Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Trifaze Radyal Fanlar
Trifaze Radyal Fanlar

Trifaze radyal fanlar, pervane üzerindeki akış doğrultusunda eksenel ve santrifüj olarak farklı gruplarda ortaya çıkarlar. Radyal fanlar basınç farklılıkları meydana getirirler. Bu durum sonucunda ortaya çıkan hava etkisi eksenel yönde değildir, kuvvet doğrultusunda işlev görülür. Fanların pompalarda da olduğu gibi döner bir çarkı ve çark içerisinde yer alan helezonik yuvaları bulunmaktadır.

Endüstriyel alanlardaki kullanıma da uygun olan trifaze radyal fanlar çalıştırıldığı zaman hava ya da gaz doğrudan paralel eksen üzerinden giriş yapar. Daha sonra hava ya da gazı basınçlar ve çark çevresinden teğet olarak geçiş sağlanır. Böylelikle kanallara aktarım işlemi de tamamlanmış olur.

Çevre Dostu Trifaze Radyal Fanlar

Yeni nesil teknolojiler ile tasarlanan trifaze radyal fanların üretiminde farklı üniteler kullanılabilmektedir. Toz toplama ya da soğutma sistemleri içerisinde de kullanılan trifaze radyal fanlara Ser Rezistans güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz.

Özel projelerinizde ve çalışma alanlarınızda değerlendirebileceğiniz trifaze radyal fanlar 1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanmaktadır. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz trifaze radyal fanların montajı da kolaydır. Ancak montaj konusunda herhangi bir bilginiz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almanız gerekebilir.

Çevre dostu olarak tasarlanarak sizlere sunulan trifaze radyal fanlar ile daha güvenilir ve işlevsel özelliklere sahip çalışma alanları oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Online Mağaza