Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Sauna Rezistansları

Sauna rezistansı modelleri hava sirkülasyonu konusunda sizlere destek verir ve daha kaliteli bir ısı transferi elde edebilmenizi sağlar. Son derece kolay bir şekilde monte edebileceğiniz bu rezistans türlerinin montajı konusunda herhangi bir tecrübeniz olmadığını düşünüyorsanız profesyonel destek almayı da deneyebilirsiniz. Isı transferini yapabilmesi için pek çok farklı kişi ve işletme tarafından tercih edilen sauna rezistans modelleri aynı zamanda sauna kabinlerinin ve sauna sobalarının ısıtılması için tercih edilir. 

Isı transferini mümkün olabilecek en iyi şekilde yapabilen sauna rezistansı modelleri montaj kolaylığının artırılması için özel malzemeler ile desteklenerek üretilmektedir. Hem ev tipi kullanıcılar için hem de sosyal tesis türündeki alanlar için özel olarak tasarlanan modeller bulunmaktadır.

Sauna Rezistansı Çeşitleri 

Ev tipi olarak tasarlanan sauna rezistansı modelleri genellikle düşük güç tüketimine sahiptir. Bu tür rezistansların kapladıkları alanlar da son derece ufaktır. Sosyal tesisler, endüstriyel alanlar ve özel çalışma alanları için dizayn edilen ürünler ise daha yüksek güçtedir ve daha büyük boyutlardadır. Saunalar için ısıtıcı tercihi son derece önemli bir konudur. 

Seçilecek olan ürünün sauna kabinlerinin ısınma ihtiyacını karşılayabilmesi kadar enerji tüketiminin az olması da önemli bir konudur. Ev tipi ve tesis tipi olan özel sauna rezistansları genel özellikleri ve yapılarına göre birbirlerinden ayrılırlar. Günümüzde en büyük sorunlar arasında yer alan yüksek enerji tüketimine yeni bir çözüm sunan bu ürünler minimum enerji tüketimiyle çalışırlar. Böylelikle düşük enerji tüketimiyle yüksek verimlilik elde edilebilmesi mümkün hale gelir.

Ev Tipi Sauna Sobaları

Genel olarak ufak boyutlarda üretilen bu ürünlerin kumanda ve mekanizmaları ürünlerin içerisinde dahildir. Düşük güce sahip olan bu ürünler arasında 3,6 kW, 4,5 kW ve 6 kW gibi güç seçenekleri bulunmaktadır. 

Aynı zamanda bir sauna kontrol paneline ihtiyaç duymadan da çalışabilirler. Ev tipi bir şofben ufak bir sauna sobasından çok daha fazla güç tüketmektedir. Bu durum ürünlerin enerji tasarruflu olarak kullanılabilmesini sağlar. Duvara monte edilebilir olan bu ürünler alandan da tasarruf elde edebilmenizi sağlar.

İşyeri Tipi ve Sosyal Tesis Tipi Sauna Sobaları

Bu modeller ev tipi modellere göre biraz daha büyük boyutlara sahiptir. Çalışabilmeleri için ise kontrol panelinin temin edilmesi gerekir. Bu tür ticari tip sauna sobaları genel olarak 9 kW, 12 kW, 15 kW, 18 kW, 21 kW ve üzerindeki güçlerde üretilmektedir. Isıtıcıların büyük bir kısmı yerde kendi ayakları üzerinde durabilecek şekilde monte edilebilmektedir.

Taş kapasiteleri ev tipi modellerin 2 katı kadar fazladır. Uzun süreli kullanımlara uygun olan bu ürünler sosyal tesisler, oteller ve benzeri mekanlarda sık sık tercih edilmektedir. Ürünlerin enerji tüketimleri ise ev tipi olan modellere göre biraz daha yüksektir. Enerji tüketimi saunaların hacmine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Sauna Rezistansı Fiyatları

Sauna ısıtıcılarının teknik özellikleri kişilerin tercihlerine göre değişkenlik gösterebilir. Isıtıcı modelleri arasında farklı alanlarda değerlendirebileceğiniz pek çok farklı tür bulunmaktadır. Ser Rezistans güvencesiyle sahip olabileceğiniz ürünler arasında farklı fiyat seçenekleri de vardır.

Sauna rezistans fiyatları ürünlerin teknik özelliklerine ve modeline göre değişebilir. Fakat her kişinin bütçesiyle uyumlu olabilecek farklı seçenekler bulunmaktadır. Bizler için memnuniyetiniz daima önceliğimizdir ve bu çerçevede hizmetlerimizi gerçekleştiririz. 

Satın alacağınız ürünler ile ilgili hizmet öncesi ve sonrasında detaylı destek alabilirsiniz. Ürünlerimiz ile alakalı olabilecek tüm sorular için teknik ekibimiz sizlere gerekli olan bilgilendirmeleri yapacaktır.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza