Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Ayak ısıtıcısı modelleri sizlere profesyonel ısınma çözümleri sunabilen ürünlerdir. Ev ve ofislerde kullanabileceğiniz ayak ısıtıcı modelleri kafe, restoran, market ve daha pek çok farklı alanda da kullanılabilmektedir. Geniş kullanım alanı ile dikkat çeken ve son yıllarda daha da popüler bir hal alan ayak ısıtıcıları, ısı kaybına uğrayan mekanlarda tercih edebileceğiniz ürünlerdir.

Güvenlik kulübeleri, gişeler ve konteynerler gibi yerlerde de kullanılabilecek olan bu ısıtıcılar, istediğiniz tüm ortamlara uyum sağlayabilecek şekilde dizayn edilmektedir. Çalıştırdığınız an devreye giren ve hızlı bir şekilde ortamınızı ısıtabilen ayak ısıtıcı modelleri güvenilirdir. Ortamdaki havayı kurutmadan doğrudan ısıtma elde edebileceğiniz ayak ısıtıcı modellerini güvenilir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Ayak Isıtıcı

Enerji Tasarruflu Ayak Isıtıcı Modelleri

Isı ayarlarını istediğiniz şekilde belirleyebileceğiniz ayak ısıtıcı modelleri en ekonomik ısıtıcılar arasında yer almaktadır. Eğilimli yüzeye sahip olan ayak ısıtıcıları aynı zamanda ayağınızın yapısına da uyum sağlayabilmektedir. Kış aylarında ayak ısıtıcılarını kullanmaya başlayarak enerji tasarrufu da elde edebilirsiniz.

Otomatik olarak açılıp kapanabilen ayak ısıtıcısı modelleri aynı zamanda çevre dostu olarak üretilmektedir. Her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek farklı modelleri bulunan ayak ısıtıcıları %100 güvenilir ve enerji tasarrufludur. Ayak ısıtıcılarının fiyat ve teknik özellikleri için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilir ve ihtiyaç duyduğunuz ayak ısıtıcılarına sizler de sahip olabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza