Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza
Nozul (Meme) Rezistanslar
Nozul (Meme) Rezistanslar

Ser Rezistans firması olarak ürettiğimiz nozul rezistans ürünlerimiz manifold ana giriş memesinin ve ana giriş memesinin ısıtılmasında etkili bir rol üstlenen rezistans ürünleridir. Tüm ürün çeşitlerimizde olduğu gibi meme rezistans ürünlerinde de kalite standartları ile uyumlu imalatlar yapmaktayız. Bu nedenle kategorimiz içerisinde yer alan ürünleri güvenle tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. 

Paslanmaz çelik malzemeler ile üretilmekte olan nozul meme rezistans çeşitleri zırhlı ve elyaf kablolar ile donatılmıştır. Ürünlerimiz plastik hammadelerin eritilmesinde kullanım için de uygundur. Aynı zamanda bakalit preslerinde kullanım için özel olarak üretilmiş olan nozul rezistanslar da seçenekleriniz arasında yer almaktadır. 

Ekstrüder makinelerinin çıkış kalıplarında kullanıma uygun olan meme rezistanslar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunmaktadır. Sizlere yıl boyunca en uygun nozul rezistans fiyatları sunmaktayız. ihtiyaç duyduğunuz modeli kolaylıkla sepetinize ekleyebilir ve dilediğiniz adette sipariş verebilirsiniz. Makul seviyede olan meme rezistans fiyatları sayesinde avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. 

Uygulamalar
  • Plastik Ektrüzsyon Prosesleri
  • Plastik Enjeksiyon Prosesleri
  • Plastik Şişirme Prosesleri
  • Köpük Oluşturma Prosesleri
  • Gıda Endüstrisi Prosesleri
  • Kimya Endüstri Prosesleri

        sıklıkla kullanılmaktadır.

 

pdf_btn.png

Online Mağaza