Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 18.00
Online Mağaza

Birçok ev ve işyeri mutfak eşyasında olduğu gibi, iyi bir sıcak su temini gerçekten takdir edilecek kolaylıktır. Sıcak su sağlayan su ısıtıcı sistemleri genellikle güvenilirdir ve yıllarca sıkıntı çekmeden çalışırlar. Elbette temel ihtiyaçlarımız için sıcak su ihtiyacı sağlayan pek çok su ısıtıcı formu içerisindeki gizli kahraman bir rezistans çeşididir

Su Isıtıcı

Su Isıtıcı Rezistans Modelleri

Daldırma tipi rezistanslar sıvıları ısıtmak için su ısıtıcı olarak kullanılan en yaygın dirençli ısıtıcılardır. Emniyetini korumak ve ısıtılan sıvının elektrolizi önlemek için elektrik yalıtımı yapılır. Birçok uygulamasında, sabit sıcaklığı korumak için bir termostat ile donatılmış olan su ısıtıcı modelleri, su kazanları ve akvaryum ısıtıcıları gibi daldırma tip rezistansların kullanımını gerektirir. 

Eğer ev tipi su ısıtıcı modellerinde olduğu gibi, dalgıç bir rezistans sabit su ile sürekli temas halindeyse, kireç kalıntısı (kalsiyum karbonat çökeltileri) sonunda ısıtıcı eleman üzerine birikir. Cihaz açılıp kapandığında, rezistansın ısıl genleşmesi ve büzülmesi kireç parçasını kırar ve kabının içine düşer, zamanla ısıtıcının sıvı ısıtma kapasitesini önemli ölçüde azaltabilir. Bu nedenle gizli rezistans olarak tanımlanan su ısıtıcı modelleri uzun ömürlülük açısından tercih edilebilir.

Su ısıtıcı sistemleri ile ilgili herhangi bir ihtiyaç karşısında Ser Rezistans, size yüksek kalite standartlarında üretilmiş pek çok alternatif sunabilir veya özel endüstriyel çözüm önerileri getirebilir. Projelerinizde en optimal değerlendirmeyi yapmak için iletişime geçmeniz önerilir.

Sanayi tipi fritöz rezistansı ile ilgili hazırladığımız içeriğimize göz atarak sanayi tipi fritöz rezistanslarının teknik özelliklerini de öğrenebilirsiniz.

Su Isıtma Rezistansları Güvenilir mi?

Su ısıtmak için rezistans kullanmak güvenilir olduğu kadar aynı zamanda ekonomik bir çözümdür. İnsan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir madde içermeyen bu rezistanslar sayesinde ısıtılması istenen suyu en kısa süre içerisinde ısıtarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Ev tipi ve sanayi tipi olan su ısıtıcı cihazlar için farklı modellerde üretilen su ısıtma rezistansları az yer kaplayan rezistanslardır. Ağırlık yapmayan ve varlığını hissettirmeyen bu rezistanslar aynı zamanda sessiz bir biçimde çalışabilme özelliğine de sahiptir.

Rezistanslı su ısıtıcı cihazlarını kullanmayı düşündüğünüz alana göre seçimler yaptığınız zaman uzun yıllar boyunca su rezistansı kullanımınıza devam edebilirsiniz. Isıtıcı rezistans modelleri arasında yer alan termostatlı su ısıtıcı rezistans modelini de farklı kullanım alanları için tercih edebilirsiniz.

Her biri 1. sınıf kalitedeki malzemelerden tasarlanan su ısıtma rezistansları sayesinde optimum maliyet ile işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamaya başlayabilirsiniz. Enerji tasarruflu olarak kullanılabilen su ısıtma rezistansları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye özel üretim imkanlarından yararlanarak işletmenizin ihtiyacı olan su ısıtma rezistanslarını tamamen kendi belirlediğiniz özellikler eşliğinde satın alabilirsiniz.

İletişim Formu
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza