Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Seramik Yalıtımlı Rezistanslar
Seramik Yalıtımlı Rezistanslar

Seramik yalıtımlı rezistanslar, pek çok farklı sektörün ihtiyaç duyduğu rezistans modelleri arasında yer alıyor. Özellikle endüstriyel alanlarda kullanılan seramik yalıtımlı rezistans modelleri malzemelerin eritilmesinin gerektiği alanlarda kullanılıyor. Kalıplama işlemleri söz konusu olduğu zamanlarda da ön plana çıkan seramik yalıtımlı rezistanslar yüksek sıcaklık derecelerine karşı dayanıklılık elde edilen rezistanslar arasında bulunuyor.

Hızlı üretimin gerçekleştiği çalışma ortamlarında kullanılan seramik yalıtımlı rezistanslar yüksek wattlı rezistansların gerektiği ortamlarda da kullanılıyor. Boş konumdayken test edilebilecek özelliklere sahip olan seramik yalıtımlı rezistanslar enerji tasarruflu olarak kullanılabilecek yapıya da sahiptir. Enerji maliyetinde gözle görülür bir tasarruf elde edebileceğiniz seramik yalıtımlı rezistanslar yüksek ısı geçirgenliği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Enerji Tasarruflu Seramik Yalıtımlı Rezistanslar

Isının hızlı ve eşit şekilde dağılabilmesini sağlayan seramik yalıtımlı rezistanslar içerisinde kron ve nikel spiral teller bulunuyor. Ancak bu tellerin profesyonel bir şekilde monte edilmesi de kullanım güvenliği açısından son derece önemlidir. Seramik elyaf ile sarılan ve malzemeler ile elde edilen ısı yalıtımı ile %30 ile %60 arasında enerji tasarrufu elde edebilirsiniz.

Ser Rezistans ürünleri arasında da yer alan seramik yalıtımlı rezistanslar sayesinde rezistans ihtiyacınıza profesyonel çözümler üretebilirsiniz. İstediğiniz farklı ölçülerde ve özelliklerde üretilebilen rezistanslar ile projelerinizi daha güvenilir şekilde sürdürebilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi için Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza