Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Uygulamalarınıza kalıcı bağlantılar kurmayı öğrenmek doğru kablo seçimi ile başlar. Elektrikli veya elektronik bir sistem tasarlarken, yassı rezistans telleri veya yuvarlak rezistans telleri çoğu zaman mühendisler tarafından belirtilen son bileşendir. Bununla birlikte, ideal kablo sisteminin ekipman ömrünü uzatması bekleniyorsa, dayanıklılık ve uygun direnç bütünlüğünü koruma kabiliyeti açısından güvenilir bir kablo sistemi geliştirmek önemlidir.

Yassı rezistans teli seçimi yapılacağı zaman ilk olarak kullanım alanının belirlenmesi gerekir. Her biri farklı kullanım alanına hitap etmeyi başaran bu ürünleri doğru şekilde seçtiğiniz zaman uygulamalarınızın daha güvenilir ve işlevsel uygulamalar haline gelebilmesini sağlayabilirsiniz. Aksi takdirde yanlış seçimler sonucunda iş verimliliğinizde gözle görülür bir düşüş yaşanabilir.

Yassı rezistans teli modelleri arasından seçim yaparken aklınızda herhangi bir soru işareti bulunuyor ise ekibimiz ile iletişime de geçebilirsiniz. Ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun olan yassı rezistans teli modellerini sizler için tespit ederek önerecektir. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman ürünlerin teknik bilgilerini ve fiyat bilgilerini de detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Yassı Rezistans Telleri için Yüksek Standartlar Ser Rezistans'ta!

Piyasaya ve amaçlanan kullanıma bağlı olarak, yuvarlak ve düz kabloların her biri belirli ayarlarda mükemmelleşir. Yuvarlak kablolar uzun zamandan beri endüstri standardı haline gelmiştir ve genel üretim türlerinden yenilenebilir enerjiye kadar pek çok endüstriyel uygulamada kullanılmaktadır. Düz ya da yassı rezistans telleri, uygulama türüne göre yuvarlak rezistans tellerinin veremeyeceği performansı sağlayabilir. Hassas tıbbi cihazlar, teflon rezistanslı kumaşlar ya da elektronik cihazların pek çoğunda yassı rezistans telleri kullanımı tercih edilir.

Yassı rezistans telleri, genişlik, kalınlık ve alaşım aralığına sahip çeşitli şerit direnç telleri taşır. Yuvarlak tel ve şerit tel rezistans arasındaki en büyük fark, belirli bir hacim için tel yüzey alanının miktarıdır. Boyuta bağlı olarak parlak tavlanmış veya oksitlenmiş yüzeyli yassı rezistans telleri; 1mm x 0,2 mm veya 6 mm x 0,2 mm ebatları ile en ideal formu ve yüksek standartları ile Ser Rezistans kategorilerimizde yer almaktadır.

Herhangi bir tel, herhangi bir şekil, herhangi bir boyut, herhangi bir bağlayıcıdır. Ürün seçeneklerimizde mevcut yassı rezistans telleri gereksinimlerinizi karşılamıyorsa, Ser Rezistans ihtiyacınız olanı yapacaktır. Enerji tasarruflu ürünleri ile dikkat çeken firmamızı tercih ettiğiniz zaman aynı zamanda uzun kullanım ömrüne sahip olan ürünlere de sahip olabilirsiniz.

Çevre dostu olarak üretimini üstlendiğimiz ürünlerimiz aynı zamanda uygun fiyat seçeneklerine de sahiptir. Yassı rezistans teli ve rezistans çeşitlerinin fiyatları seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilir. Fakat ürün kataloglarımızda yer alan ürünler arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek ürünler yer almaktadır.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza