Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Enda Et8420
Enda Et8420
Enda Et8420

Enda markası ile satışa sürülen Et8420 seri ve modele sahip olan dijital termostat sıcaklık kontör cihazları arasında yer almakta olup üç farklı atanabilme özelliğine sahip olan dijital girişe de sahiptir. G48xY96xD87 mm ebatlarına sahip olarak üretimi yapılmış olan dijital termostat Soft-Start özelliği ile satışa sunulmaktadır.

Dijital termostat modelleri arasında muadil olan markalara göre daha küçük ebatlar ile üretilerek kullanım avantajı sunmanın yanı sıra daha ekonomik fiyat seçenekleri ile de sunulmaktadır.

İki alarm çıkışı ile üretimi yapılan Enda Et8420 dijital termostat ürününün birinci alarm çıkışı ya da PID soğutma çıkışı ile kullanımı yapılan A1 röle çıkışa ve ikinci alarm veya sıcaklık kontrol çıkışı ile kullanımı yapılabilen  C/A2 röle çıkışı ile belirlenir.

Enda Et8420 dijital termostat model ve serisini satın alarak kullanım avantajına sahip olmak için Ser Rezistans firmamızdan satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ürün özellikleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanı sıra ürün sipariş ve satın alma detayları için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz yeterli.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza