en kaliteli ve en iyi işçilikle sarılmış ısıtma kablosu işletmeniz için çok önemli bir ihtiyaçtır. Hedef kitlemizin bu denli ciddi bir ihtiyacını karşılamanın önemini çok iyi biliyoruz. Böyle bir bilgi ve bilince sahip olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.

Kablolu rezistanslar, endüstriyel üretim alanında ihtiyaç duyulan ürünler oldukları gibi yapısal alanda da ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Rampaların donmasını önlemek, araç trafiğinin olduğu bölgelerde buzlanmanın önüne geçmek için yolları ısıtmak, yürüyüş yollarını ısıtmak için kablolu rezistans çeşitlerine ihtiyaç duyulur. Tüm bu ihtiyaçlarınıza ve daha fazlasına Ser Rezistans olarak cevap vereceğimizden asla şüpheniz olmasın.

Kablolu rezistans konusunda tercihini bizden yana kullanan yada kullanmayan bütün kurum ve kuruluşlara içinde faaliyet gösterdiğimiz sektör hakkında bütün bilgi ve tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Rezistans Kablo Fiyatları

Her ticari üründe olduğu gibi ısıtıcı kabloların da hem kalite hem de fiyat olarak birçok seçenekleri mevcuttur. Rezistans kablo fiyatları arasındaki bu çeşitlilik kullanılan hammaddenin kalitesi, personel giderleri, üretim tesis alanın kirası ve ürünün nakliyesi gibi birçok faktörden dolayı farklılık göstermektedir. Rezistans kablo fiyatları konusunda müşteri için en doğru adım ise en kaliteli ürünü en uygun fiyata bulmaktır.

Ser Rezistans olarak yılların verdiği birikim ve tecrübeyle en kaliteli ısıtıcı kablo çeşitlerini en uygun fiyata sunuyoruz. Ancak sektördeki tek farkımız kaliteli ürünü uygun fiyata tedarik etmek değildir. Satış öncesinde verdiğimiz müşteri desteğini satış sonrasında da sunarak sektördeki kalitemizi ve farkımızı gösteriyoruz. Rezistans kablo fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat dışındaki diğer konularda bilgi almak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

Online Mağaza