Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Yağ Isıtıcı

Her elektrikli alanın merkezinde bir ısıtma elemanı olarak rezistans bulunur ve ısıtıcı ne kadar büyük, yağ dolu veya fanlı olsun olmasın, bir yerlerde elektrik enerjisini ısıya dönüştüren bir rezistans kullanılır. Dolayısıyla yağ ısıtıcı, bir ısı rezervuarı olarak,  yağ konveksiyon ve ışıma yoluyla çevreye ve daha sonra, ısı iletimi ile duvarlardan, konveksiyon yoluyla metal duvarına aktarılır iken uzun bir süre boyunca yağın sıcak kalmasını sağlar.

Verimliliği Yüksek Yağ Isıtıcı Kullanımı

Kullanımı yaygın olan yağ ısıtıcı modelleri isimlerine rağmen aslında elektrik enerjisinden yararlanıyor. Bir elektrikli ısıtma elemanı, ısıtıcının içinde sıkışıp kalan ve odaya ısı yayan yağı ısıtır. Tüm elektrikli ısıtıcılar gibi yağ ısıtıcı tipleri yüzde yüz verimlidir, çünkü tükettikleri elektriğin yüzde yüzü ısıya dönüştürülür. Bunun hesaba katılmadığı, ısıtıcının kullandığı elektriği üretmek için kömür veya başka yakıt biçimlerinin yakılması için çok verimsiz bir süreçtir.

Enerji Bakanlığı'na göre, bu yakıtları yakarak elektrik üretmek yalnızca % 30 verimlilik gösteriyor ve her türlü elektrikli ısıya dayanıklı ısıtıcılar ortam ısıtılmasında en az etkili yol haline geliyor. Bir elektrikli ısıtıcıda basitçe bir aktarım ortamı olarak değil, bir ocağı çalıştırmak için kullanıldığında, yağ, tüm sistemin ısıtması için son derece verimli bir yakıt olarak kullanılabilir.

Endüstriyel kullanım alanlarında yağ ısıtıcı rezistanslar kullanıldığı maddeye göre seçilerek, asit ve kimyasal ortamlar için de üzerlerine  teflon kaplamalı olarak üretimi mümkündür. Ser Rezistans, standart rezistanslar haricinde de özel bir rezistans modeli ihtiyacında size destek sunmaktan gurur duyacaktır.

Su ısıtıcısı ile ilgili hazırladığımız su ısıtıcı yazımıza göz atarak su ısıtıcıları hakkında geniş kapsamlı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Yağ Isıtıcı Fiyatları

Birçok kullanım alanına hitap eden yağ ısıtıcı rezistanslar, üstün kalitesi ve performans gücüyle firmamızda vücut buluyor. Bu kapsamda farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu yağ ısıtıcı çeşitleri, firmamızın özel üretim teknikleriyle farklı bir boyut kazanıyor. Endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan yağ ısıtıcı rezistans modelleri, geniş bir yelpazeye sahip olurken her projeye uygun ölçü ve yapıda üretiliyor.

Yağ ısıtıcılar, yüksek kalitesinin ve dayanıklılığının yanı sıra uzun yıllar kullanım avantajına sahip oluyor. Üstelik fiyat konusunda da optimum maliyetler üzerinden satışa sunuluyor. En kaliteli yağ ısıtıcı rezistans alternatiflerini uygun fiyatlar üzerinden satın almak istiyorsanız rotanızı Ser Rezistans’a çevirebilirsiniz. Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz yağ ısıtıcı rezistanslar, makul rakamlar odağında sizlerle buluşturuluyor. 

Yağ ısıtıcı fiyatları ve geniş ürün yelpazesi konusunda detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede maksimum kaliteyi minimum maliyetlerle deneyimleyebilirsiniz. Üstelik hızlı teslimat güvencemizden faydalanarak çok kısa bir süre içerisinde gereksinim duyduğunuz yağ ısıtıcı rezistans ürünlerine ulaşabilirsiniz. 

Ser Rezistans olarak farklı sektörlerde gerek duyduğunuz yağ ısıtıcı çeşitlerini, yüksek kalite ve uygun fiyat avantajı ile harmanladık! Bu kapsamda en doğru adreste olmanın farkındalığı ile hemen sipariş verebilirsiniz. 

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza