Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Nozul (Meme) Rezistanslar
Nozul (Meme) Rezistanslar

Ser Rezistans firması olarak ürettiğimiz nozul rezistans ürünlerimiz manifold ana giriş memesinin ve ana giriş memesinin ısıtılmasında etkili bir rol üstlenen rezistans ürünleridir. Tüm ürün çeşitlerimizde olduğu gibi meme rezistans ürünlerinde de kalite standartları ile uyumlu imalatlar yapmaktayız. Bu nedenle kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri güvenle tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. 

Paslanmaz çelik malzemeler ile üretilmekte olan nozul meme rezistans çeşitleri zırhlı ve elyaf kablolar ile donatılmıştır. Ürünlerimiz plastik hammadelerin eritilmesinde kullanım için de uygundur. Aynı zamanda bakalit preslerinde kullanım için özel olarak üretilmiş olan nozul rezistanslar da seçenekleriniz arasında yer almaktadır. 

Ekstrüder makinelerinin çıkış kalıplarında kullanıma uygun olan meme rezistanslar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Sizlere yıl boyunca en uygun nozul rezistans fiyatları sunmaktayız. ihtiyaç duyduğunuz modeli kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Makul seviyede olan meme rezistans fiyatları sayesinde avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Nozul Rezistans Teknik Özellikleri

Nozul rezistans parçaları olarak bilinen bu parçalar, Ser Rezistans güvencesiyle üretilmektedir. Bu aşamada da istediğiniz her zaman üretilen kaliteli rezistans ürünlerinden biri olarak nozul ya da meme rezistanslar, manifold yani ana giriş memesinin ve de ana giriş memesi ısıtılmasıyla etkili bir şekilde kullanım imkanını yaratmaktadır.

Ser Rezistans, bu alanda rezistans üretimlerinin tamamında olduğu gibi bu nozul rezistans türlerinde de kalite standardını her zaman belli bir standart içerisinde tutar. Bununla beraber nozul (meme) rezistans üretimlerinin tamamında da kalite standartlarını belirlemiş olup aşağısında hiçbir şekilde üretim yapmamakta, kalitesinin dışında da bir üretim süreci ilerletmemektedir. Bu sayede her zaman istenen teknik özelliklerde ve projelere uygun biçimde de çözümleri sizlere vermektedir. 

Teknik özellik olarak gerek paslanmaz çelik malzemesiyle üretilmesiyle gerekse de kendi içinde kelepçe meme rezistans üretimine sahip olan bu zırhlı elyaf kablolar ile birlikte güçlü bir meme rezistans üretimi bu sayede ortaya çıkartılmıştır. Ayrıca meme rezistans fiyatlarıyla kıyaslamasında da çok uygun fiyat tekliflerini istediğiniz gibi Ser Rezistans ile birlikte alabilirsiniz. Dilediğiniz her zaman içinde en iyi şekilde rezistans çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Nozul Rezistans Uygulama Alanları

Pek çok spesifik alanlarda uygun kullanıma sahip olan nozul rezistans modellerde istenilen ölçülere ulaşabilmek için dilediğiniz şekilde Ser Rezistans'a ulaşabilir, bilgi ve destek alabilirsiniz. Bu konuda her zaman ekstrüder makinelerinin çıkış alanlarında kullanıma uygun biçimde üretilmektedir. Bunlarla birlikte tercih edebileceğiniz pek çok alanda bulunur. İstenen en uygun fiyat çerçevesinde siz de Ser Rezistans ile birlikte çalışarak, ihtiyaç duyulan ölçüde istenilen modellerde üretiminden sorumlu tutularak en iyi şekilde üretim aşamasında taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Yüksek kalitede çok uygun fiyatlarla birlikte ulaşabileceğiniz meme rezistanslarda genellikle pirinç profilden üretilmesinin yanı sıra, paslanmaz malzeme kullanıldığını söylemek bu aşamada mümkündür. Bunlarla beraber kapalı devre üretim şekil ile birlikte son derece titiz bir çalışma ile birlikte hizmet sağlanır. Bu anlamda geniş çaplı boru hatlarından tutun da dairesel şekilli kalıplara kadar ısıtılması gereken pek çok alanda da kullanım amacına uygun şekilde tercih edebiliyorsunuz.

Tüm ölçüleriyle beraber projelendirilecek pek çok alanda da geniş bir kullanım aşamasından yararlanabilirsiniz. Ek olarak özel üretim taleplerinize de yardımcı oluyoruz. Bu konuda nozul rezistans ve türevleri için sizlerde istediğiniz her zaman Ser Rezistans ile birlikte faydalanabilir, hizmet ve destek alabilirsiniz.

Uygulamalar
  • Plastik Ektrüzsyon Prosesleri
  • Plastik Enjeksiyon Prosesleri
  • Plastik Şişirme Prosesleri
  • Köpük Oluşturma Prosesleri
  • Gıda Endüstrisi Prosesleri
  • Kimya Endüstri Prosesleri

        sıklıkla kullanılmaktadır.

 

pdf_btn.png

Online Mağaza