Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Enda Et9420
Enda Et9420
Enda Et9420

Sıcaklık kontrol cihazları üretimini gerçekleştiren Enda markasının Et 9420 model ve serisine sahip olan ürünü satın alarak kullanım avantajlarına sahip olabilirsiniz. Çift alarm çıkışı ile üretimi yapılan ürün üç farklı atanabilen dijital girişe ve F fonksiyon tuşuna sahiptir.

Seçilebilir özelliğe sahip olan SSR kontrol çıkışı ile sunulan bu ürün aynı zamanda soft – start özelliğini de içinde barındırmaktadır. PID parametrelerinin otomatik hesaplanması ile bilinen Enda Et9420 dijital termostat ısıtma soğutma kontrolünün de elde edilmesine olanak sunar.

G96xY96xD50 mm ebatları ile sunulan dijital termostat Prob arızası durumunda röle konumlarını seçebilmesi ile de hassaslık gerektiren çalışmalarda etki ederek periyodik ya da otomatik konumda çalışabilme yetisi ile de avantaj sağlamaktadır.

Enda Et9420 dijital termostat cihazı alım işlemlerinizi Ser Rezistans firmamızdan gerçekleştirerek ürün kullanım ayrıcalığı ve avantajına sahip olabilirsiniz. Muadil ürünler arasında daha uygun ebat ve uygun fiyat seçeneği ile sunulan Enda markasının Et9420 model ve serisi ürününü satın almak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza