Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Fotek Nt-72
Fotek Nt-72
Fotek Nt-72

Fotek NT – 72

Fotek tarafından üretimi yapılan NT sersisi ürünleri yeni nesil ısı kontrol cihazları olup kullanım alanında ise 0,01 saniye gibi bir sürede tarama yapabilmesi ile bilinir. Dijital termostan aynı zamanda kendi alanında bir devrime de imza atara ampermetreyi devre dışlı bırakarak hem ısının hem de akımın izlenmesine olanak sunan akım proplarını devreye sokması ile de kullanım alanlarında avantaj elde edilmesine destek olur.

Fotek markası tarafından üretimi yapılan dijital termostan NT serisine sahiptir. Kendi alanında devrim yapan markanın NT serisi içinde yer alan ürünün izolasyon direnci 50MΩ / 500VDC üzeri olmak ile beraber -25 °C ~80 °C; 35 % ~ 85 % RH çalışma şartlarına sahiptir.

Kontrol metodu Fuzzy+ PID or ON/OFF seçilebilir olan cihazın aynı zamanda güç tüketimi ise 5VA Max. Or 100mA Max.(24 VDC/AC) olmaktadır.

Sizde Fotek markasının üretimine sahip olup Ser Rezistans güvencesi ile satışa sunulan dijital termostat Fotek NT – 72 ‘ye sahip olmak isterseniz hemen müşteri temsilcimizden siparişinizi verebilirsiniz.

Teknik Bilgiler

pdf_btn.png

Benzer Ürünler
Online Mağaza