Pazartesi - Cuma 8.00 - 18.00 & Cumartesi 8.00 - 13.00
Seramik Konkav Rezistanslar
Seramik Konkav Rezistanslar

Seramik konkav rezistanslar, endüstriyel ve yerel uygulamalarda en sık tercih edilen rezistans modelleri arasında yer alıyor. Seramik konkav rezistanslar geniş kullanım alanına sahiptir. Bu özellikleri sayesinde seramik konkav rezistanslar endüstri standardı haline gelmiştir. İç kısımları dolu olan rezistanslar FeCrAl rezistans teli yardımı ile yüksek sıcaklık derecelerinin elde edilmesini sağlamaktadır.

Özel olarak dizayn edilmiş seramik gövde hamuruna sahip olan konkav rezistanslar 750 derecelik yüksek sıcaklık derecelerine kadar dayanıklı bir şekilde çalışabilmektedir. FTE modeli olan seramik konkav rezistanslar 1000 watt’a kadar yükselebilecek güç üretimini üstlenebilmektedir.

Seramik Konkav Rezistansı Fiyatları

Ser Rezistans ürünleri arasında yer alan seramik konkav rezistanslar uzun yıllar boyunca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir. Ek bir bakım veya onarım ihtiyacı hissetmeden kullanabileceğiniz seramik konkav rezistansları farklı kullanım alanlarında güvenilir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seramik konkav rezistanslar standart üretime sahiptir. Ancak dilerseniz özel olarak da ihtiyaçlarınıza uygun şekilde tasarlanabilmektedir. İşletmenizin ve projelerinizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanabilecek rezistansları enerji tasarruflu olarak kullanabilirsiniz.

1. sınıf kalitedeki malzemeler ile tasarlanarak sizlere sunulan seramik konkav rezistansı modellerinin fiyatları seçeceğiniz ürüne göre değişir. İhtiyaç duyduğunuz seramik konkav rezistanslarına Ser Rezistans güvencesi ile sizler de sahip olabilirsiniz.

Sizlere özel olarak sunulan seramik konkav rezistanslar ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Ser Rezistans ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Online Mağaza