Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00

Sektör fark etmeksizin, gündelik hayatta da kullanılan cihazlar ile sanayi tipi cihazlar arasında belli başlı birtakım farklılıklar yer almaktadır. Bu farklılıkların büyük sebeplerinden birisi ise sanayi tipi olarak adlandırılan ürünlerin geniş alanlarda rahat ve güvenilir bir şekilde verimli olarak çalışabiliyor olmasıdır.

Aksi takdirde yapabileceğiniz çalışmalarda istediğiniz yüksek performansları elde edemezsiniz. Bu sebepten dolayı su ısıtıcıları da söz konusu olduğu zaman sanayi tipi su ısıtıcıları sizler için farklı sektörlerde büyük bir imkan sağlayabilecek ısıtıcılar arasındadır.

Sanayi Tipi Su Isıtıcıları

Ev Tipi ve Sanayi Tipi Su Isıtıcıları Arasındaki Farklar Nelerdir?

Daldırma tipi olarak adlandırılan rezistanslardaki sıvıları ısıtmak için de sanayi tipi su ısıtıcılarına ihtiyaç duyulmaktadır. Güvenliğin korunabilmesi ve ısıtılmış olan sıvıların elektrolizini önleyebilmek için elektrik yalıtımı yapılmalıdır.

Ev tipi su ısıtıcıları sanayi tipi su ısıtıcılarından ayıran bir diğer önemli nokta ise rezistansın ısıl genleşmesidir. Isıl genleşmesi ve bükülmeye başlaması zaman içerisinde kireç parçalarının kırılmasına ve kabın içerisine düşmesine yol açabilir. Bu yüzden sanayi tipi su ısıtıcıları olarak adlandırılan ısıtıcıları kullanarak uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz.

Kaplama banyosu ısıtıcıları hakkında siz değerli müşterilerimize bilgi vermek için hazırladığımız makalemizi incelediniz mi?  

İletişim Formu
Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcı
Sektör fark etmeksizin, gündelik hayatta kullanılan ısıtıcılar arasında belirli farklılıkl...
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Online Mağaza