Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Fritöz Rezistansları

Direnç anlamına gelen rezistanslar elektrik enerjisiyle çalışırlar. Elektrik enerjisini hızlı bir şekilde ısı enerjisine dönüştürebilen direnç tellerine verilen genel isim olarak da ön plana çıkan rezistanslar, ısıtıcı cihazlarındaki ısıyı meydana getiren tellerdir. Yüksek bir öz direnç ve büyük bir ısıl dayanım gösteren rezistanslar genellikle krom, alüminyum, nikel ve demir alaşımlardan üretilmektedir.

Bu ürünlerin krom-nikel tel şeklinde üretilenleri daha fazla tercih edilmektedir. Rezistanslar başta ısınma teknolojisi olmak üzere ağır sanayi, tekstil, elektrikli ev aletleri, termostatlar gibi farklı alanlarda kullanılırlar. Üretilirken kullanılan malzemeleri ve kullanım alanlarına göre farklı şekillerde üretilen rezistanslar vardır. Gelişen teknoloji ile birlikte rezistanslar daha geniş alanlarda kullanılmaya başlamıştır.

Fritöz rezistansları da en fazla tercih edilen ve fritözlerde kullanılan rezistanslar arasında yer almaktadır. İleri teknoloji ile üretilen fritöz rezistansları gıdaların yüksek ısı ile pişirilmesi ve tüketime hazır hale gelebilmesini sağlayan fritözler pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Fritöz rezistans modelleri yiyecek sektöründeki işletmelerin de en sık tercih ettiği rezistans modelleri arasında yer almaktadır. Kısa süre içerisinde başarılı sonuçlar elde edebilmenizi sağlayabilen fritöz rezistansları uzun yıllardır büyük ilgi görmektedir.

Fritöz Rezistansları Güvenilir Mi?

Güvenilir ve ekonomik çözümler elde edebileceğiniz rezistanslar üretilirken kullanım alanları göz önünde bulundurulmaktadır. İstediğiniz sıcaklık derecelerine hızlı bir şekilde gelebilmenizi sağlayan bu ürünler endüstriyel kullanımlara uygun olabilecek şekilde de tasarlanır. Rezistanslar büyük gıda fırınlarında, ızgaralarda ve fritözlerde kullanılabilmektedir.

Patates kızartma, tavuk kanat ve kızarmış deniz ürünleri gibi pek çok farklı gıdayı kolay bir şekilde hazırlayabilmenizi sağlayan fritözleri daha pratik bir şekilde kullanabileceğiniz rezistanslar farklı fiyat seçenekleriyle sizlere sunulur. Fritöz rezistans fiyatları belirlenirken ürünlerin marka, model, kullanım alanı ve teknik özellikleri gibi detayları göz önünde bulundurulmaktadır. Ser Rezistans ürünleri arasında ise her kişinin bütçesine uygun olabilecek tasarımlar yer almaktadır.

Sanayi Tipi Fritöz Rezistansı

Endüstriyel pişirme elemanları, yiyecek, içecek ve konaklama sektöründe hizmet veren firmaların tercih ettiği pişirme elemanları arasındadır. Set üstü cihazlardan, en büyük gıda fırınlarına, fritözlere ve ızgaralara kadar farklı ekipmanlar kullanılmaktadır. Ufak ölçekli ev tipi kullanımıyla ön plana çıkan fritöz rezistansı modelleri aynı zamanda sanayi tipi fritöz rezistansı olarak da üretilir.

Ev tipi olanlara göre biraz daha fonksiyonel olabilecek şekilde tasarlanan sanayi tipi fritöz modelleri herhangi bir spesifikasyona uyacak şekilde üretilir. Daha yüksek kapasitedeki alanlarda kullanılabilecek şekilde dizayn edilen bu rezistanslar büyük çaplı sanayi merkezlerinde de kullanılabilmektedir.

Bazı özel türdeki sanayi tipi fritöz modelleri temizlik ve sıvı ısıtıcılarının çıkarılması için ayrı ayrı yukarıya doğru kayan daldırma tipli paslanmaz çelik boru rezistansları ile donatılmaktadır. Diğer türdeki rezistanslar ise yekpare olarak cihaza montajlanmış şekilde olabilir. Doğru şekilde yapılandırılmış olan modeller ise kabin yanlarını, ön, arka ve altını sarar. Böylelikle maksimum ısı verimliliği elde edilmiş olur.

Müşteri talepleri doğrultusunda şekillenen tasarımlar arasında farklı ihtiyaçlara hitap edebilecek seçenekler yer almaktadır. Standart ölçüler, modeller ve teknik özellikler ile tasarlanan ürünlerin yanı sıra kişilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına uyum sağlayabilecek kişiye özel üretimli ürünler de vardır. Ser Rezistans ekibi tamamen sizlerin ihtiyaçlarına odaklanarak yenilikçi tasarımlara sahip olan güvenilir ürünleri sizlere sunmaktadır.

Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz ürünleri farklı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için tercih edebilirsiniz. Dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken rezistanslar için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Memnuniyetiniz daima önceliğimizdir ve kaliteli ürünlere erişebilmeniz bizler için önemlidir.

Fritöz Rezistansı Fiyatları 

Birçok alanda kullanıma uygun ürünler olan yüksek ısının ihtiyaç olduğu rezistanslar, fritözler için uygun modellerde üretilirken her zaman en iyi şekilde enerji tasarrufu sağlaması beklenir. Fritöz rezistanslarının gıdalarının yüksek ısılarda, güvenilir şekilde pişirilmesinde en büyük yardımcı ürün olduğu bilinir. Fritözlerin çeşitleri ve modellerine uygun olarak birbirinden farklı şekillerde de rezistans üretimi yapılmaktadır. Dolayısıyla istenen özellikler ve şekle göre de fritöz rezistans fiyatları değişkenlik göstermektedir. 

Güvenilir ve ekonomik şartlarda en iyi üretimin sağlandığı Ser Rezistans ile birlikte çalışarak tüm fritöz rezistans modelleri ve fiyatlarını en iyi seçeneklerde sizlerde görüntüleyebilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde, istediğiniz kalitede aradığınız materyali bulacak ve dilediğiniz şekilde cihazlarınız için üretimini isteyebileceksiniz. Dilediğiniz seçeneklerde, standart şekillerde üretimi olan bu rezistanslar genel olarak çıkıntılı dairsel, sanayi tipi fritözler için daha bir geniş ya da sarmal hali 3-4 sarmaldan oluşacak şekilde de üretimi yapılır. Buna benzer şekilde birbirinden arklı modellerde tercihlerinizi yapabilirsiniz. 

Eğer özel olarak istekleriniz varsa, fritöz rezistans modelleri noktasında da müşteri talepleri en iyi şekilde gerçekleştirilir. Ser Rezistans aracılığıyla profesyonel ekip tarafından alacağınız fiyat çalışmasıyla beraber, önerilen tasarım ve şekil noktasında da istediğiniz gibi yardım alabilir; bilgi ve destek bulabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti görebileceğiniz gibi aradığınız her zaman beklentilerinizi karşılayacak bir rezistans üretimini yaptırmak her zaman sizler için mümkün olacaktır.

Benzer Rezistanslar
Online Mağaza