Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Monofaze Radyal Fanlar
Monofaze Radyal Fanlar

Pervane üzerindeki akıştan yararlanan monofaze radyal fanlar, eksenel ve santrifüj olarak iki ayrı grupta tasarlanmaktadır. Monofaze radyal fanlar basınç farklılıkları meydana getirebilirler. Basınç farklılıklarının ortaya çıkması havanın etkisinin eksenel yönde olmamasını sağlar. Havanın etkisi tamamen kuvvet doğrultusunda işlev görmeye başlar. Fanlar üzerinde pompalarda da olduğu gibi döner bir çark yer almaktadır. Çark içerisinde ise helezonik yuvalar bulunur.

Ser Rezistans Monofaze Radyal Fan Modelleri

Günümüzde endüstriyel alanlarda da tercih edilen monofaze radyal fanlar hava ya da gazı doğrudan paralel eksen üzerinden iletir. İnsan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermeyecek şekilde tasarlanan monofaze radyal fanlar %100 güvenilir ürünlerdir. Ser Rezistans güvencesi ile sizlere sunulan monofaze radyal fanları uzun yıllar boyunca çalışmalarınız içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Çevre dostu olarak üretilen ve dış etkenlere karşı ekstra dayanıklı olabilecek şekilde güçlendirilen monofaze radyal fanların montajı da son derece kolaydır. Fakat montaj işlemleri konusunda tecrübesiz olduğunuzu düşünüyorsanız bu konuda profesyonel destek almanız gerekebilir. Doğru montaj işlemi yapıldıktan sonra ekstra bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden monofaze radyal fanları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Geniş bir kullanım alanına sahip olan monofaze radyal fanlara ihtiyacınız var ise Ser Rezistans ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ürünler hakkındaki tüm sorularınız için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza