Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Fotek Dijital Termostatlar
Fotek Dijital Termostatlar

Fotek markası tarafından üretimi yapılan NT serisi dijital termostatları ısı kontrolünün yapılmasında olanak sunmanın yanı sıra 0,01 saniye gibi rakip tanımaz bir tarama zamanına da sahiptir.

Birçok hassas alanda sorunsuz olarak çalışma aktivitesine yer açan Fotek dijital termostat NT serisi ürünleri ayrıca ampermetreyi devre dışı bırakmanın sonrasında akıp proplarını da ilave eder. Bu aktiviteye yer açması ise hem ısıalanında hem de akımı izlemeye olanak sunarak avantaj elde edilmesine destek olmaktadır.

Fotek NT serisi tarafından sunulan bu özellikler ise akım izleme cihazı gibi yüksek maliyetli ihtiyaçlara çözümü de sunan bir ürün olarak yer alır.

Fotek markasına sahip olan dijital termostatlarda yer alan NT serisinde yer alan ekran paneli ya da PLC devre dışı kalmış olsa dahi makinenizin sorun yaşamadan çalışmasında devam etmesinde de etkin olan bir ürün olarak bilinir. Ser Rezistans güvencesi ile satın alabileceğiniz Fotek markalı dijital termostat için hemen müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek siparişinizi verebilirsiniz.

Online Mağaza