Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Döner Ocak Rezistansı

Döner, en sevilen yiyecekler arasında en popüler olanıdır. Lezzet işinin en önemli kısmı olan iyi pişirme özelliğini bir döner ocak rezistansı sağlar, ancak esamesi pek okunmaz. Sessizce arka planda çalışır. Elektrik akımı rezistans üzerinden akar ve ısı üretilir. Isıtma ve pişirme cihazları içerisindeki yüksek sıcaklıkların yaratılmasından bu tip dirençli ısıtıcı sorumludur. 

Döner Ocak Rezistansı

Bir rezistansın gücü malzeme yapısının mukavemetinden kaynaklanır. Demir, nikel (daha çok nikrom), molibden, tungsten, tantal, niyobyum ve alaşımlarından yapılan döner ocak rezistansı bu görev için mükemmel bir şekilde özelleştirilir. Yüksek sıcaklık istenen her tür ocak ve fırın için şerit, levha, çubuk, taşlı, radyanlı rezistanslar şeklinde pek çok farklı döner ocak rezistansı tedarik edilebilir.

Döner Ocak Rezistansı Modelleri ve Fiyatları

Yüksek standartlara sahip bir döner ocak rezistansı tüm farklı yakıtlar ve modeller için aynı yüksek performansta çalışır. Bir döner ocak rezistansı,  2, 3 veya 4 radyanlı döner ocağı, elektrikli döner ocağı, LPG veya doğalgazla çalışan gazlı döner ocağı gibi farklı yakıt ve çalışma sistemleri için şekli ve direnci özelleştirilebilir parçadır. Genel olarak; kare döner ocağı rezistansı, dikdörtgen döner ocağı rezistansı, tel döner ocağı rezistansı, kavisli döner ocağı rezistansı, taşlı döner ocağı rezistansı, kuvars rezistanslı gibi farklı tip rezistans modelleri mevcuttur.

Döner ocak rezistansları çok uygun fiyatlı olduğu gibi aynı zamanda çok uzun ömürlüdür ve hatta arızalansa bile yenisi ile değiştirmek çok kolaydır. Güvenilir ve yüksek kaliteli rezistanslar için arayacağınız adres ise Ser Rezistans'tır.

Defrost rezistansı yazımızda Ser Rezistans olarak sizlere sunduğumuz defrost rezistanslarımız hakkında bilgiler sunduk.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza