Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Enda Dijital Termostatlar
Enda Dijital Termostatlar

 Sıcak kontrol cihazlarında öncü markalardan olan Enda, farklı model ve serileriyle geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Avantajlı ürünler sunan ve dijital termostatlarıyla dikkat çeken Enda, enerji tasarruflu bir şekilde termostatlardan yararlanabilmenize imkan sağlıyor. Çift alarm çıkışı ile üretimi yapılan ürünler üç farklı atanabilen özel dijital girişlere ve F fonksiyon tuşlarına sahip olabilecek şekilde sizlere sunuluyor.

Seçilebilir özelliklere sahip SSR kontrol çıkışları olan ürünleriyle ilgi gören Enda, aynı zamanda soft – start özellikli olan ürünleriyle de tercih sebebi oluyor. Dünyanın en önemli markaları arasında yer alan Enda, dijital termostat ihtiyacı olanların sık sık tercih ettiği markalar arasında yer alıyor. Ürünlerinde yeni nesil teknolojiler kullanan Enda, dijital termostat ısıtma soğutma kontrolünün elde edilmesine imkan sağlıyor.

Enda Dijital Termostat Özellikleri

Sıvı, gaz ve katı haldeki maddeleri ısıtabileceğiniz dijital termostatlar, bu tür maddelerin ısı ihtiyaçlarını güvenilir olarak karşılayabilmenizi sağlar. Otomatik olarak devreye girebilen Enda dijital termostatlar istediğiniz sıcaklık derecesini elde ettiğiniz zaman otomatik olarak kapanır ve ısı dereceleri düşmeye başladığı zaman tekrar otomatik olarak açılır.

Enda dijital termostat modellerinin üzerinde bulunan LCD ekran panelleri sayesinde ısı derecelerini kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Isıyı kontrol altında tutabilmenizi sağlayan dijital termostat modelleri ergonomik kullanım imkanını sizlere sunar.

Uzun yıllardır sektör içerisinde elde ettiği deneyimi ve tecrübeyi üretimlerinin her aşamasında etkili bir şekilde kullanan Enda, istediğiniz bir bölgedeki sıcaklık ya da soğukluk seviyesini dengede tutabilmenizi sağlayabileceğiniz ürünleri sizlerle bir araya getirir.

Çevre Dostu Üretim

Kullanım alanlarına göre farklı boyutlarda tasarlanan Enda ürünleri arasında farklı mekanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza uyum sağlayabilecek seçenekler vardır. Isıya duyarlı olan yarı iletken devre elemanları olarak da adlandırılan dijital termostatlar konusunda profesyonel çözümler üreten Enda, sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz güvenilir ürünleri tasarlar.

Sizler de Enda ürünlerini inceleyerek ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyum sağlayabilecek farklı seçenekleri değerlendirebilir ve Ser Rezistans güvencesiyle dijital termostatlara sahip olabilirsiniz. Çevreye karşı duyarlı ürünler kullanabilmenin ve ayrıcalığını Enda ve Ser Rezistans sayesinde yaşayabilirsiniz.

Online Mağaza